Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Kur LT rasti nusipirkt Vichy Dermablend? g.gif
Atsakyti
Aš turėjau Sand atspalvi,tai jau įdegusiai odai tinka. smile.gif
O šiaip man ji labai patiko, bet sunki tikrai. Maskuoja l.stipriai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2012 05 07, 00:03)
Merginos, kurios meginusios Vichy Dermablend, ar tikrai ji tokia nepakartojama,kaip atsiliepimuose raso? smile.gif As naudoju Bourjois HM 55nr, bet ji man siek tiek per tamsi.kazin kurio numeriuko man reiketu Vichy pudros?siaip esu prie sviesesniu.Galvoju apie Opal arba Nude.Idomu tik tas sviesumas koks..Kadangi pas mus kaime nera cia Bootse,tai galvoju ebay parsisiusti..


aš turiu nude atspalvį, man jis kiek tamsokas ir turiu HM - 52 nr. 0 šis kiek šviesokas laugh.gif
maskuoja tai tikrai labai gerai, kiek sunkoka, daugiau vakariniam/nepriekaištingam makiažui aš dar kartais kaip maskuoklį ją panaudoju
Atsakyti
Na uzsisakiau vakar jau Nude atspalvi.Ziuresim,kas cia gausis..Butu laaabai smagu,jei si spalva tiktu man biggrin.gif na bet jei kas,teks daugiau pasideginti,ir padarysim tinkama atspalvi lotuliukas.gif
Atsakyti
As turiu vichydermablend (kazkas klause)... turiu 2 atspalviu opal ir nude, opal -per sviesus, nude- per tamsus, tai maisau. ax.gif Jokio stebuklo man ta pudra, to maskavimo man ten nerealaus siaip nera... maskuoja geriau, nei sakykim HM, bet su islaikymu nekas man ax.gif Nzn... noreiu dabar isbandys guerlain extreme arba clinique acne solutions ax.gif
Atsakyti

QUOTE(inga_ @ 2012 04 24, 12:55)
ačiū, jums už atsakymą, o ką galite patarti sausai odelei?


Chanel Vitalumiere, jei oda sausa, o ne mišri į sausumą. Jei nereik maskavimo.
Dior Sculpt, maskuoja gerai, tiršta, matiškumo nesuteikia. Nėra šviesių atspalvių.
Lancome Photogenic maskuoja pakankamai, galima sluoksniuot, jei reik didesnio maskavimo. Aš jos du buteliukus jau baigiau, dar du turiu skirtingų atspalvių. Sveikos, pailsėjusios, gaivios odos įspūdis.
Chanel Pro lumiere. Maskuoja pakankamai gerai
Dior Capture Totale maskuoja pakankamai. Gražiai atrodo ant odos, jokio kaukės efekto

išvardijau man patikusias. Mano oda mišri į sausumą, daug dėmių. Nemėgstu maskuoklių, nes tepant kreminę ant viršaus, maskuoklis nusivalo. Patinka, kad užtenka vien pudros, problemiškesnes vietas patapšnojant ta pačia pudra.
Ant kreminės mėgstu tept mineralinę pudrą, tada maskavimas dar geresnis
QUOTE(inga_ @ 2012 04 25, 16:12)
ačiū labai tikiu,kad ta pudrytė gera, bet total capture linija ten priešraukšlinė ir vyresnio amžiaus moterims g.gif  kiek žinau virš 40 metų, tai man biški trūksta 5 metukų tongue.gif  biggrin.gif

man iki 40 trūksta daugiau nei 10 metų. Bet neturėjau 25 m. tepiau Dior sculpt, dabar tepu Dior Capture totale. Nelabai įsivaizduoju, kas odai galėtų nutikt
Atsakyti
QUOTE(daeblack @ 2012 05 04, 22:26)
Chanelio 20 yra sviesiausia is paletes ka LT parduoda, cia man taip sake konslultante... o del blizgesio, ji nera matine!!! sakyciau "dregno"efekto pudra...asmeniskai man labai grazu, nes matines uzknise negyvai biggrin.gif:D bet cia labai labai subjektyvu wink.gif o del maskavimo, tai taip...girdejau kad nei velnio nemaskuoja, nors skiriama prie vidutinio maskavimo blink.gif


Gali buti, tik as pirkau ne lt. Ir tikrai ne ji ne dregno efekto schmoll.gif ji sveikai svyti, bet jokiu budu ne dregno ar blizgaus efekto. Va kad nors ciut ciut daugiau maskuotu rolleyes.gif

Ieskau kitos pudros, noriu kad maskuotu daugiau negu chanel vitalumiere, kad drekintu nesausintu odos, bet ne tiek smarkiai kiek chanel. Ir kad nebutu to kaukes jausmo kaip su Lancome idole ultra doh.gif gal kas isbande turit patarimu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2012 05 08, 09:57)
Ieskau kitos pudros, noriu kad maskuotu daugiau negu chanel vitalumiere, kad drekintu nesausintu odos, bet ne tiek smarkiai kiek chanel. Ir kad nebutu to kaukes jausmo kaip su Lancome idole ultra doh.gif  gal kas isbande turit patarimu? rolleyes.gif

Lancome photogenic
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 05 08, 11:33)
Lancome photogenic


Turit omenyje Lancome Photogenic Lumessence? Nes tiesiog photogenic nematau ju psl blush2.gif g.gif
Ir pamenu jau man senai siulet sita, bet kodel as sumasciau kad pirkt reik chanelio neisivaizduoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2012 05 08, 13:22)
Turit omenyje Lancome Photogenic Lumessence? Nes tiesiog photogenic nematau ju psl blush2.gif  g.gif
Ir pamenu jau man senai siulet sita, bet kodel as sumasciau kad pirkt reik chanelio neisivaizduoju doh.gif

taip, ta pati, aš taip trumpinu, nes tas žodis lumessence man baisiai sunkus atsimint kaip rašyt biggrin.gif
Vitalumiere tikrai sausai odai, ant mišrios ji nesilaiko ...
Atsakyti
O as vis ieskau tobulosios, kuri gerai maskuoja (labai gerai), nes turiu ka maskuoti doh.gif ilgai laikosi, nuostabiai svyti ant veido biggrin.gif Nzn... turbut tokios dar ner pasauly... O gal aks bandet Laura mercier silk creme foundation? Uzsienio forumuose bent labai isgirta... ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

tokį nemokšišką klausimą užduosiu. smile.gif
Kada verta rinktis vidutiniškai maskuojančią, o kada stipriai maskuojančią pudrą?
Šiuo atveju turiu minty darantis ne kasdienį makiažą, o pvz skirtą vakarėliui.

Dėkui.
Atsakyti