Įkraunama...
Įkraunama...

Miceliarinis vanduo

QUOTE(Linju @ 2012 02 25, 12:03)
Skaitau ir netikiu savo akim biggrin.gif Nuo kada tonikas skirtas akims valyti? Juk jame dažniausiai yra alkoholio doh.gif Tam ir sukurti akių makiažo valikliai.
O į temą, kiek kainuoja be akcijos tas Bioderma miceliarinis vandenuks?


Buvo klausimas, kuo skiriasi miceliarinis vanduo nuo toniko. Tai vat toks ir skirtumas, kad tonikas nera skirtas makiazo nuvalymui. O miceliarinio vandens paskirtis yra nuvalyti makiaza, nereikia pries tau naudoti pienelio ar prausti veido. Dauguma gamintoju nurodo, kad tinka valyti ir akiu makiazui (Bioderma tai tikrai super susitvarko su tuo). Kur Jus matot, kad butu parasyta, kad reikia valyti su toniku akis? g.gif

Bioderma pirkau didele bonke, berods apie 60 lt kainavo be akcijos. Kiek kainuoja mazesnis kiekis, nebepamenu 4u.gif

QUOTE(Vitulka @ 2012 02 25, 12:29)
toniko su alkoholiu ne tik kad akim nenaudočiau, bet ir veidui  schmoll.gif


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Mintee @ 2012 02 24, 16:35)
Nuo toniko akis griauzia  biggrin.gif  Kad tonikas nelabai ka nuvalo, labiau veido atgaivinimui skirtas..


Persiprasau Linju, ko gero apie sita mano parasyma buvo kalbeta biggrin.gif Ne, nesu valiusi akiu su toniku ir neplanuoju - bet esu tikra, kad griauztu biggrin.gif Cia juoko formoj buvo parasyta, net nepamaniau, kad kazkas priims rimtai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 25, 13:29)
toniko su alkoholiu ne tik kad akim nenaudočiau, bet ir veidui  schmoll.gif


Aš irgi vengiu 4u.gif
QUOTE(Mintee @ 2012 02 25, 15:15)
Persiprasau Linju, ko gero apie sita mano parasyma buvo kalbeta  biggrin.gif Ne, nesu valiusi akiu su toniku ir neplanuoju - bet esu tikra, kad griauztu  biggrin.gif Cia juoko formoj buvo parasyta, net nepamaniau, kad kazkas priims rimtai  4u.gif

Tai ačiū Dievui, kad nevalot lotuliukas.gif
O šiaip merginos skaičiau naudoja ir Eveline, anas pigus, bet sako savo darbą atlieka irgi be priekaištų.
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 02 21, 22:52)
Ar pakankamai drekina, odos netraukia?  bigsmile.gif Ar tinkamas kazin jautriai odai? Nes Bioderma turi gal tris (jei ne daugiau  g.gif ) rusis, tai Sensibio yra jautriai odai, be kvepalu. Dar Hydrabio idomu kaip, nes pagal pavadinima, tarsi turetu drekint, bet man rodos yra kvepalu ten deta  g.gif

drekina fantastiskai, mano oda sausa,jis man superinis. Kvapo jokio nera, jokio diskomforto, jausmas kad su vandeneliu buciau pasipurskusi. (kartais vakare po jo ir kremo netepu)

QUOTE(Mintee @ 2012 02 24, 10:10)
Tai turetu ne makiazo likucius nuvalyt o visa makiaza + akiu makiaza  ax.gif  Makiazo likuciu nuvalymui tonikai skirti.. Saules-Siela, nebandet akiu valyt su juo?


Butent Vichy skaitosi universalus valiklis. Tai jisai skirtas ir makiazui valyti, ir tonizuoti oda, kas man yra labai patogu. As juo vakare nuvalau makiaza (ir akis tame tarpe) , o ryte tonizuoju oda wub.gif

Del akiu valymo: akiu negrauzia, bet aisku tai nera spec akiu makiazo valiklis,jei naudajama daugiau tuso, ji rekomenduojama ilgiau palaikyti su vatos tamponeliu,kaip kompresiuka akims,kad aptirptu tusas, nes iskart gerai jo nenuvalys. Bet siam reikalui as naudoju spec akiu makiazo valikli. O kasdiena,kadangi tuso naudoju "neriebiai" ,tai ir sis vanduo man gerai akis nuvalo.

Tiesa,dar turiu sita Collistar miceleri. Bet jis ne taip patiko,kaip Vichy.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noya: 26 vasario 2012 - 01:12
QUOTE(Mintee @ 2012 02 21, 22:52)
Dar Hydrabio idomu kaip, nes pagal pavadinima, tarsi turetu drekint, bet man rodos yra kvepalu ten deta  g.gif

Hydrabio sudėtyje tikrai yra kvepalų mirksiukas.gif gal ir labiau drėkina Hydrabio, bet esminio skirtumo aš bent jau nepastebėjau, todėl man Sensibio pats pačiausias thumbup.gif
Atsakyti
vaitineje maciau sita:
Eucerin DermatoClean 3 in 1 micellar valomasis fluidas
user posted image
gal kas turit atsiliepimu?
Atsakyti
Gal jau bandėt LIRENE micelinį vandenuką? Kokių dar yra gerų iš pigesnių? Dabar visi kosmetikos gamintojai pradėjo gamint tuos micelinius skysčius biggrin.gif
Atsakyti
As tai laukiu atsiliepimu apie Iwostin'o vandeneli ax.gif

Cia kazkokiom bangom, visi BB creams pradejo gamint, dabar situos miceliarinius vandenis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 03 14, 22:39)
As tai laukiu atsiliepimu apie Iwostin'o vandeneli  ax.gif

Cia kazkokiom bangom, visi BB creams pradejo gamint, dabar situos miceliarinius vandenis  biggrin.gif

Ir Iwostin yra? bigsmile.gif Tikrai įdomu. Ir "ekologiškų" dar banga smile.gif
Atsakyti
Mane suviliojo Effaclar Purifying Micelar water is La Roshe PosaY, reikes pabandyti naudoti.
Gal yra bandziusiuju?

o del bangu - tai naujausia banga-kiausiniu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2012 03 14, 17:54)
Gal jau bandėt LIRENE micelinį vandenuką? Kokių dar yra gerų iš pigesnių? Dabar visi kosmetikos gamintojai pradėjo gamint tuos micelinius skysčius biggrin.gif

Vakar pirmą kartą išbandžiau LIRENE vandenuką. Na, pirmas įspūdis labai patiko, gerai nuvalė akių ir veido makiažą, malonaus kvapo, nepaliko jokio lipnumo ant veido. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūgėlė @ 2012 03 23, 14:48)
Vakar pirmą kartą išbandžiau LIRENE vandenuką. Na, pirmas įspūdis labai patiko, gerai nuvalė akių ir veido makiažą, malonaus kvapo, nepaliko jokio lipnumo ant veido.  4u.gif

Aš irgi nusipirkau, nes atsiliepimų nesulaukiau smile.gif Visai patinka, valo gerai, oda tokia švelni lieka, kelionėj tai superinis dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2012 03 26, 20:10)
Aš irgi nusipirkau, nes atsiliepimų nesulaukiau smile.gif Visai patinka, valo gerai, oda tokia švelni lieka, kelionėj tai superinis dalykas smile.gif

Kokia kaina?
Atsakyti