Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(ligiukss @ 2012 02 27, 01:44)
Super smile.gif kad gražiai išsiaiškinom, tai ši komanija tikrai ne ekologiška, o sertifikatus turi kaip ir kiekvienas produktas kuris yra rinkoje. Kitaip jis negalėtų būti parduodamas. Tik yra n... sertifikatų, nuo pakavimo iki ženklinimo ir t.t.

Truputį pataisysiu smile.gif
Mes išsiaiškinom, kad ji ne tik ne ekologiška, bet ir nenatūrali smile.gif
Kalbant apie sertifikatus, mes kalbėjome tik apie natūralios ar/ir ekologiškos produkcijos sertifikatus, nes temoje buvo paskleisti gandai, kad MK turi BDIH sertifikatą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 27 vasario 2012 - 09:35
jo ir as isiliejau cia i tas kalbas, vien tik todel kad ir asmeniskai mane pabande apgauti konsultante, ir cia radau tokiu kalbu apie auksta kokybe, brangu ir prabangu produkta.. beje tokiu budu ir isigijau keleta produktu ir kai nutariau isiaiskinti kas tai yra, nusivyliau ir bandziau ieskoti info..
teko aisku visko atsikratyti ir dar daugiau namus issivalyti nuo nereikalingu produktu..
taigi kam priimtina nafta VALIO tepkites ir valgykit ja smile.gif
o mes tepames tai ka galima ir be baimes i burna det wink.gif
taigi mergaites mes augam ir einam i prieki.. ir kiekvienai rinktis ta kelia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.kite: 27 vasario 2012 - 09:32
QUOTE(b.kite @ 2012 02 27, 09:30)
jo ir as isiliejau cia i tas kalbas, vien tik todel kad ir asmeniskai mane pabande apgauti konsultante, ir cia radau tokiu kalbu apie auksta kokybe, brangu ir prabangu produkta.. beje tokiu budu ir isigijau keleta produktu ir kai nutariau isiaiskinti kas tai yra, nusivyliau ir bandziau ieskoti info..
teko aisku visko atsikratyti ir dar daugiau namus issivalyti nuo nereikalingu produktu..
taigi kam priimtina nafta VALIO tepkites ir valgykit ja smile.gif
o mes tepames tai ka galima ir be baimes i burna det wink.gif
taigi mergaites mes augam ir einam i prieki.. ir kiekvienai rinktis ta kelia..

Tai viskas supratom jums nepatinka, čia neekologiškos ir net nenatūrolios kosmetikos tema. Prašom SM pilna ką jums dar veikti, Lorel, Avon, Amway... puslapiukiai niekinti tikrai ką dar turite. Jums nepatiko, tik dėl to , kad jus apgavo, kad tai nenatūralu
O mes renkamės tai kad matome rezultatą, gražią odą ir išspręsta problemą. Nemanau, kad tavo draugė tave norėjo apgauti mirksiukas.gif
Atsakyti
butu idomu suzinoti kas naudoja sia kosmetika ir kokie rezultatai, o del naturalumo tai net grietine parduotuvej nera naturali, pienas irgi perdirbtas, todel juokinga kada norima rasti naturalios kosmetikos.
Atsakyti
Mano oda prieš tai buvo tikrai pilkšva, nes prausdavau tik natūraliu-ekologišku muilu, ir naudojau ekologiška muilą su sertifikatais. Buvo o dar labai sudirgusi, išsausėjusi ir raudonom dėmėm. dabar naudoju Time Wise prausiklį ir emulsija, tai super tikrai, oda lygi, be paraudimų ir išsausėjimų. O skystas makiažo pagrindas man visiškas atradimas, toks natūralus jokio kaukės efekto, tepasili labai lengvai ir maloniai smile.gif
Atsakyti
noreciau isbandyti sia kosmetika. Krem pudros mano odai dazniausiai issaukia negrazia veido oda, t.y. spuogelius, paraudimus, ypac paberimus. Tad gal parekomenduotumete krema ir krem pudra is MK? smile.gif Girdejau, kad nuo ju oda buna skaisti, sviezia, be jokiu issauktu alerginiu reakciju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jokūba: 27 vasario 2012 - 12:00
QUOTE(Jokūba @ 2012 02 27, 12:59)
noreciau isbandyti sia kosmetika. Krem pudros mano odai dazniausiai issaukia negrazia veido oda, t.y. spuogelius, paraudimus, ypac paberimus. Tad gal parekomenduotumete krema ir krem pudra is MK? smile.gif Girdejau, kad nuo ju oda buna skaisti, sviezia, be jokiu issauktu alerginiu reakciju?


Sveika, sunku kažką Jums patarti kai nežinau kokia Jūsų oda ir kokias priemones naudojate. Viskas būtų paprasčiau jei matyčiau Jus arba tiesiog galima bandyti "akluoju" budu bandyti Jums parinkti. Aprašykite savo odą, ką naudojate ir bandysim visos padėti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikis @ 2012 02 27, 13:13)
Sveika, sunku kažką Jums patarti kai nežinau kokia Jūsų oda ir kokias priemones naudojate. Viskas būtų paprasčiau jei matyčiau Jus arba tiesiog galima bandyti "akluoju" budu bandyti Jums parinkti. Aprašykite savo odą, ką naudojate ir bandysim visos padėti wink.gif

na oda yra misri (T zona riebesne), nera labai lygi, yra paraudimu, nera skaisti.
Ilga laika naudojau Dior Nude. Mano tikslas - grazi, svytinti, lygi oda, su naturaliu atspalviu arba siek tiek gyvumo inesimui spalvytes smile.gif Nzn ka dar tureciau parasyti.
Atsakyti
QUOTE(Jokūba @ 2012 02 27, 13:22)
na oda yra misri (T zona riebesne), nera labai lygi, yra paraudimu, nera skaisti.
Ilga laika naudojau Dior Nude. Mano tikslas - grazi, svytinti, lygi oda, su naturaliu atspalviu arba siek tiek gyvumo inesimui spalvytes smile.gif Nzn ka dar tureciau parasyti.


O kiek Jums metų? Ir papasakokit kaip apskritai prižiūrit savo odą tiek ryte, tiek vakare, kokiu eiliškumu naudojate priemones (pvz.: prausiklis, kremas ir t.t)? O tuos paraudimus ir pasausėjimus tik kremžpudros išsaukia ar dar kažkas?
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2012 02 27, 11:12)
butu idomu suzinoti kas naudoja sia kosmetika ir kokie rezultatai, o del naturalumo tai net grietine parduotuvej nera naturali, pienas irgi perdirbtas, todel juokinga kada norima rasti naturalios kosmetikos.

jau mes kalbėjome apie tai praeitoje temoje smile.gif. Jūs klystate - yra natūralios kosmetikos (Lavera, Benecos, ALVA, Logona, Hauschka bei daugelio kitų firmų produkcija) smile.gif. Bet nesiplėsiu, nes ne apie tai ši tema.
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2012 02 27, 10:52)
Tai viskas supratom jums nepatinka, čia neekologiškos  ir net nenatūrolios kosmetikos tema. Prašom SM pilna ką jums dar veikti, Lorel, Avon, Amway... puslapiukiai niekinti tikrai ką dar turite. Jums nepatiko, tik dėl to , kad jus apgavo, kad tai nenatūralu
O mes renkamės tai kad matome rezultatą, gražią odą ir išspręsta problemą. Nemanau, kad tavo draugė tave norėjo apgauti  mirksiukas.gif

mane apgavo ne drauge, o nieko neismananti konsultante wink.gif jokiu budu to netaikau jums cia visoms.. nors ir cia esanciu tarpe gintariuku yra wink.gif
kitos tikrai ismano savo sriti neblogai..
Atsakyti
daug pricitavau, bet perskaičius visą diskusija iki galo supratau., kad beprasmiška kažką čia įrodinėti., parašysiu tik kelis atsakymus ir tęskime čią temą apie tai apie ką ji ir yra.


QUOTE(kavasucitrina @ 2012 02 24, 15:30)
nors MK kosmetikos veiksmingumas molekulės suskaidyme, ne visos konsultantės gali tai žinoti???


Niekas šaltinių nenurodys, nes kiekviena kompanija turi savo patentuotas formules ir ,,visagaliam'' google to nerasite.


QUOTE(egzotishka @ 2012 02 24, 16:06)
taigi, išsiaiškinau visus niuansus su bendrosios kosmetologijos dėstytoja. nebetalpinsiu čia visos info, ne tam ši tema skirta, kam įdomu ir nori pasigilinti, galite parašyti až, tikrai atsakysiu. bet apie molekulių skaidymą ir ji pirmąkart išgirdo  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif tikrai juokinga

QUOTE(Jovita 35 @ 2012 02 24, 17:07)
Gal galite parasyti nors viena,o ne vel eilini karta rasineti bet ka doh.gif


doh.gif ką beparašys gi vistiek netiks. jei sakoma, kad yra tai sakopt, kon kretinkit, jei parašo konkretš, sakot, kad čia š... salonas lotuliukas.gif


QUOTE(egzotishka @ 2012 02 25, 17:59)
yra salonų, kurie dirba ir su profesionalia organine kosmetika.  smile.gif



niekas nesiginčyja, kad nėra


QUOTE(kavasucitrina @ 2012 02 26, 09:20)
mergaitės, tik jau nesitikėkite šioje temoje išgirsti objektyvius, pagrįstus, nepriklausomus atsakymus. Dėl MK kokybės konsultantės ir kitos prijaučiančios jums taip atsakys, kad jei patikėsit - susipirksit viską, kas įmanoma biggrin.gif.



taip, taip, konsultantės ir prijaučiančios čia viską tik meluoja, o va visos kitos tai teisios. Tikrai klausykit jų, nes jos apie MK išmano viską!

QUOTE(kavasucitrina @ 2012 02 26, 13:25)
Sutikime, kad lojalumas tikrai turi mažai ką bendra su kokybe,



Nu kaip Čia pasakius.... ar grįžtumėte dar kartą [pirkti produkto, jei Jums netiktų, bet pardavėjas būtų labai psichologiškai pasikaustes, fantastiškai aptarnauti irpan. Sutinku, kad tai gali būti sprendimo paskatinimas, pirmas pirkimas, bet tikrai ne k;liento grįžimo priežastis. Lojalumas atsiranda tik iš pasirinkto produkto ar prekės tinkamumo.

Ar aš antrą kart pirksiu tą patį automobilį, jei jis man nepatiko, bet salonas labai geras?.... tas pats ir su kosmetika...


QUOTE(mmamytee @ 2012 02 26, 22:19)
Nu ir as galvoju is kur jusu sitoj temoj tiek daug jeigu naudojat naturalia kosmetika doh.gif


drinks_cheers.gif


QUOTE(Jokūba @ 2012 02 27, 11:59)
noreciau isbandyti sia kosmetika. Krem pudros mano odai dazniausiai issaukia negrazia veido oda, t.y. spuogelius, paraudimus, ypac paberimus. Tad gal parekomenduotumete krema ir krem pudra is MK? smile.gif Girdejau, kad nuo ju oda buna skaisti, sviezia, be jokiu issauktu alerginiu reakciju?



Ateikite į konsultraciją ir pabandysite, kam pirkti katę maiše.
Atsakyti