Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

tai išties labai puiki galimybė pasirinkti tai kas tinka ir patinka smile.gif
Atsakyti
As nezinau ar MK gera ar bloga, bet as pabandziau ir jau naudoju 2 menesius. Mano odai si kosmetika tinka. Nors anksciau esu naudojus ivairiu firmu kosmetika. Prausiklis vienos firmos, valiklis - kitos, tonikas dar trecios ir t.t. Ir vis naudojau kieno nors parekomenduotus, kaip labai gerus. Bet supratau, kas yra gerai vienai, nebutinai tiks man. Naudojau ir namie darytus ekologiskus kremus, na ir kas - jie man tiesiog netiko. Jokio laukto rezultato neturejau isskyrus ekologiska produkta smile.gif
Man patiko MK, kad galejau pabandyti visas priemones ir prisitaikyti butent savo odai ir visa prieziuros linija.Visu pirma dingo visokie pleiskanojimai, oda pasidare svelnesne, elastingesne. Dabar rezultatais esu labai patenkinta. Ateity bus matyt ar pateisino mano lukescius ar ne, bet siuo metu yra viskas labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prinsese @ 2012 03 20, 17:52)
As nezinau ar MK gera ar bloga, bet as pabandziau ir jau naudoju 2 menesius. Mano odai si kosmetika tinka. Nors anksciau esu naudojus ivairiu firmu kosmetika. Prausiklis vienos firmos, valiklis - kitos, tonikas dar trecios ir t.t. Ir vis naudojau kieno nors parekomenduotus, kaip labai gerus. Bet supratau, kas yra gerai vienai, nebutinai tiks man. Naudojau ir namie darytus ekologiskus kremus, na ir kas - jie man tiesiog netiko. Jokio laukto rezultato neturejau isskyrus ekologiska produkta smile.gif 
Man patiko MK, kad galejau pabandyti visas priemones ir prisitaikyti butent savo odai ir visa prieziuros linija.Visu pirma dingo visokie pleiskanojimai, oda pasidare svelnesne, elastingesne. Dabar rezultatais esu labai patenkinta. Ateity bus matyt ar pateisino mano lukescius ar ne, bet siuo metu yra viskas labai thumbup.gif

Labai tau pritariu, nes begalo sunku sakyti, kad visoms tiks butent viena kompanija 4u.gif vienoms ji tinka ir patinka, kitoms tiesiog kazkoks ingredientas netinka ir jos nusivilia todel iesko kitu kompaniju smile.gif asmeniskai as taip pat esu patenkinta MK produkcija nes naudoju Jau 3metai ir dar nenusivyliau 4u.gif
Atsakyti
Aš su Mary Kay draugauju dar tik metus, bet kiek bandžiau, tiko kosmetika.
Kosmetika labai skalsi- ilgam užtenka.
Veido - "„TIMEWISE®" PIENELIS"TRYS VIENAME" MIŠR/RIEB.ODAI " ir „TIMEWISE®“DRĖK.JAUN.PRAT.EMULSIJA MIŠR/RIEB.ODAI"- nežinau kai dabar be jų, nes prieš tai naudojau kitus( pienelius, tonikus, prausiklius) netoks rezultatas, dabar oda dar lygesnė.
Kas antrą į savaitę naudojau „TIMEWISE®“ ODOS MIKROŠVEITIMO RINKINYS"
o aplink akis man tinkamiausi „TIMEWISE®“ INTENSYVUS REGENER. PAAKIŲ KREMAS- juo tepuosi vakare o ryte 4u.gif
„INDULGE™“ RAMINAMOJI PAAKIŲ ŽELĖ., tai dingo juodi maišai ir ratilai, kurių maniau, kad niekad neatsikratusiu, akys tiesiog atsimerkė thumbup.gif
oda svelnutė, lygutė ir kitų priemonių reikia daug mažiau, nes visas makiažas pasidengia puikiai 4u.gif
Dabar laukiu " Ledi tobulybė" rinkinuko, nes kai pabandžiau kompleksą, grįžau namo vyras sako, gal plastinę operaciją pasidarei biggrin.gif
Pasakosiu toliau 4u.gif









Qty

Atsakyti
QUOTE(dzimbiene @ 2012 03 21, 08:39)
Dabar laukiu " Ledi tobulybė" rinkinuko, nes kai pabandžiau kompleksą, grįžau namo vyras sako, gal plastinę operaciją pasidarei biggrin.gif



drinks_cheers.gif Nereali procedūra!!!!
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2012 03 21, 10:12)
drinks_cheers.gif  Nereali procedūra!!!!

Po sios proceduros tapsim tikromis Kleopatromis 4u.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=dzimbiene,2012 03 21, 09:39]
Aš su Mary Kay draugauju dar tik metus, bet kiek bandžiau, tiko kosmetika.
Kosmetika labai skalsi- ilgam užtenka.
Veido - "„TIMEWISE®" PIENELIS"TRYS VIENAME" MIŠR/RIEB.ODAI " ir „TIMEWISE®“DRĖK.JAUN.PRAT.EMULSIJA MIŠR/RIEB.ODAI"- nežinau kai dabar be jų, nes prieš tai naudojau kitus( pienelius, tonikus, prausiklius) netoks rezultatas, dabar oda dar lygesnė.
Kas antrą į savaitę naudojau „TIMEWISE®“ ODOS MIKROŠVEITIMO RINKINYS"
o aplink akis man tinkamiausi „TIMEWISE®“ INTENSYVUS REGENER. PAAKIŲ KREMAS- juo tepuosi vakare o ryte 4u.gif
„INDULGE™“ RAMINAMOJI PAAKIŲ ŽELĖ., tai dingo juodi maišai ir ratilai, kurių maniau, kad niekad neatsikratusiu, akys tiesiog atsimerkė thumbup.gif
oda svelnutė, lygutė ir kitų priemonių reikia daug mažiau, nes visas makiažas pasidengia puikiai 4u.gif
Dabar laukiu " Ledi tobulybė" rinkinuko, nes kai pabandžiau kompleksą, grįžau namo vyras sako, gal plastinę operaciją pasidarei biggrin.gif
Pasakosiu toliau 4u.gif





Sveikos merginos,
Kažkaip susidomėjau šiuo tubulybės rinkinuku gal plačiau apie jį galima

Visai netrumpą laiką naudojau MK kosmetiką, bet pradėjau eksperimentuoti, bandyti kitą, bet jaučiu, kad vėl reikės grįžti prie MK. Jau buvau pamiršusi, ką reiškia dehidratuota dėmelėm išmėtatyta oda, o šiais metais ir vėl teko prisiminti
Atsakyti
[quote=ingridkam,2012 03 21, 15:05]
[quote=dzimbiene,2012 03 21, 09:39]
Aš su Mary Kay draugauju dar tik metus, bet kiek bandžiau, tiko kosmetika.
Kosmetika labai skalsi- ilgam užtenka.
Veido - "„TIMEWISE®" PIENELIS"TRYS VIENAME" MIŠR/RIEB.ODAI " ir „TIMEWISE®“DRĖK.JAUN.PRAT.EMULSIJA MIŠR/RIEB.ODAI"- nežinau kai dabar be jų, nes prieš tai naudojau kitus( pienelius, tonikus, prausiklius) netoks rezultatas, dabar oda dar lygesnė.
Kas antrą į savaitę naudojau „TIMEWISE®“ ODOS MIKROŠVEITIMO RINKINYS"
o aplink akis man tinkamiausi „TIMEWISE®“ INTENSYVUS REGENER. PAAKIŲ KREMAS- juo tepuosi vakare o ryte 4u.gif
„INDULGE™“ RAMINAMOJI PAAKIŲ ŽELĖ., tai dingo juodi maišai ir ratilai, kurių maniau, kad niekad neatsikratusiu, akys tiesiog atsimerkė thumbup.gif
oda svelnutė, lygutė ir kitų priemonių reikia daug mažiau, nes visas makiažas pasidengia puikiai 4u.gif
Dabar laukiu " Ledi tobulybė" rinkinuko, nes kai pabandžiau kompleksą, grįžau namo vyras sako, gal plastinę operaciją pasidarei biggrin.gif
Pasakosiu toliau 4u.gif

Sveikos merginos,
Kažkaip susidomėjau šiuo tubulybės rinkinuku gal plačiau apie jį galima

Visai netrumpą laiką naudojau MK kosmetiką, bet pradėjau eksperimentuoti, bandyti kitą, bet jaučiu, kad vėl reikės grįžti prie MK. Jau buvau pamiršusi, ką reiškia dehidratuota dėmelėm išmėtatyta oda, o šiais metais ir vėl teko prisiminti
[/quote]
Siai procedurai reikes: Prausiklio pagal odos tipa, Kaukes (Pagal odos tipa 1F.2F.3F) palaikome 10min nuplauname tada skaistinanti kauke 10min, tada zeline kauke 10min, tada tonikas pagal odos tipa, tada naktinis serumas po to paakiu kremas ir kremas veidui pagal odos tipa 4u.gif po sios proceduros nebepazinsite savo odos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledokristaliukas @ 2012 03 21, 16:15)
Siai procedurai reikes: Prausiklio pagal odos tipa, Kaukes (Pagal odos tipa 1F.2F.3F) palaikome 10min nuplauname tada skaistinanti kauke 10min, tada zeline kauke 10min, tada tonikas pagal odos tipa, tada naktinis serumas po to paakiu kremas ir kremas veidui pagal odos tipa  4u.gif po sios proceduros nebepazinsite savo odos ax.gif

thumbup.gif turėtų neblogas rezultatas gautis. Aš kažkaip pagalvojau, gal koks naujas rinkinukas atsiradęs, o čia pasirodo trečdalį MK produkcijos reikia susikrauti ant veido lotuliukas.gif
Reikėtų išbandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridkam @ 2012 03 21, 16:46)
thumbup.gif turėtų neblogas rezultatas gautis. Aš kažkaip pagalvojau, gal koks naujas rinkinukas atsiradęs, o čia pasirodo trečdalį MK produkcijos reikia susikrauti ant veido  lotuliukas.gif
Reikėtų išbandyti  4u.gif

Nauja sistema tai botanical smile.gif o cia tip procedura, kuri tikrai labai puiku pojuti palieka 4u.gif
Atsakyti
Mergaites o kaip su riebia odyte? Nes kiek esu bandziusi riebiai odai kitu gamintoju tai man dar labiau riebalavosi arba labai issausindavo oda. Kokia serija tuktu riebiai, bet drekinimo reikianciai odai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledokristaliukas @ 2012 03 21, 16:15)
Siai procedurai reikes: Prausiklio pagal odos tipa, Kaukes (Pagal odos tipa 1F.2F.3F) palaikome 10min nuplauname tada skaistinanti kauke 10min, tada zeline kauke 10min, tada tonikas pagal odos tipa, tada naktinis serumas po to paakiu kremas ir kremas veidui pagal odos tipa  4u.gif po sios proceduros nebepazinsite savo odos ax.gif

Abi kaukės viena po kitos? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti