Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims (II)

QUOTE(Jukituke @ 2010 10 26, 11:53)
Ruosiames puosiames ziemai smile.gif  blush2.gif

user posted image

Ar dar kas ruosiates ziemai? Prasom pasirodyti  mirksiukas.gif



QUOTE(Jukituke @ 2011 02 12, 13:30)
Zaahra - grazu  thumbup.gif  wub.gif
user posted image


Ateinu iš senos temos su mezgėjų darbeliais, nes turiu keletą klausimų ax.gif Gal Jukituke padės blush2.gif

Pirmoj foto, ties galinėm kojytėm yra toks labai gražus kraštukas ir po apačia klešnės, kaip taip gražiai tos klešnės pasislepia?

O sekančioj vietoj yra ir kapišoniukas ir kakliukas, kai tai padaryti?
Atsakyti
Gal ne paltukas, bet IDĖJOS iš interneto žiemai:

user posted image user posted image
Atsakyti
besisypsanti_asarele kaip grazu wub.gif
pagal sia schema mezgat? Bandziau ir as, bet niekaip nesuprantu kaip susiuti reikia verysad.gif ir kaip tokius krastelius padarot? blush2.gif
Ir gal kas nors galetu paaiskinti, kaip reikia padaryti skyles kojoms? blush2.gif pvz kaip cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(besisypsanti_asarele @ 2012 02 28, 21:48)
Dar vienas darbelis smile.gif

user posted image

user posted image



Sveiki
nežinau ar šioje temukėje galima ar ne blush2.gif bet gal galima šito grožiuko raštelio ar aprašymo smulkaus mezgimo ax.gif
ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Seniai lankiausi šioje temoje, kiek gražių rūbelių primezgėt wub.gif wub.gif Šaunuolės merginos!! Parodysiu ir aš savo paskutinį darbelį
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukutis4 @ 2012 08 22, 08:22)
Sveiki
nežinau ar šioje temukėje galima ar ne  blush2.gif bet gal galima šito grožiuko raštelio ar aprašymo smulkaus mezgimo  ax.gif
ačiū  4u.gif  4u.gif



ir mane labai domina blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
Grazuciai Jusu visu darbeliai 4u.gif
Gal kas galetu parasyti kokie mazdaug ismatavimai rubelio jorksyriukui butu? Noriu padaryti staigmena draugei, turinciai toki pukuotuka, tik nezinau koks dydis, pati mezgimo principa lyg ir suprantu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2012 09 25, 22:43)
Labas vakaras,
Grazuciai Jusu visu darbeliai  4u.gif
Gal kas galetu parasyti kokie mazdaug ismatavimai rubelio jorksyriukui butu? Noriu padaryti staigmena draugei, turinciai toki pukuotuka, tik nezinau koks dydis, pati mezgimo principa lyg ir suprantu  ax.gif


Mane irgi domina - noriu padaryti kalėdinę staigmeną. Kiek žinau ir mačiau nuotraukose, tas jorkutis prie didesnių
Atsakyti
Sveikutes. Noriu ir as parodyt savo kelis darbelius ax.gif
Sitas pats pirmas ir megztas gan senai, tai toks jau padevetas blush2.gif
user posted image
Sitas naujas, vilnonis
user posted image
o sitas naujausias darbelis - bus dovana smile.gif
user posted image

Atsakyti

Sveikos mezgėjos 4u.gif

Gal galite padėti , labai reikia šunytei megztinuko, turiu siūlus, tik gal galite ,kas mezgėte , brėžinuką parodyti 4u.gif , o gal yra sena tema , kurioje aš rasčiau ? Ačiū jums 4u.gif
Atsakyti
user posted image

[URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/U

user posted image

Labas mezgėjos, pristatau pirmą numegztą megztinuką savo mažikei.

Atsakyti
QUOTE(Virgale @ 2012 10 22, 21:52)
Labas mezgėjos, pristatau pirmą numegztą megztinuką savo mažikei.
Labas smile.gif Puikus mezginys, gražiai atrodo thumbup.gif

Senokai čia buvau, tai pražiopsojau Jūsų kalusymą apie schemas ir ankstesnę temą.
Dėl ankstesnės temos, pirmoje temos žinutėje yra nuorodėlė į ją. Bet turbūt ir pati matėt jau. smile.gif
Atsakyti