Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas. 8-oji tema.

QUOTE(Olytee @ 2013 12 27, 14:48)
Laba diena. Visu pirma atsiprasau, jei rasau ne vietoj, bet problema mano susijusi su nutraukimu, tad gal pataikiau smile.gif
Mano dukrai 1metai ir menuo. Maitinti pati labai norejau ir sekmingai tai darau iki siol. BET mintyse sau visad turejau metuku termina. Nevargina manes zindymas tikrai, nepalieku vaiko ilgam niekur tad su tuo problemu nera irgi, taciau visad nesuprasdavau ilgai zindanciu mamu ir pati sito nenoriu (ilgai zindancios, neisizeiskit, nieko asmenisko,tiesiog toks poziuris mano). Galvojau suejus metukams graziai pradesiu nujunkymo procesa ir jau per kaledas sedesiu su taure vyno biggrin.gif kaledos praejo, o vyno as taip ir neparagavau smile.gif mano problema tokia: man gaila is vaiko atimti mp! Ir paciai psicologiskai sunku atsisakyti artumo sitokio (zindancios zino ta jausma kai vaikutis glosto tau rankas, veida, glaustosi ir t.t.). Ka daryti nezinau. Testi kaip ir nera noro, bet nutraukt nera ryzto unsure.gif info musu: grafiko maitinimosi neturim - valgom kada sumastom/turim laiko. Diena valgo kartais 3-4 kartus, kartais ir 6-7. Nakti maziausiai 3-4 kartus, " juodu naktu" metu ir 10 gali but. Mp nenaudoju kaip migdymo priemones diena ir nakciai. Tucio neturejom niekad. Su kietu maistu problemu neturim. Dar vienas niuansas vaikuciui yra linke uzkieteti viduriukai, speju kad tam itakos turi ir mano mityba. Dar klausimas ka duot vietoj mp?karves pieno nenoreciau duot. Ir is ko?nejau buteliuka metinukei duot kai net turejus nera. Vandeni geria is puodelio su snapeliu.
ACIU kas nepatingejo perskaityt mano rasini visa. Dar didesnis ACIU toms, kurios nepatinges patarti/pakomentuoti


Kol neturėjau vaiko, taip pat kreivai žiūrėjau į žindančias didesnius nei metukų vaikus. doh.gif Tačiau tačiau, kaip ir dažnai tokiais atvejais viskas atsisuka prieš mane biggrin.gif Neseniai užpūtėm dvi žvakutes ant torto, o (.)(.) vis dar neatsisakom. Vis dar mums abiems reikia, tad nei vienas nesiimam jokių veiksmų. 4u.gif Ir jau nebekuriu jokio termino, iki kada turėtume atsisakyti, tiesiog... kažkada ateis tas laikas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes!
Kreipiuosi patarimo, nebezinau, ka daryti... Mano mergytei nepilnai 1m 5 men, ziauriai vargstam su miegu. Kaip ir daugeliui cia rasiusiuju vakare uzmigdau tik su papuku, nakti keliasi labai daug kartu, 10-15, pamaitinus vel uzmiega. Diena gyva praktiskai vien mp, nieko kito galim sakyt nevalgo. Na cia turbut nieko nenustebinau. Bet visiskai tragedija su pietu miegeliu... Nuo pat mazumes uzmigdavo arba supuojant gultuke, arba ant papuko. Bet va jau per pastaraja savaite net 4 kartus neuzmigdziau pietu niekaip... Vargse taip nori miego, puse dienos vaiksto pervargus, kaip girta, aiskiai nori miego, bet niekaip... Vezime neuzmigdau nuo kokiu 6 men, pati savaime nebuvo uzmigus net visai mazyte, vaziuojant automobiliu neuzmiega niekados. Koki dar buda pasitelkti, jei net papukas geriausias draugas neuzmigdo... Gaila vaiko, gaila jau ir saves... Jeigu maitinima palaipsniui nutraukciau, ar ismoktu uzmigti pati? Ka jus galvojat, ka patartumet? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Effes @ 2014 01 11, 20:41)
Jeigu maitinima palaipsniui nutraukciau, ar ismoktu uzmigti pati? Ka jus galvojat, ka patartumet?  verysad.gif


As su savo pirmuoju nutraukiau iskart, nes manau, kad palaipsniui vaikui yra sunku..Jis verke labai viena nakti ir viskas, nuo tos nakties mes pamirsom visas bedeles su miegu, ismiegodavo ramiai ir mes ir jis visa nakti. O pries dienos miega gal pagelbetu siltas vandenukas uzpildyti skranduka, jeigu vaikutis ima buteliuka? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OleRa: 17 sausio 2014 - 11:33
Kaip tik sianakt pasiryzom moraliskai su vyru MP nutraukimui,mazyliui 15 menesiu.Pries menesi meginau nutraukt tik naktini maitinima,deja nepavyko...O nutraukti visiskai sazine grauze... blush2.gif kaip kazkas rase,gaila to artumo su vaiku ir jis taip skaniai valgo,bet pasiryzau vien del ramiu naktu,nes jau baisu ziuret i veidrodi,paakiai juodi,nepailsejus,neissimiegojus,sonus nuo maitinimo skauda,nes jis praktiskai miegodavo naktim isikandes (.) tai susikaupiau ir meginsim,tikiuosi viskas pavyks taip pat sekmingai kaip su sese rolleyes.gif

QUOTE(Effes @ 2014 01 11, 20:41)
Sveikos, mamytes!
Kreipiuosi patarimo, nebezinau, ka daryti... Mano mergytei nepilnai 1m 5 men, ziauriai vargstam su miegu. Kaip ir daugeliui cia rasiusiuju vakare uzmigdau tik su papuku, nakti keliasi labai daug kartu, 10-15, pamaitinus vel uzmiega. Diena gyva praktiskai vien mp, nieko kito galim sakyt nevalgo. Na cia turbut nieko nenustebinau. Bet visiskai tragedija su pietu miegeliu... Nuo pat mazumes uzmigdavo arba supuojant gultuke, arba ant papuko. Bet va jau per pastaraja savaite net 4 kartus neuzmigdziau pietu niekaip... Vargse taip nori miego, puse dienos vaiksto pervargus, kaip girta, aiskiai nori miego, bet niekaip... Vezime neuzmigdau nuo kokiu 6 men, pati savaime nebuvo uzmigus net visai mazyte, vaziuojant automobiliu neuzmiega niekados. Koki dar buda pasitelkti, jei net papukas geriausias draugas neuzmigdo... Gaila vaiko, gaila jau ir saves...  Jeigu maitinima palaipsniui nutraukciau, ar ismoktu uzmigti pati? Ka jus galvojat, ka patartumet?  verysad.gif

mano dukryte uzmigdavo tik su (.) ir kelis kartus jo paprasydavo per pietu miegeli,tekdavo visad miegoti kartu doh.gif maitinima nutraukt teko greit,del ligos( jai buvo 14 menesiu),po keliu bemiegiu naktu ir baisiu dienu,visos problemos su miegu dingo,tiek diena ,tiek nakti.Tereikdavo paglostyt atsigulusia ir uzmigdavo.
Atsakyti
QUOTE(Olytee @ 2013 12 27, 16:48)
Laba diena. Visu pirma atsiprasau, jei rasau ne vietoj, bet problema mano susijusi su nutraukimu, tad gal pataikiau smile.gif
Mano dukrai 1metai ir menuo. Maitinti pati labai norejau ir sekmingai tai darau iki siol. BET mintyse sau visad turejau metuku termina. Nevargina manes zindymas tikrai, nepalieku vaiko ilgam niekur tad su tuo problemu nera irgi, taciau visad nesuprasdavau ilgai zindanciu mamu ir pati sito nenoriu (ilgai zindancios, neisizeiskit, nieko asmenisko,tiesiog toks poziuris mano). Galvojau suejus metukams graziai pradesiu nujunkymo procesa ir jau per kaledas sedesiu su taure vyno biggrin.gif kaledos praejo, o vyno as taip ir neparagavau smile.gif mano problema tokia: man gaila is vaiko atimti mp! Ir paciai psicologiskai sunku atsisakyti artumo sitokio (zindancios zino ta jausma kai vaikutis glosto tau rankas, veida, glaustosi ir t.t.). Ka daryti nezinau. Testi kaip ir nera noro, bet nutraukt nera ryzto unsure.gif info musu: grafiko maitinimosi neturim - valgom kada sumastom/turim laiko. Diena valgo kartais 3-4 kartus, kartais ir 6-7. Nakti maziausiai 3-4 kartus, " juodu naktu" metu ir 10 gali but. Mp nenaudoju kaip migdymo priemones diena ir nakciai. Tucio neturejom niekad. Su kietu maistu problemu neturim. Dar vienas niuansas vaikuciui yra linke uzkieteti viduriukai, speju kad tam itakos turi ir mano mityba. Dar klausimas ka duot vietoj mp?karves pieno nenoreciau duot. Ir is ko?nejau buteliuka metinukei duot kai net turejus nera. Vandeni geria is puodelio su snapeliu.
ACIU kas nepatingejo perskaityt mano rasini visa. Dar didesnis ACIU toms, kurios nepatinges patarti/pakomentuoti


As saviske atpratinau, kai jai buvo apie 1,5 metu. vyras kaip tik menesiui uzsienin isvyko, tai mes nusprendem "moteriskai" reikalus susitvarkyti (o ir nebuvo baisu, kad kam miegot trukdysim)
svarbiausia pasiruost moraliai, nes kokia savaite teks jaustis pacia baisiausia motina pasaulyje. Nes "stoga rauna" juodai, kai neduodi vaikui pieno... As is pradziu norejau nurasyt tai hormonams - tipo kaip koks PMS, kol organizmas persitvarkineja, bet daugiau tai turbut psichologiskai... Nes emocijos sokinejo nuo paniskos baimes (kad gal skauda ka-kai nakti bliauna) iki liudesio ir kazkokio keisto melancholisko netekties jausmo -atrodo kad kazkas vaika atima... Taigi, su sveiko proto likuciais padariau isvada, kad mano priklausomybe maitinti gerokai didesne nei vaiko... Tai paskui bandydavau isivaizduot kad jau neturiu pieno - tada kazkaip lengviau gaudavosi vaika guost (nes kai turi ir neduodi... smile.gif ).
as is pradziu atiminejau visus naktinius maitinimus, po to dieninius ir galiausiai paskutini ir svarbiausia - vakare pries miega. kazkaip naktiniu nebuvo sunku atsisakyti, pazirze pora naktu, bet miegas budavo stipresnis smile.gif nubunda, 15min pasipiktinimo, ir po to vel miega. paskui ir nubudinet nustojo.
dienom sunkiau budavo - 1,5m vaikas jau nebloga atminti turi... zino ko nori... siaip as visais atvejais siulydavau pakaitala - karves piena is puodelio. maniskei visai patiko, koki menesi -du, kol atjunkinejom labai godziai gerdfavo, paskui pabodo ir tiek nebegeria smile.gif
Na o visa kita irgi teko numatyti: pasalinti is aplinkos viska, kas primena maitinima (pvz as kol atiminejau dieninius maitinimus neguldavau ant lovos ar sofos-nes dukryte iskart puldavo nurenginet smile.gif ).
visus kam naktiniai triuksmai trukdo iskraustyt miegot kitur ir pasirinkt laika kai ir paciai nedamiegota naktis nebus katastrofa. Dar gerai nakciai apsirengti kokius sunkiai iveikiamus "sarvus", kad net ir paciai butu sunku iveikti smile.gif Ir butinai tureti po ranka pakaitala - stikline pieno... Na, dar gerai butu turet kam pasiskambint ir pasiguost ar but paprotinta nepasiduot... o po kokiu 3-5 paru (sausu) vaiko pasipriesinimas pradeda mazeti - mazdaug per tiek laiko jie praranda vilti smile.gif
beje, apie pasiglaustymus - jie niekur nepradingo. mes ir dabar n kartu per diena apsikabinam. malonumas abiems tas pats, tik pienuko nebereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaizduote: 20 sausio 2014 - 20:30
vaizduote, aciu uz toki posta, skaiciau ir galvojau, aciu dievui ne as viena taip jauciuosi, nes jau buvau pradejusi abejoti savo psichine sveikata g.gif
Tik mes su mazium dar eigoje link visisko pieno pabaigimo.
Atsakyti
QUOTE(OleRa @ 2014 01 17, 12:33)
As su savo pirmuoju nutraukiau iskart, nes manau, kad palaipsniui vaikui yra sunku..Jis verke labai viena nakti ir viskas, nuo tos nakties mes pamirsom visas bedeles su miegu, ismiegodavo ramiai ir mes ir jis visa nakti. O pries dienos miega gal pagelbetu siltas vandenukas uzpildyti skranduka, jeigu vaikutis ima buteliuka? ax.gif

Mano panyte niekada neeme buteliuko, aisku bandziau per gertuve duot pries miegeli, nes ji dienom atsigeria vandenuko ar arbatytes, bet vis tiek neuzmiega... Dabar jeigu pavyksta uzmigdyt ir tai ne kasdien, tai taip: supuoju gultuke, kai pagaliau po kokiu 40 min-1,5 val pradeda merktis, ji iskart priesinasi miegui, atmerkia akis ir pradeda verkt, tada as ja staigiai i lova ir tokia prispangusia su krutim uzmigdau. O jeigu siaip pasiguldau i lova tikedamasi kad uzmigdysiu, tai beviltiska, ji pavalgo, aciu ir viso gero... doh.gif

QUOTE(luckyme @ 2014 01 19, 13:23)
Kaip tik sianakt pasiryzom moraliskai  su vyru MP nutraukimui,mazyliui 15 menesiu.Pries menesi meginau nutraukt tik naktini maitinima,deja nepavyko...O nutraukti visiskai sazine grauze... blush2.gif  kaip kazkas rase,gaila to artumo su vaiku ir jis taip skaniai valgo,bet pasiryzau vien del ramiu naktu,nes jau baisu ziuret i veidrodi,paakiai juodi,nepailsejus,neissimiegojus,sonus nuo maitinimo skauda,nes jis praktiskai miegodavo naktim isikandes (.) tai susikaupiau ir meginsim,tikiuosi viskas pavyks taip pat sekmingai kaip su sese  rolleyes.gif
mano dukryte uzmigdavo tik su (.)  ir kelis kartus jo paprasydavo per pietu miegeli,tekdavo visad miegoti kartu  doh.gif  maitinima nutraukt teko greit,del ligos( jai buvo 14 menesiu),po keliu bemiegiu naktu ir baisiu dienu,visos problemos su miegu dingo,tiek diena ,tiek nakti.Tereikdavo paglostyt atsigulusia ir uzmigdavo.

Jeigu man buna stebuklingu dienu, kai uzmigdau pietu, tai kaip ir jums buvo, guliu salia ir primigdineju, nes vis nubunda pienuko... doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos 4u.gif Reikia jūsų patarimo.
Sūnui- metai ir dešimt mėnesių. Palengva, neskubėdami mažinome maitinimų kiekį, liko 2- ryte prabudus ir po pietų miego. Taip jau kelias savaites, džiaugiausi, kad pavyks ramiai užbaigti žindymą. Ir še tau- vakar pradėjo mausti kairę krūtį, šiandien apsižiūrėjau, kad prie rudojo laukelio- raudona dėmė. Savijauta prasta, taip jaučiausi tada, kai sūnui buvo kelios savaitės ir buvo pieno sąstovis toje pačioje krūtyje. Na, dėsiu kompresus, bet ką daryti toliau? Vėl dažninti maitinimus nesinori ir man, ir vaikutis, matau, kad nebenori (kai valgė dažniau, dažniausiai tiesiog pažaisdavo pieno kelis gurkšnius išgėręs). Kaip išvengti problemų su krūtimis?
Atsakyti
Sveikos mamytes.
Pries pora savaiciu atsventem 2.gif pirma gimtadieni happybday.gif
Nors savo 1a ismaitinau beveik iki 2 metuku, 2a jau labai noriu uzbaigti maitinti MP, nes tiesiog neatsitraukia nuo (.) doh.gif
Nera jokio rezimo, valgo blogai, tik ragauja ir tai pirma kasneli reikia vos ne per jega ideti i burna doh.gif tik pamato kieta maista is karto pradeda sukineti galva schmoll.gif bet jei patiko, papraso dar keliu gabaliuku, (.) reikalauja laaabai daznai ir diena ir nakty ( buna pertraukos tik 30-40 min ) Tiesiog pavargau ir fiziskai ir psichologiskai unsure.gif blush2.gif bandziau mazinti diena maitinimus, tai nieko neiseina schmoll.gif jei nori (.)(.) tai nieko kito neima verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 05 kovo 2014 - 15:47
Sveikutes,neduoda ramybes vienas klausimas,baigiau maitint pries savaite ir niekaip nesusergu menesinemis,nors visa maitinima sirgau kas menesi,nestumo nera,ar kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(renaciukas66666 @ 2014 04 17, 15:41)
Sveikutes,neduoda ramybes vienas klausimas,baigiau maitint pries savaite ir niekaip nesusergu menesinemis,nors visa maitinima sirgau kas menesi,nestumo nera,ar kam taip buvo?

Man buvo.Nutraukiau naktini maitinima(diena dar pora kartu maitindavau) ir kaip tik turejau sirgt,tai tik patepe kelias dienas ir neisibegejo,nors pries tai jau koki pusmeti sirgdavau normaliai.Po poros savaiciu driokstelejo normalios mmm thumbup.gif Sugadinau 3 NT ir kelis milijonus nervu lasteliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2014 04 18, 00:06)
Man buvo.Nutraukiau naktini maitinima(diena dar pora kartu maitindavau) ir kaip tik turejau sirgt,tai tik patepe kelias dienas ir neisibegejo,nors pries tai jau koki pusmeti sirgdavau normaliai.Po poros savaiciu driokstelejo normalios mmm  thumbup.gif Sugadinau 3 NT ir kelis milijonus nervu lasteliu  biggrin.gif

As jau gal 5 testus dariausi:)issigandusi tikrai buvau...tai taip iseina kad velavo pora savaiciu jums?
Atsakyti