Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 16

QUOTE(vestinka @ 2012 04 26, 12:00)
sveiki gal gas zino kaip rasyt prasima anstoliam del pazimos del soc.paramos jai kas zinot atsiuskit man prasau pavizdi nes as pirma karta net neisivaizduoju kaip rasyt is anksto aciu sveta.zajkaa@gmail.com doh.gif  verysad.gif

Cia is anstoliu jums reikalinga pazyma? ar anstoliams reikalinga pazyma,kad gaunat soc.pasalpa?
Atsakyti
man is anstoliu reikia pazimos bet man reikia vaziot net i ignalina bet susitariau kad parasisiu prasima kad je isduotu man pazima bet nezinau kaip rasit ta prasima o je man nepaaiskino doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vestinka @ 2012 04 26, 12:09)
man is anstoliu reikia pazimos bet man reikia vaziot net i ignalina bet susitariau kad parasisiu prasima kad je isduotu man pazima bet nezinau kaip rasit ta prasima o je man nepaaiskino  doh.gif  schmoll.gif

rasikit laisva prasimo forma
cia pvz pati pirma forma
http://www.akmene.lt...ex.php?cid=4891
http://www.marijampo...it/Prasymai/162
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 26 balandžio 2012 - 11:19
Sveikos,
dabar vat sėdžiu ir galvoju, ar soc atsižvelgs dabar į tai, kad man motinystės išmoka baigėsi kovo mėn (bet balandį išmokėjo už kovą)..Eisiu gegužės mėn tvarkytis, tai ar jie į tai atsižvelgs dbr, ar jau tą didesnę pašalpą gausiu tik po 3 mėn?..Šiaip pagal pajamas tai taip išeina kad po 3mėn, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2012 04 26, 14:41)
Sveikos,
dabar vat sėdžiu ir galvoju, ar soc atsižvelgs dabar į tai, kad man motinystės išmoka baigėsi kovo mėn (bet balandį išmokėjo už kovą)..Eisiu gegužės mėn tvarkytis, tai ar jie į tai atsižvelgs dbr, ar jau tą didesnę pašalpą gausiu tik po 3 mėn?..Šiaip pagal pajamas tai taip išeina kad po 3mėn,  doh.gif

Dabar dar ziures praeitu 3-ju menesiu pajamas,tai gausit dar mazesne,kita karta kai eisit pratesinet,jau gausit didesne.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 26, 14:44)
Dabar dar ziures praeitu 3-ju menesiu pajamas,tai gausit dar mazesne,kita karta kai eisit pratesinet,jau gausit didesne.


Taip ir galvojau..Ačiū.. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Praėjo mėnuo kaip prasitęsiau socialinę, ar gali būti, kad dar nepaskyrė? Nes laiško taip ir negavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(cookie- @ 2012 04 27, 09:42)
Sveiki. Praėjo mėnuo kaip prasitęsiau socialinę, ar gali būti, kad dar nepaskyrė? Nes laiško taip ir negavau  g.gif

O pas jus visada laiskas ateina?
Siaip tai jau turejo paskirti,gali buti,kad geguzes pradzioj ateis laiskas.
Atsakyti
Paštu visada ateidavo, kai jį apskritai siųsdavo. O šį kartą pasirinkau, kad el. laišką atsiųstų. Taip nieko ir nesulaukiau.
Atsakyti
QUOTE(cookie- @ 2012 04 27, 10:13)
Paštu visada ateidavo, kai jį apskritai siųsdavo. O šį kartą pasirinkau, kad el. laišką atsiųstų. Taip nieko ir nesulaukiau.

Man visada laiskas ateina menesio pradzioj.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti