Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(sviesiuke28 @ 2012 03 24, 14:03)
Žinau, kad šansai beveik nuliniai, bet einam mes pas gyd. Žilaitienę Kaune, klinikoj Motina ir vaikas, ji ir siuntė pakartotinai darytis spermogramą bei pasėlį, nes pirmoji spermograma dar blogesnė buvo. Registravomės pas ją, nes turim jau visus atsakymus, t.y., hormonų tyrimai, bakterijos, spermogramą, bei taip pat pasėlį turėsim. Eisim pasižiūrėti, ką ji pasakys, bet kažkodėl labai bijau eiti, nes bijau išgirsti labai blogą diagnozę.....  verysad.gif

O gal kas žinot, kur dar gyd. Žiliatienė dirba ir gal galėtų priimti anksčiau, nes tik po 3 sav. užregistravo? Būsiu dėkinga už info


Girdejau ji priima ir klinikose, tik jai i kisene reikia sumoketi? Gal pabandykit gauti mobilu tel. Ir paskambinkit...
Tikrai pas jus sunkus atvejis, bet tikekimes ras priezasti, gal vyras sirgo kiaulyte? Na dar aisku bus galima bandyti TESA, tai nera taip blogai kaip tai skamba...beje o kur jus tyrima darete, ir kur vyras atliko ta reikala, as pagal savo vyra pastebejau, kad jei nejaukiai kur jauciasi, ir tai turi daryti, tai rezultatai buna zymiai prastesni, tarsi neatsipalaiduoja, ir tuomet visuomet buna kiekis mazesnis ir turbus tuomet tyrimas visai neisamus... Tai dabar visuomet is namu vezam i labaratorija, tai anksciau pas mus kiekis buvo 0,6 militro, o dabar apie 2-3. O be to, darant tyrima, tik labai maza spermos dalis yra isanalizuojama, gali buti, kad pas jus tikrai yra bent keli spermiukai tinkantis IVF+ISCI. O beje kaip hormonu tyrimai? Ar pati Zilaitiene po abziuros nieko nepastebejo?

Beje vyras gal kokius stiprius vaistus vartojo ar narkoze apturejo 3 men begyje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpule: 24 kovo 2012 - 21:16
QUOTE(sviesiuke28 @ 2012 03 24, 16:03)
Žinau, kad šansai beveik nuliniai, bet einam mes pas gyd. Žilaitienę Kaune, klinikoj Motina ir vaikas,.... bet kažkodėl labai bijau eiti, nes bijau išgirsti labai blogą diagnozę.....  verysad.gif



Tai natūralu, jog bijai. Aš kiekvieną kartą, kai pamatau, kad vyro Turto rodikliai suprastėjo bijau eiti pas gydytojus 4u.gif O pirmą kartą ėjom aplamai pas andrologą, tai iš vis baisu buvo. Neturėjau žinių, bet pagal normas mačiau, kad nėra viskas taip gerai pas mus.
Vyrui aišku stengiuosi to neparodyti, nes numanau, kad jam dar sunkiau nei man. Stengiuosi kaip tik jį palaikyti, parodyti, kad ir kas benutiktų būsiu šalia. Bijau, kad neužsisklęstų savyje, nenustotų kalbėtis su manimi ta tema. Aišku, nėra man irgi lengva, bet kažkaip kapanojiamės į priekį.
Dėl blogos diagnozės. Aš sau sakau, kad ta diagnozė yra atspirties taškas. Dabar reikia bandyti viską, kas gali padėti. Būtinai eikit pas andrologą. Ieškokit informacijos. Atsimenu, kažkada forume mergaitė pasakojo, kad jiems per 1 ar 2 metus pavyko negyvus spermatozoidus paversti 2 mln/ml gyvais. To pilnai pakanka IVF. thumbup.gif Vilties visada yra. O be to, gal yra kažkokia priežastis, kodėl rezultatai tokie. O visi tyrimai normoje? Aišku, mes čia ne gydytojos, bet bent jau pagal lapelyje parašytas normas? Jeigu laikas labai nepsaudžia, manau galima pabandyti vartoti įvairius papildus, vitaminus ir pan. Net jeigu tai nepadėtų, šiuolaikinė medicina pažengusi labai į priekį - TESA 4u.gif
Taip, kad šalin baimes, turite labai daug darbo. Būtinai susirašyk viską ko norėtum paklausti, nes dažniausiai kai išeini iš andrologo kabineto, tada atmintis sugrįžta blush2.gif
Atsakyti
O kaip paprastai vyksta pirmasis vizitas pas andrologą, kai žinoma, kad spermos kokybė prasta?
Atsakyti
Sveikos,noriu paklaust:kai darot pakartotine spermograma,vel darot pilna ar uztenka tos nepilnos,vis tik kaina dviguba?kas matosi toj pigesnej spermogramoj?judrumas,kiekis, A,B matosi?
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 03 25, 10:00)
Sveikos,noriu paklaust:kai darot pakartotine spermograma,vel darot pilna ar uztenka tos nepilnos,vis tik kaina dviguba?kas matosi toj pigesnej spermogramoj?judrumas,kiekis, A,B matosi?

Vaisingumo klinikoje nera tik tu dvieju paskutiniu punktu (jei uz 90 Lt.), t.y. Ig A ir Ig G. Mums pats biologas sake, kad jei is pradziu buvo norma, tai kartojant nera prasmes ju tirti. O toje uz 60 Lt. buna kiekis bei judrumas.
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 03 25, 12:00)
Sveikos,noriu paklaust:kai darot pakartotine spermograma,vel darot pilna ar uztenka tos nepilnos,vis tik kaina dviguba?kas matosi toj pigesnej spermogramoj?judrumas,kiekis, A,B matosi?

Mes antra karta darem pilna...taip liepe Z.
Atsakyti
Ačiū už palaikymą Ringaga smile.gif Tikrai nenuleisime rankų, tik aš matau, kad jam tikrai dar sunkiau nei man, aš paverkiu ir man geriau, o jis viską savyje išgyvena, aš bandau jį palaikyti, bet nesiseka, nes pati vos susitvarkau su savomis emocijomis..... Hormonų tyrimai, kiek žiūrėjau pagal normas, yra geri, bet gydytoja tiklsiau pasakys, ar tikrai geri smile.gif Vyras - tolimų reisų vairuotojas, tai trui daug įtakos, kiek girdėjus.
Papildyta:
QUOTE(Gule @ 2012 03 25, 10:53)
O kaip paprastai vyksta pirmasis vizitas pas andrologą, kai žinoma, kad spermos kokybė prasta?



Mes, kai pirmą kartą nuvykome pas gydytoją, jai parodėme pirmosios spermogramos tyrimo atsakymus, tada ji išrašė dar papildomai pasidaryti kitus tyrimus, pvz., hormonų, bakterijų.... Beje, kadangi bakterjų tyrimą gali darytis bet kuris iš partnerių, dariausi aš, nes girdėjus, kad vyrams tas tyrimas skausmingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sviesiuke28: 26 kovo 2012 - 14:09
[quote=sviesiuke28,2012 03 26, 15:12]
Vyras - tolimų reisų vairuotojas, tai trui daug įtakos, kiek girdėjus.

Neigiama įtaka tame, kad sėdint yra šildomos sėklidės, suspaustos dar. To pasekoje prastėja spermos kokybė.
Atsakyti
QUOTE(sviesiuke28 @ 2012 03 26, 16:12)
Ačiū už palaikymą Ringaga  smile.gif  Tikrai nenuleisime rankų, tik aš matau, kad jam tikrai dar sunkiau nei man, aš paverkiu ir man geriau, o jis viską savyje išgyvena, aš bandau jį palaikyti, bet nesiseka, nes pati vos susitvarkau su savomis emocijomis..... Hormonų tyrimai, kiek žiūrėjau pagal normas, yra geri, bet gydytoja tiklsiau pasakys, ar tikrai geri smile.gif Vyras - tolimų reisų vairuotojas, tai trui daug įtakos, kiek girdėjus.


Mes čia tam ir esame, kad dalintumėmės žiniomis ir palaikytume viena kitą 4u.gif
Parašyk, paskui kaip sekėsi pas B.Z.
Atsakyti
QUOTE(sviesiuke28 @ 2012 03 26, 14:12)
Ačiū už palaikymą Ringaga  smile.gif  Tikrai nenuleisime rankų, tik aš matau, kad jam tikrai dar sunkiau nei man, aš paverkiu ir man geriau, o jis viską savyje išgyvena, aš bandau jį palaikyti, bet nesiseka, nes pati vos susitvarkau su savomis emocijomis..... Hormonų tyrimai, kiek žiūrėjau pagal normas, yra geri, bet gydytoja tiklsiau pasakys, ar tikrai geri smile.gif Vyras - tolimų reisų vairuotojas, tai trui daug įtakos, kiek girdėjus.
Papildyta:
Mes, kai pirmą kartą nuvykome pas gydytoją, jai parodėme pirmosios spermogramos tyrimo atsakymus, tada ji išrašė dar papildomai pasidaryti kitus tyrimus, pvz., hormonų, bakterijų.... Beje, kadangi bakterjų tyrimą gali darytis bet kuris iš partnerių, dariausi aš, nes girdėjus, kad vyrams tas tyrimas skausmingas.



O spermos paselio nesidaret? Nes ten gali parodyti, ko tavo tyrimai neparodys... Beje gyd. Pleskaciauskas sake, kad jei vyrs praleidzia ilgai vairuodamas butinai reikia spec uzvalkalo sedynei, na senovinis, tai tas is mediniu kamuoliuku, gal dabar yra ir kiokiu, na bet kad reikalinga vyro sedynes ir lyt. Organu kraujo cirkuliacija, tai faktas!
Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2012 03 24, 22:13)
Girdejau ji priima ir klinikose, tik jai i kisene reikia sumoketi? Gal pabandykit gauti mobilu tel. Ir paskambinkit...
Tikrai pas jus sunkus atvejis, bet tikekimes ras priezasti, gal vyras sirgo kiaulyte? Na dar aisku bus galima bandyti TESA, tai nera taip blogai kaip tai skamba...beje o kur jus tyrima darete, ir kur vyras atliko ta reikala, as pagal savo vyra pastebejau, kad jei nejaukiai kur jauciasi, ir tai turi daryti, tai rezultatai buna zymiai prastesni, tarsi neatsipalaiduoja, ir tuomet visuomet buna kiekis mazesnis ir turbus tuomet tyrimas visai neisamus... Tai dabar visuomet is namu vezam i labaratorija, tai anksciau pas mus kiekis buvo 0,6 militro, o dabar apie 2-3. O be to, darant tyrima, tik labai maza spermos dalis yra isanalizuojama, gali buti, kad pas jus tikrai yra bent keli spermiukai tinkantis IVF+ISCI. O beje kaip hormonu tyrimai? Ar pati Zilaitiene po abziuros nieko nepastebejo?

Beje vyras gal kokius stiprius vaistus vartojo ar narkoze apturejo 3 men begyje?


Reikės pasiieškoti info internete, ačiū.
Aš ir tikiuos, kad ras priežastį ir paskirs gydymą, nes jau abiem psichologiškai sunku, kad vaikučio nėra..... Vieną kartą darėmės VK Gertrūdos g. Kaune, o antrą kartą Motina ir vaikas, ir atsakymai tokie patys..... Šiaip vyras tikrai jaudinasi prieš tyrimą, tačiua ayvežti tyrimų mes negalim, nes mes ne iš Kauno, valanda kelio iki Kauno, o žinau, kad reikia pristatyti iki pusvalandžio. hormonus kiek aš pati žiūrėjau pagal normas, atrodo geri, bet gydytojos konsultacijos reikia sulaukti, ką ji pasakys. Pati gydytoja po apžiūros sakė, kad viskas kaip ir gerai išoriškai, echoskopavo, taip pat viskas gerai. vaistus vartojo, Ospamox antibiotikus, nes stomatologas buvo išrašęs dėl danties. praėjo beveik 2 mėn, kai darėmės pakartotiną sopermogramą ir vistiek ji bloga. Vyras žiemą gėrė nuo spaudimo vaistus, gal tie įtakos turėjo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pumpule @ 2012 03 26, 21:22)
O spermos paselio nesidaret? Nes ten gali parodyti, ko tavo tyrimai neparodys... Beje gyd. Pleskaciauskas sake, kad jei vyrs praleidzia ilgai vairuodamas butinai reikia spec uzvalkalo sedynei, na senovinis, tai tas is mediniu kamuoliuku, gal dabar yra ir kiokiu, na bet kad reikalinga vyro sedynes ir lyt. Organu kraujo cirkuliacija, tai faktas!


Darėmės spermos pasėlį, atsakymai bus po savaitės.
Reikės tada jam įtaisyti kažką ant sėdynės užsitiesti, nes jis labai daug laiko praleidžia vairuodamas.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiuke28 @ 2012 03 27, 09:35)
Reikės pasiieškoti info internete, ačiū.
Aš ir tikiuos, kad ras priežastį ir paskirs gydymą, nes jau abiem psichologiškai sunku, kad vaikučio nėra..... Vieną kartą darėmės VK Gertrūdos g. Kaune, o antrą kartą Motina ir vaikas, ir atsakymai tokie patys..... Šiaip vyras tikrai jaudinasi prieš tyrimą, tačiua ayvežti tyrimų mes negalim, nes mes ne iš Kauno, valanda kelio iki Kauno, o žinau, kad reikia pristatyti iki pusvalandžio. hormonus kiek aš pati žiūrėjau pagal normas, atrodo geri, bet gydytojos konsultacijos reikia sulaukti, ką ji pasakys. Pati gydytoja po apžiūros sakė, kad viskas kaip ir gerai išoriškai, echoskopavo, taip pat viskas gerai. vaistus vartojo, Ospamox antibiotikus, nes stomatologas buvo išrašęs dėl danties. praėjo beveik 2 mėn, kai darėmės pakartotiną sopermogramą ir vistiek ji bloga. Vyras žiemą gėrė nuo spaudimo vaistus, gal tie įtakos turėjo g.gif
Papildyta:
Darėmės spermos pasėlį, atsakymai bus po savaitės.
Reikės tada jam įtaisyti kažką ant sėdynės užsitiesti, nes jis labai daug laiko praleidžia vairuodamas....  g.gif



Kokius vaistus nuo spaudimo geria? mano vyras irgi geria, tik anksčiau pusę tabletės gerdavo, o dabar tik 1/4, Nebilet, na nežinau ar turi įtakos, bandžiau ieškoti info, bet nesėkmingai..
Beje o antibai tai galėjo turėti įtakos, reikia pralaukti 3 mėn po jų naudojimo, nors ir sako, kad užtenka 1 mėn... bet maniškiui tai po antibų kurso , praėjus mėnesiui, buvo nei vieno gyvo spermiuko, na ir žinok, ar čia jis taip užsistresavo ir nieko neišleido, ar čia antibai taip paveikė.. po mėnesio, turėjome jau 0,8 milijono atrodo, na daug negyvų, bet keletą ir gyvų smile.gif
Dabar tai visai gerai, ir nesuprasi nuo ko pagerėjo..turbūt niekada ir nesužinosim..
Beje vyrams siūloma gerai išsivalyti organizmą, antioksidantinę dietą pasidaryti, po 1 mg vit C ir Vit. E gerti, Vit C dar LT galima gauti tokia doze, bet Vit. E, tai nelabai, reikia siųstis...
Atsakyti