QUOTE(Rene @ 2012 06 22, 03:04)
ziit, labai simpatiškos saulėgrąžos
Įdomu, kodėl metalo molio tokia kaina kvadratinė

, pas mus 1 kg vario kainuoja pigiau negu 100 gr vario molio
nezinau

pvz del sidabro, tai, bent jau pradzioje kalba ejo, kad tai ir gamybiniu atlieku rezultatas, t.y sidabro daleles nuo foto filmu ir tt, ir tas surinkimas tikriausiai nepigus. Bet man atrodo, kad cia labiau komerciniai dalykai- jei tai juvelyrikai skirta, tai kiekvienas s.. bus mazais kiekiais ir brangus. kadangi ir varis ir zalvaris naudojami kitose srityse, kaip statyboj santechnikoj ir jau nebesiskaito juvelyrika, tai galima nusipirkti ir normalia kaina, bet jei ieskosi juvelyrikos tiekeju parduotuvese tai pvz 12x12 cm kainuos apie 25$o molis aiskiai tik juvelyrikai skirtas, nu tai ir kainos kaifovos

As pvz "savo" moli darausi is skulpturos parduotuveje skirto metalo milteliu, skulptoriai ji naudoja gana dideliais kiekiais su resin , tiesa tie milteliai daug grubesni ir is ju mazu detaliu negalima daryti. bet skirtumas didelis- as uz 0.5 kg moku 27$ tuo tarpu komercinis tiek kainuos 100 gr. Ieskojau interneto platybese tu smulkiu milteliu (taip vadinami nano powder, nes dydis 2-10 mikronu) , bet irgi gana brangu ir reikia pirkti kilogramais

taigi, kolkas didesniems/grubesniems daiktams naudoju "savo" moli, o kokioms nors mazoms dedalems ar sudetingoms konstrukcijoms komercini.