Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas hiperaktyvus 9

QUOTE(bumbasi @ 2014 01 07, 14:44)
Labas.
Tai, kad daugelis nesupranta kas tas hiperaktyvumas. Iš mano aplinkos tai visiems atrodo, kad tai tiesiog judrus vaikas ir per pamokas nenusėdi... O esmė tai visai kitur.. Mes baigėm eit per visas instancijas (ppt, psihologai, psichiatrai). Vakar buvom pas psichologę, tai vienintelė paaiškino kas tas hiperaktyvumas suprantamai... Dabar labiau suprantu vaiką... Tą jo dažną nuovargį ir pan.. Surinkau visus dok. kuriuos turėjau ir nusiunčiau vaiko tėvui. Gal pagaliau supras kodėl namų mokymą gavo.. Nors įtariu vis vien kalta liksiu, kad vaikui gyvenimą gadinu...




o jums kaip sekasi su namų mokymu g.gif
vat jūs teisi nesupranta, kas tai yra. man gal kiek lengviau aš tokia buvau, sulėtėjau tik tada kai ant smegenų vandene rado o tai buvo apie 27 metus, iki tol tyliu. sūnus paveldėjo iš manęs. ko labiausiai norėčiau, kad padarytu kompiuterine tomograma ten turėtu tiksliau matytis pakitimai bent jau man taip aiškino. baigiu išprašyti iš šeimos gydytojos siuntima, iš kitų net neina į kalbas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 01 07, 13:52)
o jums kaip sekasi su namų mokymu g.gif
vat jūs teisi nesupranta, kas tai yra. man gal kiek lengviau aš tokia buvau, sulėtėjau tik tada kai ant smegenų vandene rado o tai buvo apie 27 metus, iki tol tyliu. sūnus paveldėjo iš manęs. ko labiausiai norėčiau, kad padarytu kompiuterine tomograma ten turėtu tiksliau matytis pakitimai bent jau man taip aiškino. baigiu išprašyti iš šeimos gydytojos siuntima, iš kitų net neina į kalbas doh.gif

Dar tiek tesimokė, bet pats vaikas sako, kad nebenori su visa klase.. Eina į mokyklą, dirba.. Kartais užsiožiuoja, bet viskas kitaip...
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2014 01 07, 22:28)
Dar tiek tesimokė, bet pats vaikas sako, kad nebenori su visa klase.. Eina į mokyklą, dirba.. Kartais užsiožiuoja, bet viskas kitaip...



nu va jau geriau, man tas svarbiausia 4u.gif
Atsakyti
Bumbasi, o tau paciai palengvejo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 01 07, 15:52)
o jums kaip sekasi su namų mokymu g.gif
vat jūs teisi nesupranta, kas tai yra. man gal kiek lengviau aš tokia buvau, sulėtėjau tik tada kai ant smegenų vandene rado o tai buvo apie 27 metus, iki tol tyliu. sūnus paveldėjo iš manęs. ko labiausiai norėčiau, kad padarytu kompiuterine tomograma ten turėtu tiksliau matytis pakitimai bent jau man taip aiškino. baigiu išprašyti iš šeimos gydytojos siuntima, iš kitų net neina į kalbas doh.gif

Mano mergaitei darė kompiuterinė tomogramą. Siuntė neurologė. Kažkaip, be ypatingo mano prašymo, pati pasiūlė.
Nieko nenormalaus nerado. Tik kažkokius buvusios (kaip suprantu, nėštumo metu) vandenės likučius. Na, aš čia nemoksliškai parašiau - taip, kaip supratau gydyt. aiškinimą.
A. Dar rado adenoidus nosyje. Tai juokavau, kad tokį brangų tyrimą reikėjo daryt, kad nustatyt adenoidus biggrin.gif
Šiaip, gydytoja minėjo, kad KT mergaitei reiktų kartoti po metų. Dabar jau 1 m. 3 mėn. praėjo - neapsisprendžiu - kartoti ar ne. O ir ta gydytoja, kaip suprantu, nebedirba. ROGA. Kaip suprantu, Jūs iš Radviliškio, mes ir netoli Šiaulių gyvenam, tai važinėdavom į Šiaulių vaikų klinikas, pas neurologę A.Mickevičienę. Šiaip tenka susidurt su psichiatrėm Savickiene ir Krištaponiene (lyg tokia pavardė). Nu pastaroji dar nieko. Bet su Savickiene aš pati sunkiai bendrą kalbą randu. cool.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

noriu jusu patarimu ax.gif Mums psichiatre israse Buronili. Bet taip is 'lempos" skyre,tipo kaip ir nereiktu,bet aj pavartokit. Man kazkaip nesinori duot. Gal kuri vartojot?
Atsakyti
QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 01 09, 10:33)
Mano mergaitei darė kompiuterinė tomogramą. Siuntė neurologė. Kažkaip, be ypatingo mano prašymo, pati pasiūlė.
Nieko nenormalaus nerado. Tik kažkokius buvusios (kaip suprantu, nėštumo metu) vandenės likučius. Na, aš čia nemoksliškai parašiau - taip, kaip supratau gydyt. aiškinimą.
A. Dar rado adenoidus nosyje. Tai juokavau, kad tokį brangų tyrimą reikėjo daryt, kad nustatyt adenoidus  biggrin.gif
Šiaip, gydytoja minėjo, kad KT mergaitei reiktų kartoti po metų. Dabar jau 1 m. 3 mėn. praėjo - neapsisprendžiu - kartoti ar ne. O ir ta gydytoja, kaip suprantu, nebedirba. ROGA. Kaip suprantu, Jūs iš Radviliškio, mes ir netoli Šiaulių gyvenam, tai važinėdavom į Šiaulių vaikų klinikas, pas neurologę A.Mickevičienę. Šiaip tenka susidurt su psichiatrėm Savickiene ir Krištaponiene (lyg tokia pavardė). Nu pastaroji dar nieko. Bet su Savickiene aš pati sunkiai bendrą kalbą randu.  cool.gif




pas dičkį dažnai skauda galva ir iš lempos, tai bandau išsiprašyti doh.gif tai norėčiau pasidaryti, bet ale neranda priežasties kodėl reikia daryti, sako jam galva skauda iš panikos, nes turi panikos priepolių maniškis doh.gif
man neurologė Mic - ke - vi - čie - ne kaip leliukų nuostabi mažylei daug padėjo su dičkiai hmmm g.gif bet šiauliuose kiek suprantu jau nėra GN g.gif
niu va kaip šalia jūs gyvenate bigsmile.gif
mūsų psichiatrė atvažinėja Kriš - ta - ar dar kaip ten ja, nu su ja man šakės, sako o ko tikėjais blink.gif
tai kada į svečius lotuliukas.gif

QUOTE(Pūg@ @ 2014 01 09, 10:47)
Sveikos  4u.gif

noriu jusu patarimu  ax.gif  Mums psichiatre israse Buronili. Bet taip is 'lempos" skyre,tipo kaip ir nereiktu,bet aj pavartokit. Man kazkaip nesinori duot. Gal kuri vartojot?



ne nevartojome negaliu ką patarti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2014 01 08, 09:25)
Bumbasi, o tau paciai palengvejo? 4u.gif

Net nežinau. Lyg ir ... Nebekviečia į mokyklą... Nebėra tų pastovių nervinimųsi... Bet dar nesusitaikau, kad vaikas toks.. Iš tikro gaila jo. Nevažiuoja į ekskursijas, neina į spektaklius ir pan, bet vien todėl, kad pats nenori. Man atrodo, kad daug praranda, bet per prievartą neveši. Bus matyti, kaip toliau bus... Kol nedirbu, galiu kontroliuoti kad išeitų į mokyklą kada reikia, o paskui kaip bus...
Dabar po atostogų iš tėvo grįžo. Nežinau, kas ten nepatiko, bet net savaitės neiškentė. O seniau pas jį taip veršdavosi. Bandė tėvas prašytis, kad vėl atvažiuotų kelias likusias dienas iki mokyklos, bet pasakė, kad nenori.... smile.gif Kas svarbiausia po to, vaikas kažkoks kitoks. Ramesnis... Bet turbūt neilgai.. Prieš atostogas ir mudu buvom gerai apsipykę, "gražių" žodžių išgirdau savo adresu...
Beje psichiatrės liepimu pradėjom eiti į meno terapiją.. Pirmas kartas jam labai patiko... Kolkas individualiai, paskui gal į grupę jungs...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 09 sausio 2014 - 12:47
QUOTE(bumbasi @ 2014 01 09, 13:46)
Net nežinau. Lyg ir ... Nebekviečia į mokyklą... Nebėra tų pastovių nervinimųsi... Bet dar nesusitaikau, kad vaikas toks.. Iš tikro gaila jo. Nevažiuoja į ekskursijas, neina į spektaklius ir pan, bet vien todėl, kad pats nenori. Man atrodo, kad daug praranda, bet per prievartą neveši. Bus matyti, kaip toliau bus... Kol nedirbu, galiu kontroliuoti kad išeitų į mokyklą kada reikia, o paskui kaip bus...
Dabar po atostogų iš tėvo grįžo. Nežinau, kas ten nepatiko, bet net savaitės neiškentė. O seniau pas jį taip veršdavosi. Bandė tėvas prašytis, kad vėl atvažiuotų kelias likusias dienas iki mokyklos, bet pasakė, kad nenori.... smile.gif Kas svarbiausia po to, vaikas kažkoks kitoks. Ramesnis... Bet turbūt neilgai.. Prieš atostogas ir mudu buvom gerai apsipykę, "gražių" žodžių išgirdau savo adresu...
Beje psichiatrės liepimu pradėjom eiti į meno terapiją.. Pirmas kartas jam labai patiko... Kolkas individualiai, paskui gal į grupę jungs...



bet tai gal kiek įneš ramybės į jūsų namus, ir vaikas palaipsniui aprims ir jūsų gyvenimas nusitovės g.gif


nežinau ką pasakyti, kad bus lengviau nežinau.
labiausiai ko tai kad jums viskas nurimtu jums 4u.gif
menas gerai, labai gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 09 sausio 2014 - 12:54
[quote=bumbasi,2014 01 09, 13:46]
Net nežinau. Lyg ir ... Nebekviečia į mokyklą... Nebėra tų pastovių nervinimųsi... Bet dar nesusitaikau, kad vaikas toks.. Iš tikro gaila jo. Nevažiuoja į ekskursijas, neina į spektaklius ir pan, bet vien todėl, kad pats nenori. Man atrodo, kad daug praranda, bet per prievartą neveši. Bus matyti, kaip toliau bus... Kol nedirbu, galiu kontroliuoti kad išeitų į mokyklą kada reikia, o paskui kaip bus...
Sveika 4u.gif
Mano sunus irgi nuo sausio men gavo namu mokyma. As nesutikau, kad mokytojos vazinetu i namus. jam pagal namu mokymo programa skirta 12 pamoku per savaite, tai tris kartus i savaite vaziuojam i mokykla. Dirba individualiai su mokytojais. Zinai i klase vaikas visai nenori grizti sako jam taip geriau va tik ikalbejau kad tokiu budu vazinetu i mokykla, o ne namie istisai butu.
[I] Kol nedirbu, galiu kontroliuoti kad išeitų į mokyklą kada reikia, o paskui kaip bus... As perskaiciau ir liudna pasidare nes pas mus yra taip isejau is darbo nes kitaip nesuspeju visko pas ji suziureti kol dirbau labai nusimoke todel dabar bandom prisivyti vaikus. O mane pacia tokia situacija varo i nevilti......
Atsakyti
O aš neėmiau namų mokymo. Nors neurologė ir siūlė.
Visų pirma - su elgesiu nėra taip blogai, kaip čia Jūsų kai kuriais atvejais. Mergaitė labai motyvuota mokytis (kiek jai tai sekasi - atskiras klausimas, bet motyvacijos pas ją užtenka). Antra - mano dukra labai bendraujantis vaikas (kaip jai tai sekasi - irgi atskiras, klausimas biggrin.gif , bet bendravimas jai būtinas. Kaip oras.)
"Už" namų mokymą buvo tai, kad labai greit išsiblaško, dėmesio sukaupimo problemos. Bet, manau, kad namų aplinkoje aš ją dar sunkiau priversčiau mokytis, negu dabar. Tuoj atsirastų tūkstantis ir viena priežastis, kodėl tą ar aną ji padarys vėliau, vakare, rytoj...
Atsakyti
Namu mokymas dar nereiskia, akd namie, t.y. pagrindines pamokos buna mokykloje individualiai su mokytoja, ir tada lengviau sukaupti demesi ties dalyku, o kai priraso dalini integravima, reiskia, akd pamokos, kur ne toks svarbus demesio sukaupimas, kaip fizinis, muzika, daile, darbai, vaikas dalybauja su klase 4u.gif mokymas namuose, yra kitokia fraze ir reiskia, akd mokytojas ateina, tai cia pvz. susilauzius koja, kai judeti vaikas negali, tada rasomas mokumas namuose, bet ne namu mokymas 4u.gif
Atsakyti