Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika - 2

QUOTE(Jalissa @ 2014 02 07, 22:56)
Pagal brando verte ju net 50 tuke nera
http://brandirectory...rands-2012-2012

Dar šį tą noriu pasakyti. Padariau užklausą į Brand Finance. Į klausimą, kodėl Artistry nėra šiose reitinguose, gavau atsakymą, kad Brand Finance neturi finansinių domenų apie šitą brendą. Beje, kaip ir jūsų minėtą La Prairie. Todėl siūlau jums skirti tokius dalykus, kaip asmeninė patirtis, nuomonė ir atliktų tyrimų rezultatai. Beto, brendo nebuvimas tam ar anam reitinge gali turėti nevieną priežastį. Amway užsakė atlikti tyrimus garsiai agentūrai Euromonitor International ir jų rezultatai parodomi visuose oficialiuose Amway šaltiniuose, bei pačiam Euromonitor International tinklapyje. Geros dienos.
Atsakyti
Greičiausiai niekad nesusimastėt ar teisingą kosmetiką naudojat?Ar ištikrųjų žinot realius savo odos poreikius ir teisingai ją prižiūrit?
Tai nesunku patikrinti. Trumpas testas internete padės teisingai pasirinkti.Kelios
minutės skirtos sau, tai rimta investicija į rytojaus sveikatą.Nepraleiskit progos.Tikslus asmeninis krepšelis sutaupys nervų ir pinigų 4u.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate amway skystas pudras, ir galėtumėte pasisakyti? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Kur rasti šios kosmetikos komponentų sudėtis? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2014 02 22, 14:05)
Gal kas naudojate amway skystas pudras, ir galėtumėte pasisakyti? 4u.gif  ax.gif




As naudoju skystas pudras. mano nuomone, man super! Nesu is tu, kuri kiekviena diena tepciausi. Bet naujasis skystas tonas padare dideli ispudi. Visu pirma, skalsus, uztenka vienos pompos paspaudimo, kad padengti visa veida. O antra, spalvyte susivienodina su veido oda, todel nesimato, kad buciau su ja. Man tas labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(editule2552 @ 2014 02 22, 19:23)
As naudoju skystas pudras. mano nuomone, man super! Nesu is tu, kuri kiekviena diena tepciausi. Bet naujasis skystas tonas padare dideli ispudi. Visu pirma, skalsus, uztenka vienos pompos paspaudimo, kad padengti visa veida. O antra, spalvyte susivienodina su veido oda, todel nesimato, kad buciau su ja. Man tas labai patinka.

O būten, kurias?
Aš tai norėčiau pabandyti, pagal katalogo 2014 kodą 103237 artistry atspalvį suteikiantis kremas SPF 15
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2014 02 23, 13:43)
O būten, kurias?
Aš tai norėčiau pabandyti, pagal katalogo 2014 kodą 103237 artistry atspalvį suteikiantis kremas SPF 15



Tokiu kodu nerandu. Bet jei gerai suprantu, apie juodoj tutelej esanti kremuka kalba eina? As naudoju atspalvi 5 - vasarai, o atspalvi 3 - paakiu sriciai. Sudetyje turi drekinanciu savybiu. Man jis labai patinka. Dabartiniu metu naudoju Artistry youth Xtend lyginamaji makiazo pagrinda. Sis taip pat super.
Atsakyti
kaip maskuoja tas juodoj tutelej esantis kremas? skaidrus ar matinis maskavimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 24 vasario 2014 - 14:04
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2014 02 24, 14:03)
kaip maskuoja tas juodoj tutelej esantis kremas? skaidrus ar matinis maskavimas?



Sakyciau skaidrus maskavimas. Nepasakyciau, kad stipriai maskuotu, jis gan lengvos teksturos.
Atsakyti
aciu editule uz atsakyma.dar vienas klausimas visoms temos dalyvems.
ivardinkit penkias priezastis del kuriu pasirinkot butent sia kosmetika??? 4u.gif
si gamintoja?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Siaip nenorekit gero efekto is karto. Odai pagereti reikia laiko. Kalbu is patirties, nes turejau labai problematiska oda, o po poros metu skirtumas tikrai matosi. thumbup.gif
Atsakyti
O man pagalbos reiketu ne del Amway kosmetikos, bet del Nutrilite papildu, kur galima butu suzinoti padoria sudeti? g.gif Domina Gelezis + foline rugstis, bet man reikia zinoti, koks konkreciai kiekis ieina sudetyje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siurpuliukas: 21 balandžio 2014 - 16:33