Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

Merginos, ar internetu HM i LT vis dar negalim uzsisakyt, tik per tarpininkes?
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2013 03 26, 13:20)
Merginos, ar internetu HM i LT vis dar negalim uzsisakyt, tik per tarpininkes?


Į LT nesiunčia, galima pirkti UK draugų/giminių adresu, LT kortelę priima 4u.gif
Atsakyti
ačiū už atsakymą 4u.gif užsisakinėsiu per tarpininkes bigsmile.gif
Atsakyti
Va sitas balerinkas emiau 6,5 (pagal DE butu 40) ir mazesniu nenoreciau. Siaip nesioju 39. Koja nera plati, bet ir ne siaurute
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2013 03 26, 20:18)
Va sitas balerinkas emiau 6,5 (pagal DE butu 40) ir mazesniu nenoreciau. Siaip nesioju 39. Koja nera plati, bet ir ne siaurute


kokios gražios wub.gif bet čia ir nurodyti pusiniai dydžiai
Atsakyti
gal kas gyvai matė šiuos batukus, įdomu ar atitinka dydį, ir ar spalva tokia kaip foto http://www.hm.com/gb...article=07896-A
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2013 03 23, 23:07)
Tik oficialiam pirmiausiai. Ar ne apie juodai-baltą kalbate?

Suprantu kad pirmiausiai oficialiam, bet kada ideda pavasario kolekcija?juk jau pavasaris, o sios kolekcijos dar nematau lens.gif
Ne, apie raudona smile.gif
Atsakyti
Kaip šitos? Patogios? Norėjau jau imt su pilna kaina, bet, žiūriu, kad nuolaida ir jau mano dydžio nelikę doh.gif
Atsakyti
Gal kuri pirkot sita svarkiuka? http://www.hm.com/gb...article=08403-B ar vertas demesio, kaip dydis nepmazintas? buciau dekinga uz bet kokius komentrus, nes jis mane labai vilioja 4u.gif
Atsakyti
Ziuriu idomus batu dydziai pas juos, 6,5 arba 7,5. Man reiktu 7, nesioju siaip 40 dydi, kuri dydi labiau patartumete- 6,5 ar 7,5? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2013 04 06, 13:32)
Ziuriu idomus batu dydziai pas juos, 6,5 arba 7,5. Man reiktu 7, nesioju siaip 40 dydi, kuri dydi labiau patartumete- 6,5 ar 7,5? g.gif


O koja siaura ar platesne? Gal pagal tai ziuret g.gif

Mano 39 dydzio siaura labai, tai as imu 6 dydi, jei dydis atitinka, gerai visada buna.. Idomu, kad pusiniai tik, kazkokius batus kazkada draugei siunciau, tai su 40 koja emem 7, buvo normalus dydziai.
Atsakyti
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 04 06, 12:37)
O koja siaura ar platesne? Gal pagal tai ziuret  g.gif

Mano 39 dydzio siaura labai, tai as imu 6 dydi, jei dydis atitinka, gerai visada buna.. Idomu, kad pusiniai tik, kazkokius batus kazkada draugei siunciau, tai su 40 koja emem 7, buvo normalus dydziai.


Koja siaura smile.gif Tai vat tame ir esme, kad 39 dydis atitinka 6, o 40 atitinka 7. Man 7 UK batu dydis tinka, 8 jau didelis, o 6 mazas. O ten idomus tie pusiniai dydziai, nes 7 dydzio nera, yra 6,5 arba 7,5, tai vat ir galvoju ar tuos i mazesne ar i didesne puse imti doh.gif Jei butu 7 dydis, tai nesukciau galvos, bet jo tiesiog nera smile.gif
Atsakyti