Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-19

smile.gif+2012 04 08, 10:14-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 04 08, 10:14)
merginos , saukiuosi dideliausios pagalbos  doh.gif
kaip nuzadyti marschmallow saldainiu dengimo mase raudonai?  g.gif  esu nusipirkus Dr. Oetker  raudonus dazus, supyliau jau kelis raukstus, o ta mase kaip rozine taip rozine  doh.gif


Dazai skysti,kaip vanduo?
Atsakyti

Visas kepejeles su sv.Velykom!
Niukse,prasymas Jums.Gal galite ideti irankiu ir kam kuris konkreciai naudojamas pavyzdzius.
Aisku,tai uztruks kazkiek laiko,bet kai gaminsite papuosimus-bukite maloni,nufotografuokite ir pasidalinkite su mumis.Aciu.
Atsakyti
Šveicariškas tortas

user posted image


Biskvitui:

8 kiaušiniai
400 gr. miltų
400 gr. cukraus

Pertepimui:

500 gr. maskarpones sūrio
70 gr. cukraus pudros
500 gr. grietinėlės

Sulaistymui:

100 gr. kavos
50 gr. romo

Šokoladinis kremas:

120 gr. maskarpone sūrio
120 gr. juodojo šokolado
80 gr. sviesto

user posted image


Kiaušinius išplakti su cukrumi dideliu greičiu apie 10 min., kol tešla padidės 2-3 kartus.
Suberti persijotus miltus. Dvi 26 cm. kepimo formas ištepti sviestu ir supilti tešlą. Dėti į įkaitintą 180 C. orkaitę 35-40 min.
Biskvitus atvėsinti ir perpjauti pusiau.
1. Šokoladą išlydyti su sviestu, atvėsinti ir sumaišyti su sūriu, palengva permaišyti ir atvėsinti apie 15 min. šaldytuve.
2.Grietinėlę išplakti su cukraus pudra ir sumaišyti su maskarpone sūriu.
Dėti vieną biskvito lakštą, sulaistyti kava maišyta su romu pertepti baltuoju kremu. Antrą lakštą uždėjus, gausiai sulaistyti ir vėl pertepti baltuoju kremu. Trečią lakštą gausiai sulaisčius pertepti pirma šokoladiniu kremu, paskui baltu. Uždėjus viršutinį biskvitą aptepti baltu kremu ir leisti tortui susistovėti bent pusę paros. Sutepti šokoladinį kremą. Tortas skaniausias pastovėjęs dvi paras.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 04 08, 13:13)
Dazai skysti,kaip vanduo?

aha, skysti doh.gif
Atsakyti
Merginos SOS,
Radau Olestos pastebejima, kad ji dare grietineles krema su rududu. Tai man labai tiktu sis kremas, bet bijau, kad isplakus grietinele ir dedant rudu man grietinele netaptu sviestu..... g.gif g.gif g.gif
Ka manot????
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 04 09, 12:46)
Merginos SOS,
Radau Olestos pastebejima, kad ji dare grietineles krema su rududu. Tai man labai tiktu sis kremas, bet bijau, kad isplakus grietinele ir dedant rudu man grietinele netaptu sviestu..... g.gif  g.gif  g.gif
Ka manot????
Aciukas  4u.gif
jeigu neperplaksti grietineles tikrai sviestu netaps smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2012 04 07, 08:44)
1. Labai grazus. Man patinka kai tortai padaryti su meile, gal kiek kreivesni, bet TIKRI, valgomi.  thumbup.gif
2. Tiesa, kelk i papuosimu tema  mirksiukas.gif

1.Ačiū.
2. pioneer.gif biggrin.gif

QUOTE(elenka @ 2012 04 07, 09:38)
oj kokie mieli visciukai, gaidziukai wub.gif kaip skiautereles padarei?juk jie is saldainiutie vesciukai?

Skiauterėlės labai lengvai. Pasidariau pailgą "sasyską", prilipinau prie galvos, tada su peiliu padariau tuos skyrimus ir dar su pirštais paplojau, kad skiauterėles iškiltų (na jei kas supratote unsure.gif )

QUOTE(jumakavec @ 2012 04 07, 09:57)
Nu gražus tas tavo tortas. Viščiukas super gavos. Aš dar nemoku tokių lipdyti ax.gif
Viščiukai kokie gražūs.  thumbup.gif Ir kiaušinius pati darei?

Ačiū. Kiaušiniai pirkti iš maximos. Tiesiog saldainukai kažkokie. tongue.gif
Labai visiems patiko, labai visi įvertino ir aš likau patenkinta, nes valgė ir vaikai, ir suaugę, ir dar prašė. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 04 09, 14:46)
Merginos SOS,
Radau Olestos pastebejima, kad ji dare grietineles krema su rududu. Tai man labai tiktu sis kremas, bet bijau, kad isplakus grietinele ir dedant rudu man grietinele netaptu sviestu..... g.gif  g.gif  g.gif
Ka manot????
Aciukas  4u.gif

As tai dariau taip - issiplakiau grietinele tada sudejau biski peoliu pasmulkinta RUDUDU ir tiesiog mentele maisiau maisiau tai gavosi toks karamelinis kremas su mazyciais rududu gabaliukais uzsilikusiais kurie iki galo neisimaise - gavosi liux kremas visiems labai patiko
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 04 07, 18:11)
kirbes medutis
visad kepdavau  cipsiuko dar pabandziau kirbes. prasikeikiau kepdama atskirai lakstus doh.gif  lipo prie skardos, blogai issiimdavo tai galiukais sudejau, sakau bsu gerai, niekas nemato vidaus biggrin.gif



reikejo kepti ant kepimo popieriaus....
Atsakyti
Su Šv. Velykomvisas 4u.gif
gal patartumėte, kur galėčiau panaudoti 6 trynius. Gal kokį receptuką žinote? kepu rytdienai morenginį tortą, tai jam reikalingi tik 6 baltymai, o tryniai lieka.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti