Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėlių swapas

user posted image


Naujokės(ir senbuvės,prisiminimui) susipažįstame su taisyklėmis,nes taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės


Swapo taisyklės:
1. Sudaromas norinčių dalyvauti sąrašiukas.
2. Pirmoji dalyvė sudeda krūvą įvairiausių karoliukų į siuntinuką.
3. Siuntinukas siunčiamas antrai dalyvei registruotu nepirmenybiniu paštu.
4. Antroji dalyvė pasiima tai, kas jai patinka (aišku ne viską, palieka kažką ir kitiems ), ir dar papildo savo indeliu, kurio vertė turėtų būti panaši į išimtosios dalies.
5. Negalima dėti: plastikinių karoliukų, brokuotų, nekokybiškų, nebetinkamų naudoti detalių ir karoliukų (jei dedate jau naudotus,prašau padaryti taip,kad nesuprastume t.y.nuvalyti visus juodulius ties gręžimo vietomis ir pan.) Biserio galima dėti ne daugiau kaip 2 maišelius(idealiausia atsiklausus ar kam bus reikalingas).
6. Tai, kas buvo paimta ir įdėta, būtina nufotografuoti ir parodyti šioje temoje pries issiunciat. Nuotraukos turi būti kokybiškos ir aiškios. Pageidautina parašyti, iš ko padarytos detalės, jei tai nėra akivaizdu (pvz, koks akmuo ir pan.).
7. Skalda dedame tik tada, jei ememe, arba jei kas nors prase, bet ne daugiau nei du maiselius.
8. Kai isimame nuo ano ratuko atlikusius akmenelius , vietoj ju VISU dedame naujus. Likusiu nuo tam tikro ratuko karoliuku vel deti i swapa NEGALIMA.
9. Stengiames atsizvelgti i kokybe, ne kiekybe.
10. Jei matome reikala keisti taisykles, diskutuojame su visomis dalyvemis, ir pradedame naujas taisykles taikyti nuo naujo ratuko.
11. Swap'ą pas save užlaikyti be svarbios priežasties galima ne ilgiau, kaip 1 savaitę (7 dienas).
12. Siuntinukas siunčiamas trečiai dalyvei ir t.t. ...
13. Siuntinukas grįžta pas pirmąją dalyvę.
14. Jei liko nepaimtos pirmam rate tos dalyvės įdėtos detalės, ji jas turi išimti ir apie tai parašyti/parodyti.
15. Jei dalyvė, gavusi swap'ą, randa netinkamų naudoti detalių, ji jas nufotografuoja ir parodo ir, jei niekas neprieštarauja, išmeta, o ta dalyvė, kuri jas įdėjo, gauna 1 baudos tašką.
16.Baudos taškai skiriami taip: plastikinių/brokuotų detalių įdėjimas - 1;daugiau nei 2 maišeliai biserio-1;nuotraukų neįdėjimas -1 swap'o užlaikymas ilgiau kaip 1 savaitę - 2
17. Surinkti baudos taškai rašomi prie dalyvės vardo sąraše. 14. Surinkus 3 baudos taškus, praleidžiamas 1 ratas (ir pasinaikina tik 2 baudos taškai). Surinkus 3 baudos taškus 3 kartus, dalyvė išmetama iš žaidimo-visam laikui,kaip nepatikima dalyvė. Už per didelį skaldos kiekį, jei nesusitarta kitaip, taip pat 1baudos taškas 4u.gif
18. Nepamirškime, kad kiekviena turim įdėti po 3lt į maišelį, kad turetumėm pinigėlių swap'o siuntimui.

PRAŠYMAS,kad nedėtumėm kokių karoliukų po vieną, nes praktiškai pritaikyti nėra kaip.. Jeigu jau dedam tai mažiausiai 2 vienodus. Aišku čia netaikau kabošonams, pakabukams kokiems ir pan, bet grynai karoliukams

Pasirodyti karts nuo karto,ką nuveikiame su išmainytais karoliukais

Jei nežinote ar dedate tinkamai,ar galima,prieš išsiunčiant swapą,reikėtų parodyti,pasitarti su kitomis dalyvėmis.

Malonaus bendravimo! mirksiukas.gif


Dalyvių sąrašiukas: (pacituoju,eigoje pataisysim)

1. LeeLu (Kaunas)
2. Sauluutte (Kaunas)
3.*Sausainiukas* (Kaunas)
4. Pacific(Kaunas)
5. Borri (Kaunas)
6.Susidėliojusi mozaika (Skuodas)
7. mmergyte (Klaipėdos raj.)
8.Zvaigdulyte 777(Klaipeda)
9.mamyciuke22(Klaipėda)
10. walpurgija (Ukmergė)
11. DianaS (Vilnius)
12. Gegyte (Vilnius)
13.Enigma@(Vilnius)
praleidžiu ratą
14. Tomutia (Mažeikiai)
15.Rebeke (Kazlu Ruda)
16. julina (Panevėžys)
17. Taniuta (Širvintos)


Turime ir swap albuma, kuriame galima susipazinti su taisyklemis, pamatyti kokie akmeneliai keliauja, ir kas tas swap apskritai ČIA


Papildyta:
kadangi becituodama pamiršau pavadinimą,tai jau atleiskit lotuliukas.gif

dėl siuntimo,aš sutinku mokėti daugiau,bet tik ne voke siųsti schmoll.gif nė už ką schmoll.gif
Atsakyti
mmergyte, ačiū už naujus namus 4u.gif, tik prašymas būtų - kai tikslinsim besiswapinančių mergaičių sąrašą, įtraukite mane atgal į sąrašą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
mmergyt, ir sąrašiukas neatnaujintas, ir swapo albumas nebe tas blush2.gif
Atsakyti
aš tik pacitavau pirmą žinutę doh.gif nes likom be temos..sąrašiuką parašiau,kad pataisyti reik,iš viso jį reikėtų perrašyt iš naujo manau g.gif o dėl albumo,tai praleidau netyčia naują tą doh.gif doh.gif doh.gif

o jei kas turit priekaištų,prašom perkurti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 07 kovo 2012 - 20:18
neturim priekaištų biggrin.gif Aš net nemoku kurt biggrin.gif
Atsakyti
iš tikro aš manau sąrašas pradžioje iš viso nelabai reikalingas,nes juk realiai per temą buna apsuka ir du,tris ratus swapas,tai tas pirminis nieko neduoda,nes juk rašosi ir braukosi lauk dalyves dažnai g.gif
Atsakyti
Kadangi pas mane paskutinę buvo swapas, atnaujinu sąrašiuką

1. LeeLu (Kaunas)
2. Sauluutte (Kaunas)
3.*Sausainiukas* (Kaunas)
4. Pacific(Kaunas)
5. Borri (Kaunas)Praleidzia rata
6.Daivulyte(Kaunas)
7. Tomutia (Šiauliai)
8.Susidėliojusi mozaika (Skuodas)
9. mmergyte (Klaipėdos raj.)
10.Zvaigdulyte 777(Klaipeda)
11. walpurgija (Ukmergė)Praleidziu rata
12. DianaS (Vilnius)
13. Nelika (Vilnius)
14. Taniuta (Vilnius)
15. Gegyte (Vilnius)
16.Enigm@(Vilnius) vel praleidziu rata)
17.Rebeke (Kazlu Ruda)
18. julina (Panevėžys)
19. Žvaigždėta (Mažeikiai)

p.s. skambinau į pašto bendrą informacijos telefoną. Pasirodo, kad smulkiems paketams nėra numatyta ar jie turi tilpti į voką ar gali būti dėžutė, ar turi tilpti į pašto dėžutę, kaip čia kažkuri minėjo. Bet esmė ta, kad pašto darbuotojas TURI TEISĘ siunčiamą dėžutę registruoti kaip siuntą, o ne smulkų paketą.

vadinasi, mano paštininkė supjovė grybą, arba gavo kažkokius savo viduj laiškus su ale taisyklėm. Daugiau nebeisiu į savo paštą, važiuosiu į centrinį. Žiūriu kaip tik koks kaimas, taip ir paštas savo taisykles įsivedinėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julina: 08 kovo 2012 - 11:23
Žvaigždėta, ar bent gavai pranešimą apie siuntą? kovo 9 dieną ji jau buvo tavo pašte, turėjo atnešti į namus arba palikti pranešimą blush2.gif

Atsakyti
10. walpurgija (Ukmergė)
11. DianaS (Vilnius)
12. Gegyte (Vilnius)
13.Enigma@(Vilnius)[/b]praleidžiu ratą
14. Tomutia (Mažeikiai)
15.Rebeke (Kazlu Ruda)
16. julina (Panevėžys)
17. Taniuta (Širvintos)


sveikos,noreciau prisijungti prie jusu,esu is Vilniaus,bet gal galima butu kaip nors isiterpti po walpurgijos,nes as tikrai neturesiu laiko susitikineti ir atsiimineti dezutes,tad geriau jau siustu man is kito miesto,nes iki pasto lengviau nueiti.Ir jei galima butu suzinoti koks dazniausiai pas jus buna svoris siuntinuko???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auffrite: 11 kovo 2012 - 14:38
pirmiausia pabendrauti reikia,darbelius parodyti,ir tik tada bus galima jungtis 4u.gif
Atsakyti
O tai kas neleidzia i mano darbus ziureti?Esu ikelusi i bendras temas.turiu savo tema rankdarbiu skelbimuose,nematau problemos... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auffrite: 11 kovo 2012 - 15:32
QUOTE(Auffrite @ 2012 03 11, 15:31)
O tai kas neleidzia i mano darbus ziureti?Esu ikelusi i bendras temas.turiu savo tema rankdarbiu skelbimuose,nematau problemos... verysad.gif


leidžia,bet ir čia būtų gerai kokia nuoroda,kad būtų 4u.gif aš tai jau pažiūrėjau,tiesiog ne visos tam laiko turi 4u.gif

aš už prisijungimą 4u.gif laukiam kitų pasisakymų mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti