Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėlių swapas

QUOTE(mmergyte @ 2012 03 11, 16:38)
leidžia,bet ir čia būtų gerai kokia nuoroda,kad būtų 4u.gif aš tai jau pažiūrėjau,tiesiog ne visos tam laiko turi 4u.gif

aš už prisijungimą 4u.gif  laukiam kitų pasisakymų mirksiukas.gif  4u.gif


Supratau,na as ir pati dar dvejoju ar prisijungti ar ne,uztat ir klausineju smile.gif
Atsakyti
o ko čia dvejoti? bigsmile.gif nebent taisyklės ir bausmės gąsdina lotuliukas.gif
Atsakyti
Dvejoju ar apsimoka,ar rasiu ka pakeisti.Niekad nedalyvavau swape.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auffrite: 11 kovo 2012 - 16:08
aš galvoju, kad jei dvejoji, tai nedalyvauk 4u.gif

čia daugiau žaidimas, nei finansinė nauda, nes ir gauni ir įdėti turi geros kokybės karoliukus ir detales. o dar plius siuntimas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Auffrite @ 2012 03 11, 15:36)
10. walpurgija (Ukmergė)
11. DianaS (Vilnius)
12. Gegyte (Vilnius)
13.Enigma@(Vilnius)[/b]praleidžiu ratą
14. Tomutia (Mažeikiai)
15.Rebeke (Kazlu Ruda)
16. julina (Panevėžys)
17. Taniuta (Širvintos)


sveikos,noreciau prisijungti prie jusu,esu is Vilniaus,bet gal galima butu kaip nors isiterpti po walpurgijos,nes as tikrai neturesiu laiko susitikineti ir atsiimineti dezutes,tad geriau jau siustu man is kito miesto,nes iki pasto lengviau nueiti.Ir jei galima butu suzinoti koks dazniausiai pas jus buna svoris siuntinuko???


bet jei tu vilnietė, tai bet kokiu atveju turėsi su kažkuo susitikti, kad atiduoti swapą kitai blush2.gif
Atsakyti
julina pati parasei,jog siuntimas kainuoja,tai logiska kad siusciau kad ir vilnietei.As tikrai neuzsiimu susitikinejimais,pas mane ir klientes ta zino ir noriai moka uz sintima.

Jusu swape vis delto nedalyvausiu,auksarankiu forume jau ratukas i pabaiga tad ten ir prisijungsiu.Kiek matau ten merginos gausiai keiciasi,beto viskas tvarkinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auffrite: 11 kovo 2012 - 22:22
o čia netvarka? g.gif
Atsakyti
Bardakas, totalus umn.gif


Be to pigiau siuntimas gaunasi būtent dėl to, kad ne visoms siųst reikia, aš taip manyčiau. Vienam mieste gi ir be siuntimų apsikeisti galima, nemokant devynių litų. Škias, mano nuomonė rolleyes.gif


Gavau pranešimą apie siuntinuką, manau swapas atkeliavo jau ax.gif Šiandien paštan važiuosiu cool.gif
Atsakyti
Laba ryta. Nuostabi diena. Kavos? smile.gif
Gi zadejau apie muge papasakoti smile.gif tai vat oras buvo tikra kiaulyste doh.gif Nors buvo visai smagu pasokt pagal polkuciu muzika (profilaktine priemone kad koju pirstai nesaltu biggrin.gif ) pabendraut su zmonem, isklausyti nemazai komplimentu paglosciusiu sirdi, kad kitokie nei kitur, grazus ir nematyti darbai smile.gif O del pirikimo - tai pagrindas - auskarai, nes jei stambesnis darbas - tai zmogui nelabai isivaizduojanciam kiek darbo ir laiko reikia tokiam, tai kainos iskart budavo per dideles. O tiem kas daug maz nusimato tai buvo labai realios smile.gif Bendras rezultatas - kad uz vieta atsipirko, ir dar liko truputis akmeneliu atsargu papildymui biggrin.gif o tai skaitau kaip pirmam kartui visai neblogai smile.gif
Atsakyti
Klausiau, nes mano dukra ir prekiavo su klasiokemis, tai ir tik auskarus pirko ir ziedus.
Joms nors už plota nereikejo moketi ir patento pirkti nereikejo, tai nors tiek, o siaip sušalo ir suslapo, jos to namuko neturejo, tai tiek ...
Atsakyti
O mano zuikis išsinešė dvylika puokštelių į mugę. Liko viena. Pats prisipirko visokių dovanėlių ir dar 36 lt parsinešė. Patenkintas visas hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
Atkeliavo pas mane siuntinukas ax.gif ax.gif žvalgysiuos vakare biggrin.gif
Ir saldainiukų gavau, bet man negalima nieko saldaus. Tad dėkoju, bet teks perleisti kam nors kitam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 03 12, 19:07)
Atkeliavo pas mane siuntinukas ax.gif  ax.gif žvalgysiuos vakare biggrin.gif
Ir saldainiukų gavau, bet man negalima nieko saldaus. Tad dėkoju, bet teks perleisti kam nors kitam verysad.gif


čia užuomina,kad dėtų dešros kitą sykį? lotuliukas.gif kas tau uždraudė saldainius? blink.gif ką čia sumušam? lotuliukas.gif
Atsakyti