Įkraunama...
Įkraunama...

Pastabos ir pasiūlymai

Sveiki visi „Namų“ skyrelio skaitytojai ir rašytojai. Su Jūsų pagalba aš prieš keletą metų pasistačiau namą, su Jūsų pagalba jį ir įsirenginėju, tad dauguma „Namų“ skyrių temų man yra žinomos ir aktualios.

Šį kartą žengiu į forumą kiek pasikeitusiu statusu – tapau šio skyriaus moderatore.
Prireiks laiko kol apsiprasiu, tad tikiuosi Jūsų palaikymo ir supratimo. Pastebėję kažką netinkamo (reklamos, pasikartojančios naujos temos, forumiečių elgesys ir t.t.) praneškite apie tai šioje temoje.
Linkiu malonių diskusijų


 i 
O čia trumpas bendrų taisyklių priminimas:

1. Labai prašome temų pavadinimus rašyti tik lietuviškais simboliais (š, ž, į, ė, ą ir kt.) ir mažosiomis raidėmis.

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir patikrinkite, ar anksčiau nebuvo užvesta jus dominanti tema. Taip išvengsime daugybės vienodų temų, sukaupsime vienoje vietoje daugiau patirties bei patarimų.

3. Komercija forume draudžiama, todėl bet kokios komercinio/ platinimo/ reklaminio pobūdžio žinutės (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/ avatare/ pavadinime ir paraše) bus netoleruojamos ir šalinamos.

4. Draudžiama - šiukšlinti/talpinti forume brukalus, šlamštlaiškius ("spamą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ):
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos), nes tai yra besaikis forumo šiukšlinimas;
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos tai pat laikomos šiukšlėmis.

5. Dėl citavimo: stenkimės cituoti taip, kad citata neužimtų didžiosios dalies žinutės. Paprastai juk atsiliepiama į vieną ar kitą mintį nario žinutėje, todėl vertėtų citatą tumpinti. Nėra prasmės cituoti keliasdešimties eilučių žinutę tik tam, kad didelės citatos apačioje parašytumėte: "Pritariu", "Jėga " ir pan. Tokios žinutės laikomos SPAM'u ir bus trinamos be perspėjimo.

6. Galima cituoti ne daugiau kaip po vieną nuotrauką.

7. Nekreipkit dėmesio į provokatorius, neerzinkite jų ir neatsakykit tuo pačiu, net jeigu manote, kad Jus įžeidė – dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją. Nevartokite šiurkščių, necenzūrinių pasakymų, įžeidimų. Net jei buvo ginčytasi ir Jūs buvote teisūs, už tokį elgesį Jūs būsite įspėti.


Neužmirškime: Švaru ten, kur nešiukšlina. Nepamirškite, kad mes patys kuriame savo virtualaus gyvenimo aplinką. Būkime tvarkingi
Tikiuosi, nei forumo, nei skyrelio taisyklės nebus pažeidžiamos. Forumo taisykles rasite čia.

Moderatorė Gorada
Atsakyti
http://www.supermama...?...&p=55422759
Atsakyti
Kažkokia komercinė tema http://www.supermama...howtopic=843314
Atsakyti
Siulyciau ivesti taisykle, kad moderatoriai karta per savaite (5dieni) idetu i foruma savo nuotrauka statybininku atpalaidavimui bei nuteikimui smagiam savaitgaliui, nu panasiai kaip bitesplus forume, pvz: http://www.biteplius...2390423609e9922

smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal galėtumėte ištrinti mano žinutę šioje temoje?

Apšvietimas

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal galėtumėt įdėti naujoje temoje "Virtuvės baldai" http://www.supermama...howtopic=914668 pirmoje žinutėje nuorodą į seną temą http://www.supermama...?...910076&st=0 ?
Pamiršau visai nurodyti blush2.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
laba diena,

norėčiau paklausti, kodėl sodybų temą sujungėt su lietuviško stiliaus tema? gal pakaktų pakeist pavadinimą "sodybų puoselėtojai" ar pan.? visgi kelio pylimas, kanalizacija, kinivarpų naikinimas ir vištų auginimas ar susisiekimo su miestu problemos, ES parama kaimui menkai susiję su "letuviško stiliaus beieškant". Gal pavadinimas ir nebuvo pats tiksliausias, bet dabar neliko temos kaimui/sodyboms skyriuje "Namai" g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 03 rugpjūčio 2013 - 13:21
Ar tema "meistrai buto remontui" nebereikalinga?
Sukūriau pratęsimą, bet jis dingo, t.y., buvo ištrintas.

http://www.supermama...showtopic=28440

Atsakyti

https://www.supermam...sas/?p=71926712

Labai prasau istrinti sia zinute.Aciu

Atsakyti

Reiktų pratrinti temą, nes visokie "kazino", ar "žaidimai" kuriami postai, akivaizdu, kad tai spamas.

https://www.supermam...ma-nuo-a-iki-z/

Atsakyti