Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16


QUOTE(Supermergaitė @ 2012 03 30, 21:09)
Prisipazinkit kieno cia puodai?? biggrin.gif


puodai ne mano, bet atsakau i jusu ankstesni klausima. Taip, siu puodu rankenos kaista.
Atsakyti
Labas,

kurios bande ikea virtuves planavimo programa, ar nebuvo problemu su ja? Man niekaip ji neveikia, nei per chrome nei per ie. Atsisiunciau, instaliavau, bet tik paleidzia, iskart uzdaro visa puslapi. Gal prie saugumo parametru reikia ka nors pakeisti?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 03 31, 08:23)
versis bet kas, net ir masyvo komoda jei jos neprisriubuosit prie sienos. Cia gi fizika.

Na masyvo komoda nuo vieno atidaryto stalčiaus nesivers į priekį.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 03 31, 09:31)
Labas,

kurios bande ikea virtuves planavimo programa, ar nebuvo problemu su ja? Man niekaip ji neveikia, nei per chrome nei per ie. Atsisiunciau, instaliavau, bet tik paleidzia, iskart uzdaro visa puslapi. Gal prie saugumo parametru reikia ka nors pakeisti?


man irgi neveikia ir nieko nepadarau ir naršykles keičiau ir saugumo lygį mažinau, na ir kompas ne visai senas, bet niekaip.
Ankstesnė programa veikė, o dabar nebe.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2012 03 31, 10:06)
Na masyvo komoda nuo vieno atidaryto stalčiaus nesivers į priekį.

priklausomai nuo to kiek (svorio) prikrausite - versis.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 03 31, 10:31)
Labas,

kurios bande ikea virtuves planavimo programa, ar nebuvo problemu su ja? Man niekaip ji neveikia, nei per chrome nei per ie. Atsisiunciau, instaliavau, bet tik paleidzia, iskart uzdaro visa puslapi. Gal prie saugumo parametru reikia ka nors pakeisti?

kai planavau pradzioje buvo gerai, paskui per Ubuntu nebegalejau atsidaryti..tiesa per Windows, tai pakibdavo daznai, o del saugumo, tai pas mus sunaus saugumui uzdeti draudimai (pvz. fotki as nematau namie) tai irgi programa kliudavo. Reiktu gal parasyti jiems uzklausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2012 03 31, 10:26)
puodai ne mano, bet atsakau i jusu ankstesni klausima. Taip, siu puodu rankenos kaista.

aciu 4u.gif , ir labai gaila, man jie tokie simpatiski wub.gif
Atsakyti
Gavau pirmąjį savo IKEA užsakymą, viskuom patenkinta thumbup.gif Jau renkuosi, ką dar užsisakyti biggrin.gif

Staliukas su kėdutėm, lentyna, kilimas
user posted image

Trofast lentyna
user posted image

Dabar noriu dar rūbų spintą tokio pat modelio kaip lentyną užsakyti. Dar reiktų baldų ir kitos dukros kambariui. Turiu ką veikti dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 03 31, 14:15)
kai planavau pradzioje buvo gerai, paskui per Ubuntu nebegalejau atsidaryti..tiesa per Windows, tai pakibdavo daznai, o del saugumo, tai pas mus sunaus saugumui uzdeti draudimai (pvz. fotki as nematau namie) tai irgi programa kliudavo. Reiktu gal parasyti jiems uzklausti g.gif

Parasiau siand uzklausima del sito i uk ikeja, ziuresim...

QUOTE(eufrozina @ 2012 04 01, 14:54)
Gavau pirmąjį savo IKEA užsakymą, viskuom patenkinta thumbup.gif Jau renkuosi, ką dar užsisakyti biggrin.gif

Kaip mergaitiskai grazu, kilimas labai graziai atrodo. Ir vaizdas pro langa thumbup.gif
Atsakyti
[quote=eufrozina,2012 04 01, 14:54]
Gavau pirmąjį savo IKEA užsakymą, viskuom patenkinta thumbup.gif Jau renkuosi, ką dar užsisakyti biggrin.gif

grazu ir skoninga:)
Atsakyti
sveikos, turiu uz 50zl uzsakyma kaune,gal kas uzsakinetu kartu su manimi?
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2012 04 01, 23:33)
sveikos, turiu uz 50zl uzsakyma kaune,gal kas uzsakinetu kartu su manimi?

Per ka norit uzsakinet? Galie prisidet. Manau apie 200surinksiu.
Atsakyti