Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16

QUOTE(auksine @ 2012 04 06, 21:24)
daugybe kartu kalbejot apie toki maza staliuka labai labai pigu, balta berods,  ir kai kurios vaikams ji emet, bet visai pavadinimas uzkrito, gal galit kuri nors primint? aciuuu!!! 4u.gif

LACK (yra jų visokių spalvų, tik kainytė gali skirtis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 07 balandžio 2012 - 08:38
QUOTE(Hennessy @ 2012 04 07, 09:37)
LACK (yra jų visokių spalvų, tik kainytė gali skirtis).


matet kad yra nauja balta spalva naujienose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2012 04 07, 10:14)
matet kad yra nauja balta spalva naujienose  bigsmile.gif

Tikrai, ką tik pamačiau bigsmile.gif
Tarp kitko, labai fainas man rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 04 07, 16:20)
Tikrai, ką tik pamačiau  bigsmile.gif
Tarp kitko, labai fainas man  rolleyes.gif

man net is foto jau atrodo nekokybiskas blush2.gif g.gif greit rodos tie astrus soniai nusibruzins g.gif aisku realiai as nesu maciusi ir neisbandziusi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 07 balandžio 2012 - 18:46
QUOTE(Hennessy @ 2012 04 07, 17:20)


jei duočiau dukrai valią - arrodytų panašiai biggrin.gif
Nors jau tiesa yra "parašų" su tušinuku prikeverzota smile.gif))
Bet šiaip fainas

Šitas man fainas smile.gif
user posted image
Atsakyti
čia kas, kilimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 04 07, 17:20)
Tikrai, ką tik pamačiau  bigsmile.gif
Tarp kitko, labai fainas man  rolleyes.gif


turim šitą staliuką baltą smile.gif stovėjo jis pas mus kambaryje. dabar niekaip neprisimenu, bet aš dėjau ant jo kažką sunkaus - ar tai lygintuvą, na niekaip nepamenu g.gif ir tas daiktas man slydo, ir įlaužė tą staliuką - viduje ta plokštė tuščia. tai teko nusukti kojas, prisukti blogojoje pusėje ir nusipirkau limpamos plėvelės ir aplipdžiau blush2.gif dabar balkone tupi kampe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 04 08, 19:06)
turim šitą staliuką baltą smile.gif stovėjo jis pas mus kambaryje. dabar niekaip neprisimenu, bet aš dėjau ant jo kažką sunkaus - ar tai lygintuvą, na niekaip nepamenu  g.gif  ir tas daiktas man slydo, ir įlaužė tą staliuką - viduje ta plokštė tuščia. tai teko nusukti kojas, prisukti blogojoje pusėje ir nusipirkau limpamos plėvelės ir aplipdžiau  blush2.gif  dabar balkone tupi kampe smile.gif

Tai dėl tos kokybės viskas ten aišku, jis gi praktiškai kartoninis rolleyes.gif Turiu tokį beržo imitacijos, laikau ant jo vazonus su gėlėmis. Tai aišku, pastumiu kiek sunkesnį vazoną - įbrėžimas. Trupučiuką pagramdau su nagu - įbrėžimas hihihi.gif Nu bet ir kaina jo tokia, kad net nežinau, ar galima kažką panašaus už tiek nupirkti, kartais maximoje daugiau paliekame visokioms smulkmenoms doh.gif Jau rašiau, kad kaip kavos staliuko jo nenaudočiau (nors gal kokiam nuomojamam bute kaip laikiną variantą g.gif ), bet va, tarkim, gėlėms sustatyti ar pan. tai super pigus ir gerai atrodantis variantas. Gal ir vaikui sueitų, tik, jaučiu, labai staigiai "patvarkytų" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 04 08, 19:58)
Nu bet ir kaina jo tokia, kad net nežinau, ar galima kažką panašaus už tiek nupirkti, kartais maximoje daugiau paliekame visokioms smulkmenoms  doh.gif  Jau rašiau, kad kaip kavos staliuko jo nenaudočiau (nors gal kokiam nuomojamam bute kaip laikiną variantą  g.gif ), bet va, tarkim, gėlėms sustatyti ar pan. tai super pigus ir gerai atrodantis variantas. Gal ir vaikui sueitų, tik, jaučiu, labai staigiai "patvarkytų"  lotuliukas.gif


tai va, kad tiek ir tekainuoja. dabar partempsiu mažiui iš balkono, galės mašinytėm ant jo važinėti.
Atsakyti
parodysiu, kaip vaikas savaip sugalvojo panaudoti populiariuosius indelius biggrin.gif
user posted image
ir tikrai patogu, nes jų dugnai su skylutėm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2012 04 09, 10:52)
parodysiu, kaip vaikas savaip sugalvojo panaudoti populiariuosius indelius biggrin.gif
[img]
ir tikrai patogu, nes jų dugnai su skylutėm thumbup.gif


Įmeskit nuorodą "dlia osobo..." biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2012 04 09, 13:42)
Įmeskit nuorodą "dlia osobo..."  biggrin.gif

Čia BYGEL indeliai, jei neklystu ax.gif
Atsakyti