Įkraunama...
Įkraunama...

Slim duo

QUOTE(Nerami1 @ 2012 04 20, 13:31)
Na, mano apimtys nė kiek nesumažėjo sad.gif Kažkas su manimi ne taip smile.gif

jei laikėtės drastiškos dietos, numetėt nemažai svorio per trumpą laiko tarpą, organizmas išsibalansavo, sutriko medžiagų apykaita, todėl numesti kilogramai grįžo ir dar draugų atsivedė...
Atsakyti
niu va nusipirkau smile.gif vakar vakare isgeriau juodasias tabletytes... siaip sian atsikelusi ryte norejau zveriskai valgyti... gal cia siaip sutapimas smile.gif parasysu po poros dienu smile.gif
Atsakyti
sveikos,

galiu siek tiek papasakoti savo pojucius smile.gif

na kad medziagu apykaita pagreitejo tai tikrai.
atsirado daugiau energijos(na visgi sudetyje yra lkarnitinas ir zalioji arbata).

pirmadieni pasisverusi buvau bais isisgandusi ":) nes po saldumynu valgymo savaites sveriau 82kg. sian 80,7

na bet nuo pirmadienio susiemaiau ir laikausi savo pacios susidaryto valgiarascio smile.gif (jokiu saldumynu, liesa mesa, zuvis darzocves, rytais koses, uzkandziam vaisiai liesa varske arba liesas jogurtas)cvalgau pagal grafika.

pries tai sportavau du kartus i savaite, bet irgi laikiausi tokio grafikelio, tik kad kai ateina savaitgalis taip gaunasi palaida bala.

sia savaite 1dieni(40min kardio)2dieni(normali treniruote)vakar (40min kardio) sian (normali treniruote) kita planuoju tureti 6dieni arba sekmadieni irgi kardio.

liko ki atostogu nebepilnas menesis... tai tos tabletytes nebent pades manau pora kg numesti...

siaip man lb sunkiai krenta kg... del to vis ir paluztu, poto vis apsiedimo dienos ateina unsure.gif
Papildyta:
siaip mano tiksalas pries du menesius buvo iki birzelio pirmos numesti 5 kg biggrin.gif kaip sedziyu toj paciopj baloj taip ir sedziu:D nei pirmyn nei atgal biggrin.gif
Atsakyti
man slim duo labai padejo nes praejo noras salduminam visai ir svoris krenta pats po tu slim duo pradejau gert sveriau beveik 81kg db jau sverriu 74kg
Papildyta:
QUOTE(rimmuske @ 2012 05 13, 11:20)
man slim duo labai padejo nes praejo noras salduminam visai ir svoris krenta pats po tu slim duo pradejau gert sveriau beveik 81kg db jau sverriu 74kg

bet tik minusas yra pas mane nuo ju ziaurei baltas liezuvis:)
Atsakyti
sveikos,

niu ka jau praejo savaitike...

kaip ir minejau anksciau pries pradedama gert , svoris buvo 82 siandien 80,2.

tai ir nzn ar cia slim duo padejo numest tuos du kg ar jie patys del sporto nukrito smile.gif

kazkiap tikejausi geresnio rezultato... na ziuresim dar yra laiko, gal dar koks kg nukris...

tik vat ir nzn ar man pirktis antra pakuote ar ne... parasyta kad reik varoti 12 savaiciu.. bet bijau kad poto nepakenkciau sau... nors sudetis NE TOKIA ir baisi...

sisiap kazkokiu salutiniu pojuciu nepajutau...

tik kad medziagu apykaita lb pagreitejus tai jau tikrai blush2.gif
Atsakyti
Sugėriau 2 pakuotes, rezultatas, kol geriu -2,5 kg maždaug, o po to pakankamai greitai grįžta. Manau, kad jis gali būti neblogas papildas sportuojant, bet šiaip jokio stebuklo - eilinis š. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o jums nebuvo jokio šalutinio poveikio? Nes mano draugė vartojo dvi savaites, sakė, kad per jas apimtys smažėjo 3 cm, bet labai išryškėjo celiulitas... g.gif
Beje, kiek skaičiau informaciniame lapuke, tai ten ne į kilogramus savo pakitusius reikia žiūrėti, o apimtis ir kaip pati jautiesi,kadangi tos tabletės degina riebalus ir subalansuoja raumenų ir riebalų pusiausvyrą, taigi lengviau formuojasi raumenys, todėl rekomenduojama sportuot geriant jas.. Raumenys sveria daugiau nei riebalai, už tai ir nukritusių kilogramų tiek nedaug atrodo smile.gif
Pati neseniai nusipirkau pakuote - bandysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Tėja* @ 2012 07 23, 13:04)
Pati neseniai nusipirkau pakuote - bandysim  4u.gif

Kaip rezultatai? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergutės, žiūriu temelė šiek tiek apmirusi. Nusipirkau ir aš šiandien slim duo. Kol kas išgėriau tas pirmąsias tabletytes per pietus, tai visą dieną troškino ir į tūliką žiauriai varinėjo. Čia taip turi būt?
Atsakyti
QUOTE(torčiukas @ 2013 03 19, 18:03)
Sveikos mergutės, žiūriu temelė šiek tiek apmirusi. Nusipirkau ir aš šiandien slim duo. Kol kas išgėriau tas pirmąsias tabletytes per pietus, tai visą dieną troškino ir į tūliką žiauriai varinėjo. Čia taip turi būt?

Sveikos. Aš ir viena iš tų kurios mėgina Slim Duo. Kolkas geriu pirmąją pakuotę, planuoju pirkti ir antą, nes manau, kad per dvi savaites nėra ko tikėtis įspūdingų rezultatų. Mano viršvorio istorija gan standartiška, +20kg po savo pirmagimės gimimo (vienos priauga daugiau, kitos mažiau, deja man priaugo dauk svorio...). Pradėjus gert lengviau galiu atsisakyti maisto vakare, nes vakarinės kapsulės tarsi užpildo skrandį, o ir saldumynam nėra poreikio. Pradžioj į tuliką palaksčiau, gal kokias 3 dienas, o dabar viskas normalu. Pradėjau sportuoti 2-3kart per savaitę, nors po gimdymo apie metus laiko labai silpna būdavo, negalėjau imtis dietų ar sporto, o maistas vakare būdavo kaip energijos šaltinis, o su Slim Duo vakare valgau tik vakarienę, po to beveik nėra poreikio, nebent arbata, o jei po sporto neiškenčiu tai vienas obuoliukas ir tikrai gerai jaučiuos. Beje, vedu svorio ir apimčių dienoraštį (Sportuot pradėjau balandžio pradžioj, o Slim Duo gert nuo balandžio vidurio): numečiau 2,5kg, liemuo sumažėjo 5cm, klubai 2cm.
Atsakyti
Sveikos.
Na ir as susigundziau ismeginti Slim-duo. Ir po kol kas esu patenkinta smile.gif Vartoju 2sav. ir isoriniu riebalu sumazejo 2 procentais biggrin.gif svoris 1 kg palengvejo ir kuno apimtis sumazejo. Bet as dar kartu ir sportuoju sporto saleje.
Atsakyti
Sveikos, merginos, gavau dovanu pakuote situ tableciu, gal kas galite pasidalinti patirtimi? Siaip esu nusiteikusi pries tokius dalykus, tai abejoju ar as ta pakuote isdrisiu pradaryti..., gasdina mane labai, kad paskui bus dvigubas tas svoris, daug teko girdeti baisiu istoriju... Bet vis tiek smalsu kaip isbandziusioms buvo butent su siuo Slim Duo... smile.gif kas kiek laiko vartojo? Ir kaip tolesni rezultatai po vartojimo praejus ilgam laikui? Aciu wink.gif
Atsakyti