Įkraunama...
Įkraunama...

Šauniausių palangiškių pokalbiai

QUOTE(raimuxe @ 2014 07 16, 09:05)
Sveikos merginos, atsiprašau, kad įsiterpiu į jūsų bendravimą 4u.gif Pamaniau, kad gal yra galinčių padėti. Gal kuri gyvenate nuosavame name ir šį penktadienį leistumėte pastatyti automobilį jūsų kieme (sumokėčiau) 4u.gif  būčiau labai dėkinga. Parašykite į a.ž  4u.gif


Buciau ir nemokamai priemus, gyvenam netoli ralio:) Tik va per velai pamaciau.
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2014 07 22, 17:05)
Man  labai  patiko prie darzelio Zilvinas,  kur visa seima dirba.  Man tvarke Mantas Slizius.. sutvarke puikiai dantis,kitus teko protezuoti. Pinigus sumokejau tik po visko. Ir nereikejo menesiais eiti,taip kaip  Kulikauskienes centre.


Ačiū, net nežinojau apie šią vietą. Adresas berods Medvalakio 3, Palanga.
Papildyta:
QUOTE(VIVULIA @ 2014 07 22, 15:52)
mane irgi domina  4u.gif

esu uzsirasiusi Baltijos odontologijos centre, bet ten eiles ir kainos  doh.gif ir rezultatas ne stebuklingas... pries metus susitvarkiau dantukus ir jauciu kad teks ir siais metais tuos pacius "pertvarkyt" ... skauda  verysad.gif
a dantis ten gerai rauna  bigsmile.gif 




Žiūrėjau internete, ten gi tiek daug odontologų, ir vis tiek eilės? g.gif o gal tik vasarą taip, nes privažiuoja poilsiautojų...

gerai rauna? ačiū, žinosim unsure.gif Laukia protinio rovimas cry.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliuz @ 2014 07 22, 20:46)
Buciau ir nemokamai priemus, gyvenam netoli ralio:) Tik va per velai pamaciau.


Turbūt triukšmas baisus? man tai pats baisiausias metų renginys...
Atsakyti
Nebezinau ten tikslaus adreso.
Tame Baltijos odontologijos centre kazkokios nesamones. Praeita savaite vaikus registravau(del mokyklos),tai uzrase konsultacijai rugpjucio 22d. O jei nori taisytis tai tik rugsejo 11diena registravo. ten visada eiles didziules,bet taip ir tetaiso,pakrapsto kelias minutes,ir vel po kokios savaites ar dvieju uzraso.Zodziu auksciausiam lygyje nesamones ten daro.
Tas ralis tai galvos skausmas,masinos lauzymas ir sveikatos gadinimas. taciau niekam tai neidomu,kad zmones i darbus tuo keliu turi vaziuoti,aplinkeliai baisus,gaunasi didelis kilometrazas,kuro islaidos padideja dvigubai. Negaliu pakesti to ralio...fui....
Atsakyti

QUOTE(pumpocka @ 2014 07 23, 09:25)

1. Tame Baltijos odontologijos centre kazkokios nesamones. Praeita savaite vaikus registravau(del mokyklos),tai uzrase konsultacijai rugpjucio 22d. O jei nori taisytis tai tik rugsejo 11diena registravo. ten visada eiles didziules,bet taip ir tetaiso,pakrapsto kelias minutes,ir vel po kokios savaites ar dvieju uzraso.Zodziu auksciausiam lygyje nesamones ten daro.

2.Tas ralis tai galvos skausmas,masinos lauzymas ir sveikatos gadinimas. taciau niekam tai neidomu,kad zmones i darbus tuo keliu turi vaziuoti,aplinkeliai baisus,gaunasi didelis kilometrazas,kuro islaidos padideja dvigubai. Negaliu pakesti to ralio...fui....


1. Buvau girdėjus neblogų atsiliepimų apie ten dirbančius Matulevičius...Tik nežinau ar ten jie tebedirba...
O tai čia kas kartą truputį pakrapšto, o mokėt reikia kas kartą kaip už sutvarkytą dantį? g.gif

2. Sutinku 100%. Kaip iš viso miesto valdžia duoda leidimus tokiems renginiams g.gif blink.gif
Atsakyti
Daug ju ten geru ir maloniu gydytoju dirba. Man ten labai patiko. Senokai as ten bebuvau,gal jau kokie 3-4metai praejo. Mane labai tada sunervino kad po pakrapstymo reikia vel ilgai laukti,tip kol visus sutaise puse metu praejo
Atsakyti
Oho koks numiręs skyrelis blink.gif Negi palangiškių Palangoj nebeliko? g.gif
Gaivinam, nes panaikins kaip nenaudingą ir neaktualų unsure.gif

Norėjau pasiklausinėti gal kas kartais ieško ilgalaikės būsto nuomos (metams ar ilgiau), išsikraustėme iš nuomuojamo buto, šeimininkai buvo labai geri, tai norisi jiems ką nors po savęs paieškoti.

Jeigu ką sudomintų, prašom rašyti į asmeninį paštą, daugiau papasakočiau ir duočiau šeimininkų kontaktus. Su žalingais įpročiais nenorėtų, geriausiai kokia šeima, nes butas nemažas, 4 k., 2 a., laisvas ir be baldų, vieta nebloga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 01 rugpjūčio 2015 - 10:57
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2015 08 01, 10:56)
Oho koks numiręs skyrelis blink.gif Negi palangiškių Palangoj nebeliko? g.gif
Gaivinam, nes panaikins kaip nenaudingą ir neaktualų unsure.gif

Norėjau pasiklausinėti gal kas kartais ieško ilgalaikės būsto nuomos (metams ar ilgiau), išsikraustėme iš nuomuojamo buto, šeimininkai buvo labai geri, tai norisi jiems ką nors po savęs paieškoti.

Jeigu ką sudomintų, prašom rašyti į asmeninį paštą, daugiau papasakočiau ir duočiau šeimininkų kontaktus. Su žalingais įpročiais nenorėtų, geriausiai kokia šeima, nes butas nemažas, 4 k., 2 a., laisvas ir be baldų, vieta nebloga.

Labas. Žinau kas labai ieško. Kurioje vietoje? Aukšte? Kaina?
Atsakyti
QUOTE(elevin @ 2015 08 11, 15:39)
Labas. Žinau kas labai ieško. Kurioje vietoje? Aukšte? Kaina?


Parašiau až. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kaip sužinoti apie Palangos sporto mokyklos užsiėmimus ir jų laiką?
Bandžiau ieškoti info internete, bet jokios svetainės neaptikau (o lygtais seniau būdavo tokia... g.gif ).
Gal jūsų vaikai lanko? Būtų miela, jei pasidalintumėte atsiliepimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 04 rugsėjo 2015 - 18:45
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2015 09 04, 18:44)
Gal kas žinote kaip sužinoti apie Palangos sporto mokyklos užsiėmimus ir jų laiką?
Bandžiau ieškoti info internete, bet jokios svetainės neaptikau (o lygtais seniau būdavo tokia... g.gif ).
Gal jūsų vaikai lanko? Būtų miela, jei pasidalintumėte atsiliepimais.

Mokyklos telefonas
Telefonas(8-460) 40289

Mes lankysim tinklinį. Renkama 2004-2006 m. gimusių berniukų grupė.
O šiaip yra futbolas, boksas, krepšinis.
Atsakyti
Maniškis krepšini pradėjo lankyti.Bet tik penktadieni pirmą kartą tebuvom,tai mažai ką galiu pasakyt.Jis 1999 gimimo.Kiek žinau ten pirmoku antrokų grupė,bet kadangi maniškis labai jau norėjo,tai ir ji prieme..Jis paruosiamukas dar.
Atsakyti
Kiek žinau dar yra lengvoji atletika. Užsiėmimai 3 kartus į savaitę.
Papildyta:
QUOTE(Emoli @ 2015 09 04, 21:55)
Mokyklos telefonas
Telefonas(8-460) 40289

Mes lankysim tinklinį. Renkama 2004-2006 m. gimusių berniukų grupė.
O šiaip yra futbolas, boksas, krepšinis.


ačiū. maniškis 2005 m., bet nelabai galėtų tinklinio, rankas saugom, nes groja.

QUOTE(austulis @ 2015 09 06, 10:47)
Maniškis krepšini pradėjo lankyti.Bet tik penktadieni pirmą kartą tebuvom,tai mažai ką galiu pasakyt.Jis 1999 gimimo.Kiek žinau ten pirmoku antrokų grupė,bet kadangi maniškis labai jau norėjo,tai ir ji prieme..Jis paruosiamukas dar.


o kiek kartų per savaitę? krepšinis- tai kiekvieno lietuviuko svajonė... aš pati lankiau kai maža buvau biggrin.gif O šiaip tai Nykštuko darželyje seniau būdavo paruošiamukams ir mažesniems... Jie ten specialius krepšius turi pažemintus. Kaip kituose darželiuose nežinau...
Atsakyti