Įkraunama...
Įkraunama...

Šauniausių palangiškių pokalbiai

Laba diena,
kazkas klausete lietuvisku, naminiu darzoviu. pazįstama moteris Palangos turgelyje pardavineja geles.Ji augina ir daržovių. Gali parduoti 4u.gif dabar turi gūžinių salotų. veliau bus pomidorai, agurkai, avietės.jei kam reikia reiktu is anksto susitarti, kad paimtu su savimi. tel861608390 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2012 06 02, 18:31)
kazkaip tokiu neauginam, tik del saves biski, paskui mama prekiaus turgelyje kai jau atsiras braskes (jei beliks turgui, nes pazystami kibirais kibirais paima), pomidorus, agurkus.

Butu saunu i eile stoti del braskiu, nes taip norisi vaikams nupirkti ir ziemai uogienes issivirti, ale patys neturim, o pirkt is bele ko neaisku kaip uzaugintas taip nesinori ax.gif 4u.gif.

QUOTE(Egliuz @ 2012 06 02, 22:02)
Spinatu siuo metu turiu, tokie dideli uzaugo. Tai dabar galvosukis ka is ju pagaminti:)

Spinatus visad i salotas dedu, ant sumustinio, saltai sriubai su kefyru ir zolelemis pridedu ir sis receptukas isbandytas thumbup.gif .
O ka su rukola daryt? biggrin.gif Uzaugo nemazai, vienas valgyt man jos per daug karcios unsure.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglaite2: 10 birželio 2012 - 15:11
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 06 07, 17:55)

Išaugom tokį dviratį. Gal kam reikia?


Dviratukas rado naują šeimininką, sėkmės važinėjant 4u.gif

QUOTE(eglaite2 @ 2012 06 10, 16:10)

Spinatus visad i salotas dedu, ant sumustinio, saltai sriubai su kefyru ir zolelemis pridedu ir sis receptukas isbandytas thumbup.gif .
O ka su rukola daryt? biggrin.gif Uzaugo nemazai, vienas valgyt man jos per daug karcios unsure.gif.


ačiū, kad pasidalinote receptais su špinatais. Aš parašysiu receptą su rukola biggrin.gif

Spagečiai (ar kitokie makaronai) su rukola

Išvirti makaronus sudytame vandenyje, nusunkti ir sumaišyti su paruoštu padažu.
Padažui reikės 1 skiltelės česnako, 100 g kieto brandinto sūrio (tinka ir Džiugas), 1 stiklinė alyvuogių aliejaus, 50 g kedrų riešutų (na galima pakeisti išlukštentomis saulėgražomis arba visai nedėti), 100 g rukolos, druskos pagal skonį. Visus ingradientus sudėti į mixerį ir sutrinti.

Rukolą dar galima dėti į visokias salotas, ypač tinka su vištiena, arba su įvairiais sūriais. Man iš pradžių ji nepatiko, o po to kai pripratau prie skonio, tai labai pamėgau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=eglaite2,2012 06 10, 16:10]
Butu saunu i eile stoti del braskiu, nes taip norisi vaikams nupirkti ir ziemai uogienes issivirti, ale patys neturim, o pirkt is bele ko neaisku kaip uzaugintas taip nesinori ax.gif 4u.gif.

Tai jau tikrai,kaip neproziopsoti ta momenta.Stociau i eile ir as.
Atsakyti
Labukas visoms, vis paskaitineju, bet taip ir neparasau, vis to laiko nera. Ziuriu labai ramiai jus cia gyvenat wink.gif As siaip su tokia info noreciau suzinoti. Kai kas pakuzdejo, kad kazkuri mamyte uzsiimate kalendoriuku, saldainiu popieriuku,... maketavimu. Jei kuri yra tai daranti, parasyskit man wink.gif Noriu kelis darbelius pasidaryti...
Atsakyti
Gal kam reikia berniukui rūbų? pririnkau visą maišą. Ūgis 116-122cm. Parduočiau pigiai
Atsakyti
Jurdeima. Daro Rasiliukas, bet cia nesilanko. Turiu jos tel. nr. Bet jei ka, ji dirba tokiam mediniame namuke senuku prekybos centro kieme.
Pasisiauses. Reiktu tokiu, kuriu butu negaila atiduoti. Kaip tik bendrauju su viena mamyte, kuri turi 5 vaikucius, is kuriu dvi poros dvynuku! Ir jauniausieji dvynukai berniukai dar neturi metuku.
Atsakyti
QUOTE(Egliuz @ 2012 06 17, 00:20)
Jurdeima. Daro Rasiliukas, bet cia nesilanko. Turiu jos tel. nr. Bet jei ka, ji dirba tokiam mediniame namuke senuku prekybos centro kieme.
Pasisiauses. Reiktu tokiu, kuriu butu negaila atiduoti. Kaip tik bendrauju su viena mamyte, kuri turi 5 vaikucius, is kuriu dvi poros dvynuku! Ir jauniausieji dvynukai berniukai dar neturi metuku.

Aha, zinau, kad ji daro, jau snekejau su ja, bet ji neturi laiko. Tai sake, kad dar viena mamyte tuom uzsima.
Atsakyti
Sveikos,
gal kas zinote, kur graziai ir gerai daro makiaza Palangoje? ax.gif
Atsakyti
aš ieškau kas piešiate ant šilko turėčiau darbelį ax.gif
Atsakyti
Makiazus labai graziai daro Jurate, dirba Palangos viesbutyje.

Lidusia, mano viena kliente rode skaras labai grazias ant silko piestas. Tikriausiai dar turiu jos tel. nr.

Parasykite i az.
Atsakyti
Ieškau buto su patogumais, arčiau jūros, pageidautina su balkonu ar terasa Palangoje liepos 6-8 d. Gal kuri pasiūlys ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nainai: 19 birželio 2012 - 10:48