Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltė

Mano dukryte irgi Smilte 4u.gif Daviau jai si varda, nes jis asocijuojasi su vasara, siluma, jura, atostogomis... o ir pradejom mes ja pajury... blush2.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraigyte: 19 rugsėjo 2006 - 17:54
Smiltė (lot. Arenaria) - gvazdikinių šeimos daugiastiebis, šakotas, šiurkštokas sausų miškų ir pievų augalas /Dabartinės lietuvių kalbos žodynas/ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pitija: 19 rugsėjo 2006 - 18:33
Man patinka drinks_cheers.gif O jei dar ir gėlė tokia yra - puiku. Juk tradiciška mergaitėms duoti gėlių vardus. wub.gif
Atsakyti
Na, nieko tokiu vardu nepažystų, nors sako, kad jis labai populiarėja. Man vardas visai nieko 4u.gif
Atsakyti
As taip pat nepazistu nei vienos Smiltes, bet man sis vardas labai grazus ir taip jaukiai skamba thumbup.gif
Atsakyti
Gražus vardas thumbup.gif Gražiai skamba.
Atsakyti
Ir mano dukryte Smilte wub.gif man sis vardukas laaabai patiko todel daviau jai si varduka wub.gif
Atsakyti
man sis vardas irgi super!
Atsakyti
Gal ir nieko vardas mergaitei, bet ne moteriai... Kaip darbe - viena sena sena močiiutė vardu Saulelė. Nu juokinga lotuliukas.gif Arba senukas vardu Gražutis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O kodėl sena močiutė negali būti Saulelė ar senukas Gražutis??? Nesuprantu visai tokio požiūrio. man rodos kad kiekvienas amžius yra gražus, ir pagyvenęs žmogus gali šviesti blush2.gif ... Nejaugi jei jau senas tai turi buti Petras ar Aldona ir pan.? Man tai labai gražu tokie vardai kurie turi savo reikšmę, o ypač lietuviški ax.gif ir jaunam ir senam.
O vardas Smiltė kas be ko tikrai labai gražus... 4u.gif
Atsakyti
Kad jau labai daug tų Smilčių.... Ar nebus taip, kad susirinks vienoj klasėj kokios 5, kaip dabar yra su Gabrielėmis?...
Atsakyti
Man tai Smiltė vienas iš nuostabiausių vardų... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti