Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės praėjo...

QUOTE(MuzikALI @ 2011 08 23, 10:31)
mano vestuves uz keliu dienu ir visaip kaip stengiuosi nepamirsti patarimu "nesinervinti del smulkmenu" biggrin.gif kol kas lyg ir pavyksta, bet pasiruosimas dar nesibaige smile.gif)))
mano didziausias noras issipilde- visos prognozes rodo, kad oras bus fantastiskas (si 5dieni), o visa kita bus OK manau smile.gif))


aš taip pat stengiausi nesinervinti dėl smulkmenų, bet juk norėjosi,kad viskas būtų puiku, tai nervuliukai visvien buvo. tačiau, ką pastebėjau, atsikėlus vestuvių rytą visai nesijaudinau, nedrebėjau ir apie nieką nebegalvojau, atsipalaidavau kaip sakant biggrin.gif ir vestuvi vakarą, per šventę buvo keletas nesklandumų, mat maistas vėlavo, visi svečiai apie pusvalandį dar prie stalo sėdėjo ir tik gėrė, bet aš kažkodėl visai dėl to nepergyvenau, net pati savim stebiuosi thumbup.gif

tad sėkmės be siruošiant, ir kaip sakant ,,be nervų" biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Carinaa25 @ 2011 08 01, 22:52)
na merginos ir as trumpai papasakosiu ka dabar darytume kitaip  ax.gif ....... visu pirma labiau apgalvociau ka i liudininkus kviesti, negrazu taip sakyti,bet savaisiais nusivyleme jau nuo pat pirmu minuciu.Nors jie mum artimi zmones, negrazu taip sakyti,bet isties labai nuvyle, nesugebejo nei vieno sakinio suregzti doh.gif . Torta daryciaus kitur,nes manasis buvo svelniai tariant nevykes  biggrin.gif . Na ir berasydama dar prisiminiau fotografa...dar musu foto nemaciau,bet jau esu nusiteikusi,kad rengsiuos dar karta vestuvine suknele ir darysim fotosesija pas kita fotografa. Jokio veiksmo is jo nemaciau,nei karto nepasake mum nieko,nei kaip stoveti,nei ka daryti, visos idejos tik musu buvo is jo nieko negirdejome, man jis isvis toks pasimetes buvo jau nuo ryto doh.gif


Nesusidarykit nuomones apie fotografa, kol nuotrauku neturit smile.gif musu fotografas ir nieko nereguliavo, o nuotraukos super - svarbiausia naturalios ir netiketos.
Atsakyti
vestuviu isvakarese jokio nerimo neturejau: ryte nuejom ispazinties, nusipirkom vaisiu torta nusivezem (truputi velavo jo gaminimas), sustatem kortales salei, pasiemiau geles sukuosenai, pasidrariau manikiura, papuosem namus ir laiptyne - ir viskas thumbup.gif
gerai uzsakynet sale su maistu, nes jokio nesklandumu; nereikia deliuot indus iki isnaktu paciai nuotakai ir t.t.
viskas vyko ramiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
na va ir as pagaliau po savosios sventes si savaitgali, prisedau supermamoj ramiai pasisnekuciuoti smile.gif))))
kas liecia sia tema, pries vestuves bijojau, kad labai daug turesiu ka parasyti - kas nors paves, nepasiseks ir t.t. bet dabar labai dziaugiuosi, nes viskas praejo tiesiog fantastiskai. sveciai dar dabar "negali atsigaut" po tokios sventes, sake, kad buvo pasakiska viskas, viskas idealiai apgalvota (neveltui dar nesusizadejus jau supermamoj skaitinejaus ir minciu rinkausi, ka ir kaip daryciau :DDDD )
visgi siokias tokias smulkmeneles keisciau:
nagus tvarkyciausi kitur. buvau uzsirasiusi paprastam manikiurui su lakavimu, Kauno spa centre "Saules link". Kadangi norejau tiesiog vienspalviu raudonu nagu, net neitariau, kad gali kilt kazkokiu problemu. o problema buvbo tame, kad visiskai nebuvo lako atspalviu pasirinkimo- raudonos teturejo viena atspalvi ir tas pats toks rekiantis, is tolo svieciantis raudonas, o norejos sodresnes raudonos. tada sakau, lakuokit baltai- balto lako neturejo jokio doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif kazkaip nesuvokiama man, kas ten per meistrai dirba. o centras toks prasmatnus atrode, rimtas ir t.t. zodziu nusilakavau ta raudona spalva, bet grizus namo uzsilakavau ant virsaus savo spalva (gailejaus kad savojo lako nenusiveziau doh.gif ). kadangi visa gyvenima pati lakuodavaus ir tvarkydavaus nagus-buvau igudus, uzsilakavau idealiai ir nesimate, kad kazkas "perdaryta" buvo. tik masciau, velniop tada is vis i salona kazkoki ejau, pinigai i bala galima sakyt doh.gif na tik tiek, kad formos tvarkyt paciai nereikejo.
nepamirsciau kitai dienai basuciu pasiimt biggrin.gif suknele nusiveziau, o basutes is to skubejimo namie palikau. teko seses pasiskolint. gerai kai dydziai vienodi musu biggrin.gif
tiesiai sviesiai pirsliu paprasyciau, kad gamtoje uzimtu jaunima. nedrisau paprasyt, tik uzsiminus buvau. kad "gerai butu", tai nieko ir nedare doh.gif maciau zmones lb nuobodziavo, kol mes fotkinomes verysad.gif
ko nekeisciau: i gamta vazinejimui nuomojomes partybus- labai smagu visiems kartu vaziuoti, o dar ir autobusas kaip limuzinas irengtas, patogu ir vis idomiau smile.gif
nekeisciau vedejo, grupes, fotografo gal but (dar foto nemaciau, bet rodos bus geros), poru, visazistes, kirpejos, sukneles, sodybos vietos (nors buvo visokiu niuansu, bet pati vieta atpirko viska). taip pat dziaugiausi, kad turejau trumpaja suknele linksmajai daliai persirengti, nes sokom iki ryto, buciau pavargus su savaja pusta doh.gif
Tiesa, dar tortas vizualiai neatriode toks, koki buvau uzsakius. sakiausi is Bijolos, viska rodos susakiau kaip noriu, ir vistiek rasta ne toki uzdejo (turejo puse rudo, puse balto but, o padare visa balta), papuosimu per daug prikrauta, gyvom gelem nepalikta vietos, nors pabreziau, kad paliktu, tai teko ju nedet. na bet tortu skonis buvo pasakiskas, tiesa, ne pirma karta is ten saikiausi toirta, tai zinojau, kad skonis bus geras. Ir dar-dziaugiuosi, kad torta atveze bijolos vairuotojai- tai kainavo mums 160 lt papildomai, bet pasirodo jiems vezant buvo virsutinis aukstas susigadines, grizo atgal ir sutvarke, net neitartum kad kazkas buvo, tai masciau, kas butu jei patys butume vezesi doh.gif ir atstumas didelis- 80 km doh.gif
daugiau neateina i galva nieko. siaip del ko labiausiai dziaugiusi- del vedejo Mantauto is "3 karaliai". Tikrai be isimties visi sveciai buvo apake, liaupsino ji visa vakara biggrin.gif turi igimta talenta zmogus matosi. jeigu daryciau dar karta vestuves, tikrai imtume vedeja vel- pats geriausias sprendimas mano buvo, kad ji imt sugalvojau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuzikALI: 30 rugpjūčio 2011 - 17:32
laba vakara, na, aš jau trečia para kaip ištekėjusi... Diena buvo pati nuostabiausia per visą gyvenimą...praėjo kaip sapnas. už tai padėkoti turiu tėveliams, draugėms, kurie nuoširdžiai rūpinosi viskuo, už palaikymą.
taip pat, tokios nuotabios šventės nebūtume turėję be fantastiško piršlio Tomo (http://www.pirslys.com/kainininkas), dj Saro, nuostabaus fotografo Juozo.
ka keisčiau-na, dienos prailginti dar niekam nepavyko, tai keisčiau pačios šventės vietą... Vietos savininkas darydamas sau biznį, neleido laiku pasipuošti vietos, teko užlaikyti visus gerokai, salė papuošta buvo ne taip kaip planuota, pritrūko laiko pabūti su artimaisiais ir įvykdyti visus sumastytus planus...
Atsakyti
Merginos, ko labiausiai tikėjotės iš savo liudininkų (svotų)? Kas patiko/nepatiko?
Aš tik būsima liudinikė, norisi nepavesti jaunųjų..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 09 01, 20:23)
Merginos, ko labiausiai tikėjotės iš savo liudininkų (svotų)? Kas patiko/nepatiko?
Aš tik būsima liudinikė, norisi nepavesti jaunųjų..... ax.gif

sveika,
patarciau tiesiai sviesiai jaunuju paklausti kokios musu pareigos? ko is musu tikites? juk jus ne aiskeriage, ir vienas kito is akiu mirksejimo nesuprasite. as butent taip paklausiau kai ejau i liudininkes. kiekvienoje situacijoje skirtingai, ir pareigos gali skirtis. geriau paklausti, nei slapcia kazko tiketis, ar sukti galva ka as turiu daryti. sutaupysite laiko, nervu, o gal net isvengsite nemaloniu barniu ir apkalbu.
4u.gif
Atsakyti
Iš mūsų tikimasi tik pabuvimo liudininkais ir sumokėjimo kunigui, daugiau nieko, bet mes patys norime kažko daugiau į šventę įdėti... O gal neverta, gal tuo ir apsiriboti? unsure.gif
Atsakyti
tada jau patys spreskite. jei norite kokia staigmenele padaryti. tik ispekite, kad kazkas bus, kad noresite kazkiek laiko per vestuves kazka padaryti. tiesiog bendraukite. sekmes 4u.gif

Atsakyti
as va tokiu jaunuju niekad nesuprasiu, kurios sakytu kad uztenka tik jusu parasu ir pinigeliu padavimu, o mintyse tiketus dar ko nors smile.gif
nes jei pasake, kad tiek uztenka, gal kas praves svente, pagalvos zaidimu yra paskirtas kitas? g.gif
nes jei dabar jie dar papildomai ka nors ruoztu, o po to paaisketu, kad be reikalo tai irgi negraziai gautus... ax.gif

as tai jauciu dar karta pasidomeciau, kaip del kokiu zaidimu ar sveciu uzimtinumo ar yra kas jais uzsiima, ar nori kad butu ir pan. Ir jei tikrai sako, kad nereikia, nesukciau galvos ax.gif ax.gif
Atsakyti
Kągi, mūsų šventė praėjo ir ačiū Dievui nereikia pasakyti "būčiau išvis nekėlus vestuvių" bigsmile.gif Nežinau, kaip dar geriau ar smagiau gali praeiti vestuvės. Vienintelis mums nutikęs dalykas - tai blogam formate persiųsta muzika e-mailu vedėjui, nes sušokome tik pusę šokio, kurį mokėmės, čia tiesiog per mano neapsižiūrėjimą daina nutrūko.
Visa kita - tobula.
Mūsų ceremonija vyko Klaipėdoj, o vėliau visi keliavom į Nidą. Iš lietuvių tradicijų buvo tik šeimos židinio perdavimas, kuris vyko pavakarę ant Parnidžio kopos ir pasitikimas su duona ir druska, kuris buvo toks gražus wub.gif Ir nė trupučio nesigailiu, kad daugiau jokio tradiciškumo nebuvo. Iš 58 svečių net 40 buvo jaunimas, tad norėjosi šiuolaikiškos smagios šventės.
Pradžioj kiek abejojau, ar reikalingos poros... nežinau, ar reikalingos, bet bent jau spalviškai tai jos atrodė puikiai, kadangi pagal pasakytą atspalvį visos poros atrodė labai stilingai, be pernelyg moteriškų ilgų suknių.
Nė minutės nepasigedom gyvos muzikos. Vedėjas visą dieną taip puikiai užėmė publiką (tiesa, su juo taip pat buvo šnekėta ir akcentuota, kad pas mus LABAI aktyvi publika, ypač jaunimas), net neturim prie ko prikibti. DJ muzika skambėjo ir ant kopos, ir prie jūros. Iš esmės, galėčiau daug pasakoti, kaip šventė PAVYKO.
Ką daryčiau kitaip - nieko. Kai viską suplanuoji, aptarnaujančiam personalui išdėstai savo vizijas ir norus, užakcentuoji svarbiausius dalykus - viskas turėtų pavykti. Jei kas nepavyko - tai tik atsitiktinumas arba pačių nesužiūrėjimas visko iki galo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 02 rugsėjo 2011 - 13:18
Mes nekeistume nieko!Viskas vko taip,kaip norejome, o jei ir buvo keletas smulkmenu,pvz kad jaunikio kelnes suplyse nedavaziavus iki sodybos,tai garsiai pasijuokem smile.gif Svarbiausia,kad buvom abu labai geros nuotaikos ne tik nuo pat ryto, bet dar ir pora dienu pries vestuves(ko as is saves nesitikejau-galvojau,kad lakstysiu, nervinsiuos).Svarbiausia dziaugtis ta diena ir megautis kiekviena akimirka!!!!!!!!
Atsakyti