Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės praėjo...

Kai nieko nežinojau ir nesupratau - man buvo gerai ir tokios kokios buvo....

O dabar, kai jau metai laiko tiesiogiai dirbu su vestuvėmis - šventės organizavimas sodyboje - keisčiau daug ką......

Atsakyti
QUOTE(munis @ 2011 09 27, 13:32)
Kai nieko nežinojau ir nesupratau - man buvo gerai ir tokios kokios buvo....

Man atrodo, žinoti tereikia vieną dalyką - ko nori...
Atsakyti
aš nieko nekeisčiau smile.gif išskyrus tai kad daryčiau priešvestuvinę šukuosena, nes per vestuves padarė ne tokią kokią norėjau smile.gif
Atsakyti
mes nenorėjom ilgo vestuvinio filmo, taigi nesamdėm filmuotojo. galvojom, būtų gerai, susukti kokį 15 min filmuką iš įvairių akimirkų.. paprašem draugo, kad trp pafilmuotų su skolinta kamera. va čia ir buvo mūsų klaida... tik po vestuvių susipratom, kokia prasta kokybe filmuoja ta kamera. be to draugas ne profesionalas, neužgaudė tų akimirkų... o dar ir jam šventę sugadinom, negalėjo atsipalaiduoti.. va šitos klaidos nebedarytume smile.gif o visa kita buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šventę planavom neilgai, bet gavosi puikiai! Yra dalykų, kuriuos pakeisčiau, bet jie netrukdė smagiai atšvęsti smile.gif tik vieną keisčiau tikrai - anksčiau grįžčiau iš fotografavimosi. Dėl įvairių aplinybių taip jau susiklostė, kad mes grįžom gana vėlai, tai vakarinė dalis prabėgo neįtikėtinai greitai smile.gif

Atsakyti
Mano drauge viska kuo puikiausiai susiplanavo likus 4 menesiams iki vestuviu. Taciau pritariu, kad kuo anksciau pradeti planuotis tuo yra geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 09 01, 21:23)
Merginos, ko labiausiai tikėjotės iš savo liudininkų (svotų)? Kas patiko/nepatiko?
Aš tik būsima liudinikė, norisi nepavesti jaunųjų..... ax.gif


Mes savo liudininkams pasakem kuom jiems reiks pasirupinti. Bet patarciau kuo daugiau kalbetis. Nes paskui visko gali buti smile.gif

As savo vestuvese realiai nieko nekeisciau, tik ora smile.gif Nors tuokemes liepa, pasitaike prastas oras, i vakara jau visai ir salta pasidare smile.gif Ir neiciau pas neisbandyta manikiuriste. Nes dariausi prancuziska manikiura, ir ji man toki padare "isbegusi".
O siaip maziau nervuociaus del visokiu smulkmenu smile.gif
Atsakyti
Pasakysiu gal per daug drasiai, bet pagalvociau ar isvis man reikiu tu vestuviu?! siai dienai esu tokia pasimetusi, po vestuviu praejo tik 2menesiai, o vyro negaliu atpazinti. Dabar gailiuosi, kad iki vestuviu nepagyvenome kartu, nors daug kas sake taip padaryti.
Atsakyti
bigsmile.gif Mano vestuves kita vasara, as esu labai kategoriska pamergiu klausimais, jei tik kas nepatiks-pasiulysiu vakare susitikti.As noriu visu vienodu sukneliu ir kazkas man tikrai negadins nuotaikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2011 10 23, 17:59)
Pasakysiu gal per daug drasiai, bet pagalvociau ar isvis man reikiu tu vestuviu?! siai dienai esu tokia pasimetusi, po vestuviu praejo tik 2menesiai, o vyro negaliu atpazinti. Dabar gailiuosi, kad iki vestuviu nepagyvenome kartu, nors daug kas sake taip padaryti.

Pasirodo, kad taip iš tiesų būna..kad po vestuvių pasikeičia žmonės. Nors niekada tuo netikėjau unsure.gif Sėkmės "apsitrinant kampus" drauge 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2011 10 23, 17:59)
Pasakysiu gal per daug drasiai, bet pagalvociau ar isvis man reikiu tu vestuviu?! siai dienai esu tokia pasimetusi, po vestuviu praejo tik 2menesiai, o vyro negaliu atpazinti. Dabar gailiuosi, kad iki vestuviu nepagyvenome kartu, nors daug kas sake taip padaryti.

mes irgi du menesiai jau kaip susituoke, bet iki tol gyvenom 3 metus kartus, tai kaip ir niekas nepasikeite, zinojau jau kame "kabliukai" pas ji ir t.t. o tave uzjauciu, na bet gal apsitrinsit, prisiderinsit prie viens kito. svarbiausia-kalbekites, pasakyk jam kaip jautiesi (aisku gal geriau kol kas nemineti to fakto, kad mastai, kam is vis tekejai-gali supykt, isizeisti ir pan. doh.gif , tie vyrai tikri vaikai kartais doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2011 10 24, 10:43)
mes irgi du menesiai jau kaip susituoke, bet iki tol gyvenom 3 metus kartus, tai kaip ir niekas nepasikeite, zinojau jau kame "kabliukai" pas ji ir t.t. o tave uzjauciu, na bet gal apsitrinsit, prisiderinsit prie viens kito. svarbiausia-kalbekites, pasakyk jam kaip jautiesi (aisku gal geriau kol kas nemineti to fakto, kad mastai, kam is vis tekejai-gali supykt, isizeisti ir pan.  doh.gif , tie vyrai tikri vaikai kartais  doh.gif )

Aciu uz palaikyma smile.gif , gal viskas bus gerai.
Atsakyti