Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėti ruoštis vestuvėms?

QUOTE(mafijozė @ 2011 03 02, 11:52)
Man tai įdomu prieš kiek laiko reiktų nusipirkti suknelę? Galvoju neskubėt ir nusipirkti likus kokiam mėnesiui iki vestuvių, bet ar nebus paskui per vėlu, kai laiko mažai, o to ko noriu nerasiu ir t.t. ..  doh.gif


Na jei pirksit pasimatavus, tuomet gal ir neverta skubeti, bet jei siusites turite numatyti, kad gali tekti patrumpinti, pasiaurinti ar t.t.
Atsakyti
Pas mus LT ispustas reikalas su tuo planavimu manyciau;) Nesuprantu zmoniu kas planuojasi pries metus - juk mados, spalvos ir t.t. keicias. o jei dar issirenki nuomoje tarkim suknele ir uzsisakai, o tuokies po 6-12 menesiu tai per tiek laiko ir nuomone gali pasikeisti ir sukniu nauju gali atsirasti doh.gif
O kad atsiras tai faktas!
Man asmeniskai uztenka max 4-6 menesiu visam planavimui. Svrabiausia yra zinoti ko nori ir kur gauti pigiau;)
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 03 02, 11:52)
Man tai įdomu prieš kiek laiko reiktų nusipirkti suknelę? Galvoju neskubėt ir nusipirkti likus kokiam mėnesiui iki vestuvių, bet ar nebus paskui per vėlu, kai laiko mažai, o to ko noriu nerasiu ir t.t. ..  doh.gif

As savo suknele pamaciau likus dviem savaitem iki vestuviu, iki tol tik isivaizdavau kaip ji atrodys thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums uzteko pilnai ir 4men., nors vestuves ir vyko rugpjucio gale. Radom labai puikius muzikantus, vieta sventei ir fotografus.
Metus planuoti man atrodo per ilgas laikas g.gif , per tiek laiko gali pasikeisti norai biggrin.gif
Atsakyti
Mes pradejom planuotis balandi, o tuokemes rugseji, tai mums 5 men uzteko per akis biggrin.gif jau iki liepos menesio turejom susirade vieta, muzikanta, fotografe ir operatore. Liepos menesi uzsirasiau sukuosenai ir makiazui bei radau savo suknele. Paskutini menesi rupinausi alkoholiu, tortu ir gelem, ir kitom smulkmenom, kurios uzima daugiausiai laiko doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ką, liko nepilni du mėnesiai, man depresija. Stogas važiuoja, svoris krenta, nagai žydi.
Data yra, fotografas yra, žiedai užsakyti, povestuvinė kelionė yra.
Suknelės nėra, kostiumo nėra, viešbutis neužsakytas, nežinau kas mane dažys, nežinau, kur mes pietausime su šeima.
Joptararaj, aš jau bijau tų vestuvių..... doh.gif Žinau, kad dar laiko yra ir spėsime, bet vis tiek nervinis jauduliukas pradeda imti vos tik atsikėlus. Oh doh.gif
Atsakyti
Planuoti pradejom likus 5 menesiams, bet realiai per pirmus 2 viska beveik ir sudeliojom. Liko smulkmenos, kurios is esmes ir nera butinos smile.gif
Atsakyti
Nunesem pareiskimus ir pasirinkom data - po menesio ir 3 savaiciu. Dabar jau viskas suruosta, na dar neuzsakytas tortas, nenusprendziau kokios geles bus mano puokstej, bet tai juk smulkmeneles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimiečka @ 2011 04 02, 15:57)
Nunesem pareiskimus ir pasirinkom data - po menesio ir 3 savaiciu. Dabar jau viskas suruosta, na dar neuzsakytas tortas, nenusprendziau kokios geles bus mano puokstej, bet tai juk smulkmeneles  smile.gif


Oh kaip greitai thumbup.gif Šaunuolė smile.gif
P.S. pavydžiu...
Atsakyti
QUOTE(Laimiečka @ 2011 04 02, 14:57)
Nunesem pareiskimus ir pasirinkom data - po menesio ir 3 savaiciu. Dabar jau viskas suruosta, na dar neuzsakytas tortas, nenusprendziau kokios geles bus mano puokstej, bet tai juk smulkmeneles  smile.gif

Šaunuolė!!!!! thumbup.gif
mes pradėjom ruoštis vasario pabaigoje, likus maždaug 5mėnesiams. manau, įmanoma per tiek laiko susiplanuoti viską smile.gif tik aišku, jei norite gauti kažkokią labai popiuliarią vietą šventei - manau reikėtų pradėti planuoti anksčiau, nes dėl vietos mums teko pakoreguoti vestuvių datą.
Atsakyti
O mes specialiai tuokiamės pavasarį, kol dar neprasidėjęs visas Vestuvių bumas. Ir kainos normalesnės, ir eilių jokių niekur nėra. Jau ir taip aš nekantrauju biggrin.gif , noriu kuo greičiau savo šventės 4u.gif , neįsivaizduoju kaip reiktų laukti metus ar pan. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimiečka @ 2011 04 02, 18:21)
O mes specialiai tuokiamės pavasarį, kol dar neprasidėjęs visas Vestuvių bumas. Ir kainos normalesnės, ir eilių jokių niekur nėra. Jau ir taip aš nekantrauju  biggrin.gif , noriu kuo greičiau savo šventės  4u.gif , neįsivaizduoju kaip reiktų laukti metus ar pan.  g.gif  biggrin.gif



As irgi neisivaizduoju kaip reiktu laukti tiek ilgai, bet del to, kad gi viskas gali keistis, per puse metu netgi apsigalvoti galima :DDDD
Mes vestuvems 50 zm., baznycioj su normalia svente ir nakvyne ruosiames kolkas 2 men., manau 3 men, pats tas laikas normaliai viska suplanuoti. Aisku, reikia tureti laisvo laiko nemazai...arba nemazai laisvo laiko darbe smile.gif Siaip viska suderinti imanoma puikiai 4 men. su visais darbais.
Atsakyti