Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas IX tema

Paneles! Kuriai pavyko iveikti celiulita?

Neseniai kalbejau su vienu treneriu is Cikagos, jis man pirsta prie smilkinio pasukiojo, kai uzsiminiau kokias proceduras mes darom, kad iveiktumem celiulita lotuliukas.gif

Jis man visa teorija isdeste, ka celiulito negalima iveikt, bet sumazint IKI MINIMUMO . Taip, kad beveik nesimatytu kiekviena gali. Esme tame, kad yra tam tikri specialus pratimai kojoms ir uzpkaliukui (ne siaip sau sporto salej 9 prakaita liet), kurie sustiprina tik tam tikrus raumenis, kurie laiko ir neleidzia susikaupt tam tikrose vietose riebalams. Gaila, kad pats man neparode, KOKIE tie pratimai sad.gif Gal kas zinot, girdejot? Kiek suprantu, ten labai specifiniai pratimai, ne siaip sau 'pritupimu' darymas..
Atsakyti
Pratimai celiulitui priminė šiuos pratimus http://treneris.net/...-sedmenims.html . Pavadinti, kad nuo celiulito, bet rinkausi juos, kad pagerinti šlaunis, sėdmenis ir kad nebūtų krūvio kelių sąnariams, tai poveikį jaučiu. Tik darau dar labai nedaug ir nepastebėjau ar celiulitui daro įtaką, kuris pasidarė labai matomas.
Atsakyti
Ar kas bandet si krema? DS Oligo.DX Cellulite Reducing Gel
Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
As nusiteikus vis dar karingai,bet prarandu vilti ;/ nei sveika mityba,nei sportas,nei pylingai,kontrastiniai dusai nuo sito ''grozio'' negelbeja. Beje,kazkur skaiciau,kad mitas,jog sportu ir kremais ji sumazinti galima. Tad galvoju bandyti vakuuminius masazus,starvac aparatu. Butu idomu isgirsti ar kas bandete ir kam tikrai efektas toks,kad nebesimato ?? nes pas mane atrodo jis nera dar toks baisus,nebent uzpakaliuka jau nezinau kaip sia vasara reiks rodyt verysad.gif
Atsakyti
Pasidariau Starvac du kursus- nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(niline @ 2014 05 06, 11:53)
As nusiteikus vis dar karingai,bet prarandu vilti ;/ nei sveika mityba,nei sportas,nei pylingai,kontrastiniai dusai nuo sito ''grozio'' negelbeja. Beje,kazkur skaiciau,kad mitas,jog sportu ir kremais ji sumazinti galima. Tad galvoju bandyti vakuuminius masazus,starvac aparatu. Butu idomu isgirsti ar kas bandete ir kam tikrai efektas toks,kad nebesimato ?? nes pas mane atrodo jis nera dar toks baisus,nebent uzpakaliuka jau nezinau kaip sia vasara reiks rodyt  verysad.gif

smile.gif mitas yra kad vien masazai pades. Celiulitas dabar dalykas is kurio kosmetikos/grozio proceduru pramone kraunas milijonus. Paklaustumet zmoniu kurie jo nebeturi - pagrindines priemones yra sportas (ne kazkokia minimali mankstele pliusui uzsidet,o intensyvus sportavimas) ir subalansuota mityba. Vengti miltiniu patiekalu, cukraus,limonadu ir tt. Daugiau darzoviu,baltymu,daug vandens (taip pat labai svarbu). Pasimasazuot galit ir namie su vakuuminem taurelem pvz ir pinigu daug nekainuos,taip pat tais kremukais pasitepliot,bet cia jau pagalbines priemones prie pagrindiniu- mitybos,sporto ir daug skysciu. Dauguma besiskundzianciu kad neatsikrato celiulito tiesiog tingi pakankamai dirbt. Darykit visus siuos dalykus vienu metu ir rezultata tikrai matysit. Parodykit man bent viena mergina su tikrai sportiska "toned" figura (ne tiesiog liekna,o sportiska, su geru raumenu tonusu) pas kuria butu ryskus celiulitas. Tiesiog reikia daug darbo ir nesitiket, kad kelis kartus 5 min pakilnojus kojas ar pasitepus kremu celiulitas isnyks smile.gif Kodel anksciau ji mazai kas turejo? nes zmones nepalyginamai daugiau judejo ir sveikiau maitinosi, nebuvo greitai paruosiamo maisto kuriame pilna cukraus ir nesveiku riebalu, daugiausia buvo valgoma naturalaus maisto, saldumynai ir bandeles buvo svente, kas dabar kasdienybe. Va jums ir atsakymas,daug logikos nereik smile.gif
Atsakyti
Ka manote apie shiseido body creator anti-cellulite? Gal kuri nors bandete? Ar manot kad verta leisti tiek pinigeliu ant jo,o galbut zinot pigesnes alternatyvas?Asmeniskai man jis padeda, nors naudoju tik antra savaite, zinoma derinu mityba, geriu daug vandens ir darau pritupimus, bei ikvepta jusu tepuosi su kavos tirsciais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2014 05 06, 22:26)
smile.gif mitas yra kad vien masazai pades. Celiulitas dabar dalykas is kurio kosmetikos/grozio proceduru pramone kraunas milijonus. Paklaustumet zmoniu kurie jo nebeturi - pagrindines priemones yra sportas


As prideciau sioje vietoje dar ir genus.
Sportavau nuo 6 metu, aktyviai, nuo 13 metu po 5/6 treniruotes per savaite. Stovyklos sporto, varzybos kiaurus metus. Maistas mano tikrai normalus visada buvo, na megau saldaini, bet ne kalnais, niekad nemegau bulkuciu, tortu ir pyragu, niekad negeriau jooookiu gazuotu gerimu ir be jokios prievartos, tiesiog visada valgiau pakankamai normalu maista. Ir manes neisgelbejo, jau 16 metu matesi kad turesiu celiulito. Sportavau iki pat vaiku gimimo tai po pirmo gimdymo slaunys jau ne i apelsina panasios, o i susigarbanojusi apelsina. O maitinausi nestumo metu sveikai, daug vaiksciojau, po gimdymo su vezimu vaiksciojau... doh.gif

Tad noriu nuvilti, jeigu yra stiprus genas, jo neisnaikinsi.... Bet vaizda pagerinti tikrai galima... Kompleksiskai: Sportas, maisto derinimas, vanduo, masazas ir tepalai....
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gandre*: 04 birželio 2014 - 08:33
Galiu pasidžiaugti, kad pavyko įveikti celiulitą. Tam prireikė 9-10 mėnesių KASDIENINIŲ pastangų. Pas mane celiulitas matėsi nuo kokių 16 metų, todėl visad vengiau trumpų sijonų, šortų mano garderobe apskritai nebuvo. Viršsvorio neturėjau (na gal 2-3 kg žiemą priaugdavau, o pavasarį numesdavau), sportuodavau neintensyviai (labiau formą palaikyti), o mitybą nuo paauglystės derinau. Tiesa, daug metų rūkau blush2.gif
Įvadas būtų toks. Esu išbandžius daug visokių priemonių, procedūrų nuo celiulito. Rezultatai buvo labai menki ir trumpalaikiai. Taigi, man nepadėjusios procedūros (priemonės):
1. Gydomasis limfodrenažas kojoms Pulstar aparatu user posted image
20 procedūrų kursas nedavė beveik jokių rezultatų. Taip, po procedūros kojos mažiau tintavo, tačiau man reikėjo anticeliulitinio poveikio, kurio nepastebėjau.

2. Starvac procedūros
user posted image
Skausminga, bet oda kažkiek išsilygino. Poveikis labai trumpalaikis.

3. Rollshaper masažai.
http://www.bodyevolu...haper-aparatas/
Sumažėjo apimtys, svoris nepakito. Odos būklė irgi nepakito.

4. Anticeliulitiniai masažai rankomis:
Poveikis yra tik tol, kol reguliariai juos darai. Odos būklė šiek tiek gerėja.

5. Cello gelio įvyniojimai:
brangu, efektas geriausias iš visu aukščiau išvardintų priemonių.

6. Avon, Oriflame, Rasa anticeliulitiniai kremai man jokio odos pagerėjimo nedavė.

Dabar papasakosiu apie priemones, kurios mano nuomone yra EFEKTYVIOS.
1.Visų pirma reikia gerti daug vandens (minimum 2 l. per dieną). Anksčiau į tai nekreipdavau dėmesio, tik pradėjus reguliariai gerti vandenį po kokio mėnesio pamačiau, kad oda gražėja.

2. Kiekvieną rytą 2-3 min. kontrastinio dušo. Duše kojas masažuodavau "Stebuklinga pirštine" :
http://rytuzenklai.l...i/Ciudo_varezka

3. Kavos tirščius naudojau kaip šveitiklį, kelis kartus į savaitę šveisdavai odą. Vėliau įsigyjau "Geomar" šveitiklį, kuris taip pat labai patiko:
http://www.kaipsmilg...ante-600-g.html

4. Po dušo kojas drėkindavau kūno losjonu.

5. Kas rytą 10-15 min. atlikdavau "Bodyflexo" pratimus. Apie juos SM yra atkira tema.

6. Kas vakarą po 10 min. masažuodavau kojas visiems gerai žinomomis masažinėmis taurėmis. Naudojau "Vitex" anticeliulitinį kremą.

7. Kelis kartus į savaitę darydavau įvyniojimus su maistine plėve. Kaukes darydavau iš juodojo, žydrojo molio skiesto vandeniu su keliais lašais apelsino ar greipfrukto eterinio aliejaus.

8. Įsigyjau treniruoklį šlaunims:
http://pigu.lt/gimna...okey?id=4428545

9. Kelis paskutinius mėnesius dariau pritūpimus.

Neturiu nuotraukų, bet pokyčiai panašūs, kaip pas šią rusaitę nuotraukose:
http://irecommend.ru...foto-do-i-posle

Merginos gal pravers mano patarimai. Celiulitas tikrai įveikiamas, tik reikia kasdien tam skirt laiko.
Atsakyti
sheeva, super postas 4u.gif

o kokius pratimus darai su tuo treniruokliu šlaunims?
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2014 06 13, 15:09)
sheeva, super postas  4u.gif

o kokius pratimus darai su tuo treniruokliu šlaunims?

Du pagrindiniai kuriuos darau:

user posted image

user posted image

Pradėjau nuo 300 suspaudimų, dabar po kokių 4-5 mėn. darau 700 suspaudimų. Nuo šlaunų kažkur po 4 cm apimties pradingo.
Atsakyti
QUOTE(sheeva @ 2014 06 15, 15:51)
Pradėjau nuo 300 suspaudimų, dabar po kokių 4-5 mėn. darau 700 suspaudimų. Nuo šlaunų kažkur po 4 cm apimties pradingo.

Dėkui 4u.gif
bet jūsų valia geležinė! bigsmile.gif
aš tiek ne tai, kad daryt, vien skaičiuot pasvargčiau...biggrin.gif

mėginsiu būti pasekėja.. blush2.gif tikiu, kad tai efektyviausias ir kartu pigiausias būdas!
Atsakyti