Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų ligos, N-toji dalis

QUOTE(Daiva D. @ 2012 03 16, 11:37)
O kokių vaistų? Ne visada reikia numušinėti temperatūrą - pakilusi temepratūra organizme naikina ligos sukėlėjus, o per daug numušti netgi pavojinga.
Pertusino sako galima. Man tiesa kelia abejonių tai, kad jis su alkoholiu, nu bet duoda žmonės, sako gelbsti.

teisingai.


Na aš tai labai išsigandau kai temp buvo smile.gif dar niekada mano mažė nebuvo turėjusi, skambinau veisėjai iš kart, tai sakė analgino duoti, bet neturėjau, vaistinėje pasirodo tik su receptu tai daviau tada ibumetino g.gif o šiaip nuo kokios temp būtina jau vaistų duot ir iki kokios dar reikėtu leisti organizmui pačiam kovoti? g.gif
O jei ne pertusinas, tai kas geriau nuo gerklės? aš tiesiog jį nuo vaikystės žinau, todėl iš karto apie jį pagalvojau ax.gif
Atsakyti
39,8 jau didoka temperatūra, arti 40 - šuo prastai jaučiasi, vangus, toks padujęs. Sakyčiau, mušti temperatūrą reikėtų nuo kokių 39,5 laipsnio.
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2012 03 16, 11:58)
39,8 jau didoka temperatūra, arti 40 - šuo prastai jaučiasi, vangus, toks padujęs. Sakyčiau, mušti temperatūrą reikėtų nuo kokių 39,5 laipsnio.


Dėkui už informaciją ir žinias suteiktas 4u.gif 4u.gif 4u.gif labai dėkinga esu... Matavau tamp grįžus nesenai tai 39,3 unsure.gif vėl šiandiena turi, dbar prastai jaučiasi, kol kas vaistų neduodu laukiu, gal nukris unsure.gif dar vienas dalykas ji man suviduriavo, turbūt nieko stebėtino g.gif temperatūra, vaistai, daug pakankamai medaus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauryna.: 16 kovo 2012 - 16:36
Ne liga, bet nežinau kur klausti. Kas gali padėti pakelti šuns apetitą? Bendra savijauta gera, energingas, linksmas, bet košmariškai neėda. Bado dienos bandytos... gali 3d neėst, vieną paėst, po to vėl 3 neėst. Bandėm ir RAW ir sausą.
Atsakyti
pirmas musu suniukas sliekiukas buvo, apetitas ne koks buvo, vet.vaistineje gavom papildus/vitaminus, nepamenu pavadinimo, mums padejo, sekmes smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

nekokia šiandien diena-iš ryto veterinaro verdiktas - babeziozė. suleido priešnuodį-papildomai išrašė vitaminų plius geležies į raumenį.

Kas buvot susidūrę- po kiek laiko matomi pagerėjimo simptomai, ir ko papildomai galima dar jam padėti/duoti?

Atsakyti
QUOTE(BFH @ 2012 03 23, 12:40)
Sveiki,

nekokia šiandien diena-iš ryto veterinaro verdiktas - babeziozė. suleido priešnuodį-papildomai išrašė vitaminų plius geležies į raumenį.

Kas buvot susidūrę- po kiek laiko matomi pagerėjimo simptomai, ir ko papildomai galima dar jam padėti/duoti?


Matai, čia priklauso nuo daug faktorių: kokio amžiaus šuo, kokia jo imuninė sistema, kiek toli liga pažengusi. Taip paprastai nepasakysi. Gali būti, kad pagerės po paros, gali būti, kad po savaitės, būna ir neišgelbėja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2012 03 23, 12:58)
Matai, čia priklauso nuo daug faktorių: kokio amžiaus šuo, kokia jo imuninė sistema, kiek toli liga pažengusi. Taip paprastai nepasakysi. Gali būti, kad pagerės po paros, gali būti, kad po savaitės, būna ir neišgelbėja sad.gif


šuniui metai ir kelios dienos, vakar dar buvo sveikas ir žvalus, pablogėjimas tik paryčiais atsirado.
suprantu kad dabar tik laukimas lieka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(BFH @ 2012 03 23, 13:39)
šuniui metai ir kelios dienos, vakar dar buvo sveikas ir žvalus, pablogėjimas tik paryčiais atsirado.
suprantu kad dabar tik laukimas lieka  verysad.gif


Šuo jaunas, liga pastebėta greitai, viskas bus gerai. Svarbu kad gertų ir valgyt ko nors skanaus duokit. Kaip suprantu šlapimas dar ne raudonas buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 23 kovo 2012 - 14:21
QUOTE(Vitra @ 2012 03 23, 14:20)
Šuo jaunas, liga pastebėta greitai, viskas bus gerai. Svarbu kad gertų ir valgyt ko nors skanaus duokit. Kaip suprantu šlapimas dar ne raudonas buvo?


geria daug, valgo su apetitu. šlapimas deja ryte pradėjo raudonuoti. bet raudonavo staigiai-per kelias val iš vos raudono-tapo visiškai raudonu. vaistai buvo suleisti apie 10 val. dabar praėjus beveik 5 valandom, būsena ne blogėja, gal net geresnė šiek tiek tapo. Aš pati einu iš proto dėl to laukimo kas bus. Kaip vetas aiškino per 2-4 paras vaistų veikimas pasireikš.
Atsakyti
QUOTE(BFH @ 2012 03 23, 15:01)
geria daug, valgo su apetitu. šlapimas deja ryte pradėjo raudonuoti. bet raudonavo staigiai-per kelias val iš vos raudono-tapo visiškai raudonu. vaistai buvo suleisti apie 10 val. dabar praėjus beveik 5 valandom, būsena ne blogėja, gal net geresnė šiek tiek tapo. Aš pati einu iš proto dėl to laukimo kas bus. Kaip vetas aiškino per 2-4 paras vaistų veikimas pasireikš.


Jei valgo, tai manau, kad viskas bus gerai. Maniškė, kai pirmą kartą sirgo, neėdė visą savaitę, lašelinėmis vos gyva buvo, bet išgyveno, o kitais metais vėl susirgo, bet tada jau greit pamatėm ir supratom, pasveiko žymiai greičiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 23 kovo 2012 - 15:16
Kuo anksčiau suleidžiami vaistai - tuo didesnė tikimybė, kad šuo pasveiks ir tuo greičiau tai atsitiks.
Šuns būklė blogėja ir šlapimas tampa raudonas dėl to, kad į kraują patekę parazitai dauginasi geometrine progresija ir ardo eritrocitus, vystosi mažakraujystė. Suleisti vaistai duoda parazitams per galvą ir juos užmuša. Po to jau organizmas pradeda atsistatinėti: gaminti naujus eritrocitus, plauti visus irimo produktus ir t.t. Kuo giliau pažengusi liga, tuo sunkiau atsistatyti.
Jūsų atvejis atrodo pakankamai gerai - šuo jaunas ir būklė neblogėja, o gerėja. Laikykitės ir gal kiek patausokite kepenis - pasiduokite kokių kepenis atstatančių papildų: Epato, Carsil, Essenciale ar pan. Kad kepenims tektų kuo mažesnis krūvis ir jos greičiau atsistatytų. Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti