Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartinės (apvalutės) nuotakos

Tai va aš tyliai pasvajoju kad dar pakris biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 07 19, 08:31)
Bandau ikelti gal pavyks  smile.gif
Papildyta:
ikeliu Rimgaudes dar viena nuotrauka
tikrai labai graziai atrodo  thumbup.gif

Keliamų nuotraukų dydis turi neviršyti 640x480 px.

Va čia tai grožis, aš tokios norėčiau.
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 07 19, 13:15)
man regis beveik visos be dideliu pastangu pries vestuves numeta svorio

pas mane atvirkščiai buvo doh.gif vestuvės rugpjūtį tai iki gegužės kūdau, o nuo birželio viską susigrąžinau... jokių dietų nesilaikiau, tai jojo efektas atkrenta, lieka nervai ir stresai, kaip rimgaudė sakė: vieną dieną euforija, kitą dieną depresija lotuliukas.gif bet viskas tvarkoj, nes vis tiek buvau pati gražiausia flirt.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif gal kur kaune teko matyti graziu, didesniu sukneliu nuomai? Kolkas panikoj esu.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 04 06, 13:51)
drinks_cheers.gif
Buvau ne tik "nestandartine" nuotaka, musu ir vestuves buvo "nestandartines", ir suknele taip pat smile.gif



Ir aš labai noriu būti nestandartinė (šiaip pagal svorį ir būsiu.... biggrin.gif ) nuotaka. Buvau susigalvojusi kokia raudona su baltais burbuliukais suknutę, bet tokia medžiaga storesnį žmogų manau padaro "kaimietiškai". Dar galvoju kokią trumpesnę raudoną ar melsvą suknutę kažką įmaišyti balto, arba baltą su raudonais ar melsvais. Jei dar apsilankysite šičia , gal galėtumėte pasirodyti kaip Jūs atrodėt...
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2013 07 24, 14:37)
Ir aš labai noriu būti nestandartinė (šiaip pagal svorį ir būsiu.... biggrin.gif ) nuotaka. Buvau susigalvojusi kokia raudona su baltais burbuliukais suknutę, bet tokia medžiaga storesnį žmogų manau padaro "kaimietiškai". Dar galvoju kokią trumpesnę raudoną ar melsvą suknutę kažką įmaišyti balto, arba baltą su raudonais ar melsvais. Jei dar apsilankysite šičia , gal galėtumėte pasirodyti kaip Jūs atrodėt...

Nepamenu gerai,bet lyg esi apvaluciu albume. Tai va ten as visame grazume su savo raudonuole suknele smile.gif
Atsakyti
Labukas istekejau praita savaitgali wub.gif esu tikrai stambi turinti nemaza krutine ir dideli pilva bet turejau nuotabia suknute kuri paslepe trukumus ir pabreze visus privalumus ir tikrai su ja jauciausi patogiai ir sau graziai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 gruodžio 2013 - 07:34
O jus siuvotes ar pirkot?
Atsakyti
QUOTE(justinickaaa @ 2013 12 29, 16:50)
O jus siuvotes ar pirkot?


as pirkau. Ir taip gavos, kad net 2. Viena tik matuota, su etiketem, is davidsbridal parsisusta (ilga, 26 dydis, ismatavimai atitinka pauslapyje nurodytus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 gruodžio 2013 - 07:31
Kaip sekasi apvalutem ieskoti suknutes stiliuko? blush2.gif As daar vis siaubingose paieskose, kai ziuriu nuotraukas, tai atrodo visos suknes tokios grazios, bet deja ne ant apvaluciu. Mano didziausia problema pilvas, kuris prasideda iskart po krutine biggrin.gif ir baigiasi gerokai zemiau nei turetu. Bandau isivaizduoti save su tokio tipo suknelemis (siusiuosi tirkai ne balta, nes nesu jauna "jaunoji").
user posted image

user posted image

Aisku reiketu sugalvoti kazka pridengti rankoms ir aisku nenoriu tos povo plunksnos.Visai mastau apie trumpesne suknele, nes kojos mano grazios (nors tiek)
Atsakyti
QUOTE(justinickaaa @ 2013 12 29, 15:50)
O jus siuvotes ar pirkot?


Kike zinau amerikoje davidsbridal laiko kaina:)
Atsakyti
QUOTE(Kleopatryte @ 2014 01 08, 04:56)
Kike zinau amerikoje davidsbridal laiko kaina:)

Gal zinotr kaip kokybe sukneliu?
Atsakyti