Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai 2009

QUOTE(MIKIENĖ @ 2012 03 15, 15:28)
Aš tai nupirkau.Reikia,kad nors ką bandytų,nes niekas jam neįdomu.Gal šitas kiek sudomins.Vakar išmoko vieną naują žodį,kas mums yra labai daug thumbup.gif  thumbup.gif .Geria kakavą ir sako KAKA-KAKA lotuliukas.gif .Ir taip visą vakarą kartojo biggrin.gif .Sakau nesakyk nors darželį taip,tai ant puodo pasodins biggrin.gif


zodis po zodzio ir prabils musiskiai 4u.gif as tuo tikiu.

QUOTE(wowerike @ 2012 03 15, 15:32)
man atrodo, sitas is betos yra vienspalvis?
o kompaktiskesnis - yra tam paciam betos pasiulyme nuoroda i parduotuve, is kurios jie sita ima, tai tie jau turi ir mazesniu, ir spalvotu, tik kad be akcijos.


nu man rodos spalvotas ir tas is betos. maciau kad be akcijos ir mazesniu yra. svarstau ar is viso reikia tokio daikto smile.gif magnetine lenta yra namie, kur apsivercia ir ten tokiu vandeniniu markeriu lyg ant popieriaus galima piest ir greitai dziusta. gal dar nepribrendau sitam agua dudlui smile.gif reiks gal kazka tokio mastyt kai ir antragimiui bus idomu - tada reiks didesnio daikto, kad abu isitektu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2012 03 15, 14:32)
man atrodo, sitas is betos yra vienspalvis?
o kompaktiskesnis - yra tam paciam betos pasiulyme nuoroda i parduotuve, is kurios jie sita ima, tai tie jau turi ir mazesniu, ir spalvotu, tik kad be akcijos.

Aš tai suprantu,kad spalvotas:juk ten parašyta aprašyme:
Piešiant vandeniu, pasirodo skirtingų vaivorykštės spalvų piešinukai — raudonos, mėlynos, žalios, geltonos ir violetinės spalvos.
Ir aš tuo tikiu Agnieshkele,kad vieną po kito žodelio ir prakalbės pagaliau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2012 03 15, 15:54)
Ir aš tuo tikiu Agnieshkele,kad vieną po kito žodelio ir prakalbės pagaliau thumbup.gif  thumbup.gif


uzrasiau savo Roka i raidos centra konsultacijai uz poros savaiciu. ziuresim ka jie papasakos, ka patars. is tikro kelis zodelius jis moka. tik jam pasidaro nebeidomu juos sakyt ir nebesako. uz tai aktualus zodziai - mama, tiatia, mociute - jie niekur nedingsta smile.gif
as vis laukiu ir tikiu, kad sulauksiu, kol pralus tas barjeras ir pasipils zodeliai, sakinukai...
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2012 03 15, 14:54)
Aš tai suprantu,kad spalvotas:juk ten parašyta aprašyme:
Piešiant vandeniu, pasirodo skirtingų vaivorykštės spalvų piešinukai — raudonos, mėlynos, žalios, geltonos ir violetinės spalvos.


o pas pardaveja tai neraso apie spalvas http://www.vaikuturg...kilimelis-83x55 doh.gif
gamintojas tai is vis nenurodytas, bandziau googlint, tai kokiu ju tik nera - ks kids, tomy ir taip toliau doh.gif
is principo, tai vat as irgi neapsisprendziu, ar is viso reikia jo ax.gif
Papildyta:
aj, paemiau blush2.gif
pagalvojau, kad gimdieniui turiu knygute pasaku, tai gal vaikui ir veiklos noresis, ne tik skaitymo. zodziu, atmazke isikaliau, ramuma hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkele @ 2012 03 15, 16:00)
uzrasiau savo Roka i raidos centra konsultacijai uz poros savaiciu. ziuresim ka jie papasakos, ka patars. is tikro kelis zodelius jis moka. tik jam pasidaro nebeidomu juos sakyt ir nebesako. uz tai aktualus zodziai - mama, tiatia, mociute - jie niekur nedingsta smile.gif
as vis laukiu ir tikiu, kad sulauksiu, kol pralus tas barjeras ir pasipils zodeliai, sakinukai...

Agnieshkele, jei ka sakyk, as duosiu musu logopedes kontaktus PPT, ten gal sakyciau taip demesingiau (bent jau man) nei VRC ziuri kalba.
Prabils 4u.gif tik darbo daug reikia.
Mano sunus ir taipsnekorius buvo, ale del sakinio strukturos nebuvimo, nelabai aisku buvo, kasako..dabar kai pernai man jispopora valandu pasakodavo kazkoki kompiuterini zaidima (nes jis ji galvoe zaidzia doh.gif ) tai man bloga budavo, ale klausiau, nes nu vaikas PASAKOJA, kas jam didelis pasiekimas..zodziu negalejau uzkimsti jo ar pasakyti, nebepasakok doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2012 03 14, 18:04)
Sveikos.
Po antibiotikų vaikui labai sukietėjo viduriai.Kas kelias dienas tenka klizmuot.Gal yra kokių kitų būdų:lašiukai ar vaistai,kad pralaisvintų viduriukus?Niekada tokios problemos mus nekamavo g.gif .O pastoviai kišt klizmutes irgi nesinori unsure.gif



cia musu amzina beda jau pora metu, tai as eksperte smile.gif klizmu daznai daryt negalima siaip jau. Pats nepikciausias ir bent jau mums efektyviausias faistas Forlax. Iskart nepades, bet po poros dienu pamatysi akivaizdu rezultata. Ir jis nepaleis viduriu, neskaudes nuo jo vaikui pilvelio, o atvirksciai. Ji reikia pagert ilgeliau, jei ir pagereja, jis pades nuo tuo metu, bet panaikins priezastis. LAbai rekomenduoju. Mano princesei sitos bedos amzinos, bet tai daugiau psichologinis reikalas jau. O taviskiui jei koki karta dabar buvo skauda padaryt kaku, tai gali tapr ta pacia beda. Taip, kad rekomenduoju Forlax ir paskatinimus. Mums kazkada padejo mazi gyvuneliai, dabar uz sita reikala gauna po lipduka. Terliojames, bet nera kur detis.
Atsakyti
QUOTE(Saggute @ 2012 03 15, 19:35)
cia musu amzina beda jau pora metu, tai as eksperte  smile.gif  klizmu daznai daryt negalima siaip jau. Pats nepikciausias ir bent jau mums efektyviausias faistas Forlax. Iskart nepades, bet po poros dienu pamatysi akivaizdu rezultata. Ir jis nepaleis viduriu, neskaudes nuo jo vaikui pilvelio, o atvirksciai. Ji reikia pagert ilgeliau, jei ir pagereja, jis pades nuo tuo metu, bet panaikins priezastis. LAbai rekomenduoju. Mano princesei sitos bedos amzinos, bet tai daugiau psichologinis reikalas jau. O taviskiui jei koki karta dabar buvo skauda padaryt kaku, tai gali tapr ta pacia beda. Taip, kad rekomenduoju Forlax ir paskatinimus. Mums kazkada padejo mazi gyvuneliai, dabar uz sita reikala gauna po lipduka. Terliojames, bet nera kur detis.


Oi Saggute, galvojau, kad mano vienos turi panasiu problemu psichologiniu problemu siuo klausimu g.gif Darze sio reikalo visiskai nedaro, laukia kol grisim i namus sad.gif namuose irgi sunkiai, bet kuo toliau tuo dazniau susitariam - su knyguciu skaitymu ar kita veikla.... Bet seip labai sunkiai sprendziam ir jau gerokai viskas uzsitese....
Atsakyti
Mikiene,

mes irgi tą testą darėmės, mūsiškė iš viso genijus, suvokimas, kiti dalykai pagal amžių, arba kaip 3 ar vyresnio vaiko, o kalba- iki 1,5 metų... bet jau judam po truputį, tfu 3k., džiaugiamės tuo pagaliau.

tik su forlaxu nepadauginkit- paskui galit viduriuot pradėt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Xrusia @ 2012 03 16, 08:33)
Oi Saggute, galvojau, kad mano vienos turi panasiu problemu psichologiniu problemu siuo klausimu  g.gif

oj, žinok, tų problemėlių viena po kitos būna... mano vyresnėlės kelis metus viduriavo, paskui susitvarkėm o dabar... na, nenori eiti į tualetą, užsižaidžia. o tada jau skauda, užkimšinėja pirštu doh.gif ir vis tiek kol priprašysi nueit...
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 03 15, 19:57)
Agnieshkele, jei ka sakyk, as duosiu musu logopedes kontaktus PPT, ten gal sakyciau taip demesingiau (bent jau man) nei VRC ziuri kalba.
Prabils 4u.gif tik darbo daug reikia.
Mano sunus ir taipsnekorius buvo, ale del sakinio strukturos nebuvimo, nelabai aisku buvo, kasako..dabar kai pernai man jispopora valandu pasakodavo kazkoki kompiuterini zaidima (nes jis ji galvoe zaidzia doh.gif ) tai man bloga budavo, ale klausiau, nes nu vaikas PASAKOJA, kas jam didelis pasiekimas..zodziu negalejau uzkimsti jo ar pasakyti, nebepasakok doh.gif


Acius, Alchemie 4u.gif Ziuresim ka ten mums papasakos. Jei ka - butinai prasysimes tu kontaktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2012 03 16, 09:46)
na, nenori eiti į tualetą, užsižaidžia. o tada jau skauda, užkimšinėja pirštu  doh.gif


Jo mano tai trepsi uz uzpakalio susijemus ir kol gali laikyt tol nedaro... Per kiekviena trepsejima bandau sodint, tai kartais po X kartu per vakara sedam ant unitazo, kol pavyksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2012 03 14, 18:24)
kai mums buvo blogai, tai geriausiai normali, vandens klizma padėjo... tos aliejinės  schmoll.gif o šiaip yra duphalac, švelniausias, bet jis tik po dienos kitos padės. bandykit ir gerosiomis bakterijomis, nuo jų trūkumo po antibų irgi būna užkietėjimas.


sveikutes,
Duphalac man paciai atradimas, po gimdymo suveike ta pacia diena kai isgeriau thumbup.gif nors gydytoja irgi sake, kad tik po keliu dienu pades. tad rekomenduoju kam reik mirksiukas.gif
Atsakyti