Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namai

QUOTE(Shira @ 2012 04 05, 22:31)
Ech... 4u.gif
Merginos, pralauzkit kuri nors ledus..

O kelinta siandien? Visai tinkamom dienom skausmeliai buvo.

Siandien jau 10 DPI, jauciuosi gerai, jokiu skausmeliu nebera
Atsakyti
Labukas, tikriausiai mane jau galima priskirt prie nepavykusiu IUI verysad.gif Easy cup deja parode I . O siadien 15D po IUI . Tikriausiai jau butu kazka parode.
Simptomu kaip ir jokiu apat to kad man ta gimda vel uzejo skaudet lyg gnaibo kas. Norisi tiket kad testas meluoja bet abejoju, liudna... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sumi @ 2012 04 06, 10:04)
Labukas, tikriausiai mane jau galima priskirt prie nepavykusiu IUI  verysad.gif  Easy cup deja parode I . O siadien  15D po IUI . Tikriausiai jau butu kazka parode.

Dar nenusimimk, vis dėlto 15dpo o mmm nėra 4u.gif
Atsakyti
Manau testai dar 10 ir 11d po IUI tikrai nieko nerodys 4u.gif ax.gif Čia kokia, 14-16d. reikia daryt g.gif Juk buna ir velyvos inplantacijos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitana36: 06 balandžio 2012 - 11:07
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 06, 12:06)
Manau testai dar 10 ir 11d po IUI tikrai nieko nerodys  4u.gif  ax.gif Čia kokia, 14-16d. reikia daryt  g.gif  Juk buna ir velyvos inplantacijos cool.gif

Man NT parode 11 dpi, 10 dpi testas buvo svarus, o 11 dpi buvo vos vos matomas vaiduolkis ir tai pridejus prie lango biggrin.gif O hcg buvo 13 dpi 8.53. taigi merginos nepraraskit vilties 4u.gif
Atsakyti
Na pagal mano organizmo reakcija viskas veluoja dazniausiai , man tik foliai uzaugo 19cd gyditoja sake atsiliekam savaite bet jauciu cia saves apgaudinejimas blush2.gif
turetu paaisketi po maziau nei savaites nes ne is kart pramusdavo mm po dupo 10 tab. , na dabar ji tesiu ir gersiu iki rezultato, bet vistiek sirdi drasko tas vienas pagalys, meginam pusmeti su vaistais bet kadangi vyras isvyks tai visi metai nueis veltui tas labiausiai skaudina doh.gif

Na 10-11 DPO tai ne 15-16 DPO blush2.gif tai kaip ir save beveik nurašau, bet po 5d tikrai bus aisku. Idmu su manim jei tik ana savaite sprogo foliai lieke ar kas ten ar implantacija gal tada buvo , kad kraujavau tai gal uzsittese is tikro , fui nervoja negaliu , manau save apgaudineju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sumi: 06 balandžio 2012 - 11:33
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 06, 12:16)
Man NT parode 11 dpi, 10 dpi testas buvo svarus, o 11 dpi buvo vos vos matomas vaiduolkis ir tai pridejus prie lango biggrin.gif O hcg buvo 13 dpi 8.53. taigi merginos nepraraskit vilties 4u.gif

Sangria023 o pojučiu kokiu buvo ar ne ??? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sumi @ 2012 04 06, 12:29)
Na pagal mano organizmo reakcija viskas   veluoja dazniausiai , man tik foliai uzaugo 19cd gyditoja sake atsiliekam  savaite bet jauciu cia saves apgaudinejimas  blush2.gif  
turetu paaisketi po maziau nei savaites nes ne is kart pramusdavo mm po dupo 10 tab. , na dabar ji tesiu ir gersiu iki rezultato, bet vistiek sirdi drasko tas vienas pagalys, meginam pusmeti su vaistais bet kadangi vyras isvyks tai visi metai nueis veltui tas labiausiai skaudina  doh.gif

Na 10-11 DPO tai ne 15-16 DPO  blush2.gif  tai kaip ir save beveik nurašau, bet po 5d tikrai bus aisku. Idmu su manim  jei tik ana savaite  sprogo foliai lieke ar kas ten ar implantacija gal tada buvo ,  kad kraujavau  tai gal uzsittese is tikro , fui nervoja negaliu , manau save apgaudineju  smile.gif

Sumi: 4u.gif visos mes nervinames, bet nusiramink, nu dar turekim nors mažus šanselius wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitana36: 06 balandžio 2012 - 11:37
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 06, 12:36)
Sangria023 o pojučiu kokiu buvo ar ne ??? ax.gif
Papildyta:

Sumi: 4u.gif  visos mes nervinames, bet nusiramink, nu dar turekim nors mažus šanselius wub.gif


Man ta depresija varo dar gimda, antra diena jau taip ja gnaibo , smegenine negali niekaip pailset doh.gif siandien papuliai pabrinko, tai jau viskas labai greit paaiskes kazka organizmas pradejo reaguot tikriausiai smile.gif
Atsakyti
Sumi, kol ner mmm, laukiam ir tikimes wink.gif
O man silpna antra diena, neina is lovos islipt. O taip norejau pasitvarkyt siandien. Neprisiverciu. Reik turbut kokiu vitaminu pavartot, juk pavasari ju didziausias trukumas.
Ka jus vartojas apart folines?
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 06, 13:30)
Sumi, kol ner mmm, laukiam ir tikimes wink.gif
O man silpna antra diena, neina is lovos islipt. O taip norejau pasitvarkyt siandien. Neprisiverciu. Reik turbut kokiu vitaminu pavartot, juk pavasari ju didziausias trukumas.
Ka jus vartojas apart folines?



jei silpna tai gelezi , ir gelezis garai pasisavina su folia, man tokie silpnumai buvo tai kai gelezi pradejau atsigavau kaip reikiant, energijos nors kalnus kilnot kaip sako. Profilaktiskai po viena piliule nepakenks, o siaip kombinuoti vitaminu as nejauciu poveikio kaip ir nepropoguoju ju visai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sumi @ 2012 04 06, 14:42)
jei silpna tai gelezi , ir gelezis garai pasisavina su folia, man tokie silpnumai buvo tai kai gelezi pradejau atsigavau kaip reikiant, energijos nors kalnus kilnot kaip sako. Profilaktiskai po viena piliule nepakenks, o siaip kombinuoti vitaminu as nejauciu poveikio kaip ir nepropoguoju ju visai  smile.gif

Matai, as krauja neperseniausiai tikrinausi, tai hemoglobinas mano 141. Su tokiu gelezies netruksta. Na, gal cia laikinai man.
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 06, 12:36)
Sangria023 o pojučiu kokiu buvo ar ne ??? ax.gif

Absoliuciai jokiu pojuciu, net krutine nebuvo jautri smile.gif
Atsakyti