Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namai

QUOTE(Sumi @ 2012 04 07, 22:14)
gal kokie irgi foliai nesproge valos , ar dar kas , jau tie musu organizmai  doh.gif  g.gif  Negi nebus nei vieno velykinio zuikucio  ax.gif Laukiu svenciu nes zinau kad greiciau dienos slinks, su manim tai total kosmaras si cikla, dar kaikas daros bet jau nebenoriu nieko besakyt doh.gif  smile.gif


tai sakyk sakyk neslepk blush2.gif
Atsakyti
[COLOR=red][COLOR=green]
Su šv.Velykomis, 4u.gif linkiu kiekvienai,kad vvelykinis kiskutis atnestu Jums po maza stebukleli nestuke.gif
Atsakyti
Mergaites su Sv.Velykom!!! Linkiu stiprybes kantrybes einant link tikslo......
Atsakyti
Sveikos mergaites su ŠV. Velykom jus 4u.gif
Mano mmmm taip ir neparejo, bet ir testas rodo I, tai keisti dalykai su manim buvo : visi mmm pozymiai galvos skausmas, padidejus krutine, pilvuko maudimas jau galvojau viskas o kai dar patepliojo kazkaip nemazai ir kraujuko matesi po to rusvai tepliojo, tai , net nežinau ka galvoti ??
Na ryt vistiek nuleisiu kraujuko del šventos ramybes 4u.gif bet vilties nebededu....
Papildyta:
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 07, 18:35)
NT gal ir per anksti, bet hcg tai jau rodo jei kas bent kimba, o pas mane deje be rezultato... nieko ka dabar darysi ... jau uzsiregistravau pas gine ziuresim kas toliau , tikiuosi niekas nesumaisys ir toliau ruosimes antrajam IUI  ax.gif

Sveika , kaip gaila, o aš labiausiai tavim tikejau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet tuoj ir aš prisijungsiu prie taves verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 09, 10:17)
Sveika , kaip gaila, o aš labiausiai tavim tikejau 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif bet tuoj ir aš prisijungsiu prie taves verysad.gif



Gitana , net NEBANDYK jungtis prie manes schmoll.gif is taves laukiu tik geru rezultatu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikekimes Gitana neprisijungsi laikykis 4u.gif
As vis dar taip pat laikausi be jokiu pozymiu, PKS daro savo ir tempia cikla kad ir su stimuliacija , nemanau kad cia nestumas doh.gif Siandien 19d po IUI smile.gif
Atsakyti
Labas visoms, siandien man 13 DPI, dariausi NT, ryskus I, jokiu vaiduokliu. Esu labai nusivylusi viskuom. Turbut startuot su septinta IUI net neverta. nebezinau, net ka galvoti.
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 04 09, 13:46)
Labas visoms, siandien man 13 DPI, dariausi NT, ryskus I, jokiu vaiduokliu. Esu labai nusivylusi viskuom. Turbut startuot su septinta IUI net neverta. nebezinau, net ka galvoti.


kol mmm nera tol laikom kumstukus ir turim vilties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 04 09, 13:46)
Labas visoms, siandien man 13 DPI, dariausi NT, ryskus I, jokiu vaiduokliu. Esu labai nusivylusi viskuom. Turbut startuot su septinta IUI net neverta. nebezinau, net ka galvoti.



o kas per bedeles pas jus, sakes kaip sudetinga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 04 09, 13:46)
Labas visoms, siandien man 13 DPI, dariausi NT, ryskus I, jokiu vaiduokliu. Esu labai nusivylusi viskuom. Turbut startuot su septinta IUI net neverta. nebezinau, net ka galvoti.

SOBO laikykis , man ir I - NT rodo bet dar mmmm nera . O gal tau dar anksti rodymui, čia visko būna....tad kol ner mmm tol ??? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sumi @ 2012 04 09, 13:39)
Tikekimes Gitana neprisijungsi laikykis 4u.gif
As vis dar taip pat laikausi be jokiu pozymiu, PKS daro savo ir tempia cikla kad ir su stimuliacija , nemanau kad cia nestumas  doh.gif  Siandien 19d po IUI smile.gif

Jau kai IIII IUI - vilties man mažai. 4u.gif Pilvuko tempimas visa diena man - šventės net nepasiseke bet bus kaip bus tik cistu labiausiai bijau g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Su šv. Velykom jus wink.gif
Linkiu, kad pagaliau kokia nors Velykų bobutė išgirstų norus ir juos padėtų išpildyt smile.gif

Gaila, kad jokių testų nuotraukų su dviem II nėr...

Man šiandien parėjo mmm. Daaaaug. Prieš kelias dienas kraujo pasirodė, tai maniau, kad jau. Bet šiandien pramušo. Vis tiek per anksti. Išsiderino ir smegenys, ir organizmas biggrin.gif

Kavos? Velykinės, su pienu.
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 09, 15:07)
SOBO laikykis , man ir I - NT rodo bet dar mmmm  nera . O gal tau dar anksti rodymui, čia visko būna....tad kol ner mmm tol ??? 4u.gif

Taip laikykimes, kol mmm neatejo lieka mazyte viltis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Grim @ 2012 04 09, 15:55)


Man šiandien parėjo mmm. Daaaaug. Prieš kelias dienas kraujo pasirodė, tai maniau, kad jau. Bet šiandien pramušo. Vis tiek per anksti. Išsiderino ir smegenys, ir organizmas biggrin.gif

Kavos? Velykinės, su pienu.

Grim sveika sugryzusi 4u.gif seniai cia bematyta. Tu kaip visada su kavute thumbup.gif Gal jau po mmm vel startuosit???
Atsakyti