Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga visuose Lietuvos miestuose

QUOTE(salunja @ 2012 04 08, 17:24)
priklauso kiek galite skirti,vaiko amzius,valandu kiekis per diena...cia tik jums spresti,mes aplinkybiu nezinome smile.gif

vaiku amzius 4riu ir 5iu su puse, darbo laikas nuo 8.00 iki 17.00 smile.gif reikalavimu ypatingu nera. Darbas laikinas, iki rudens, po to reiks kaip valandines.
Atsakyti
QUOTE(Juoglė @ 2012 04 09, 16:02)
vaiku amzius 4riu ir 5iu su puse, darbo laikas nuo 8.00 iki 17.00 smile.gif reikalavimu ypatingu nera. Darbas laikinas, iki rudens, po to reiks kaip valandines.

na ka as zinau,gal kokie 800-900,irgi nuo aukles priklauso,ar reik vaziuot iki jusu,ar salia gyvena smile.gif nes siaip uz du vaikus ne maziau kaip 8lt i val
Atsakyti
QUOTE(hirundo* @ 2012 03 31, 06:40)
čia ne aš auklės ieškau, čia aš pati esu auklė smile.gif aš suabejojau ar ne per daug man moka smile.gif


o kikia butu kaina, priziurint 1 vaika?
Atsakyti
Kokia butu kaina Vilniuje priziureti 2 metu ir 7 men. mergyte pilna darbo diena? 4u.gif
Atsakyti
sveikos,patarkit prasau.
man reiktu priziureti 6men.mergaite 2-3d.po 8val.per sav.gyvenu kauno raj.tad jai reiktu vazineti.
kiek as galiu moketi auklei?]
busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Turiu klausimą, nežinau, ar čia į temą biggrin.gif

Ar kas nors esat mokėję auklei atostogų kompensaciją už išdirbtą laiką ? ax.gif

Atsisakom auklės paslaugų ir ji manęs užklausė, ar jai bus išmokėta tokia kompensacija. Tiesa sakant, pasimečiau, nes nebuvo aptarta tokia sąlyga darbo pradžioje..

Atsakyti
QUOTE(Kistina @ 2012 05 08, 17:55)
Sveikos  4u.gif

Turiu klausimą, nežinau, ar čia į temą  biggrin.gif

Ar kas nors esat mokėję auklei atostogų kompensaciją už išdirbtą laiką ?  ax.gif

Atsisakom auklės paslaugų ir ji manęs užklausė, ar jai bus išmokėta tokia kompensacija. Tiesa sakant, pasimečiau, nes nebuvo aptarta tokia sąlyga darbo pradžioje..

geras,kaip cia suprasti?
juk ji gaudavo alga,nu nezinau.
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2012 05 08, 18:27)
geras,kaip cia suprasti?
juk ji gaudavo alga,nu nezinau.

Taip, už atostogas auklei mokama kaip ir bet kuriame kitame darbe. Tik gal reikėjo susitarti pradžioje.
Atsakyti
QUOTE(Regute131 @ 2012 05 08, 19:01)
Taip, už atostogas auklei mokama kaip ir bet kuriame kitame darbe. Tik gal reikėjo susitarti pradžioje.


Kalbu ne apie atostogas, o apie nepanaudotų atostogų kompensaciją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Regute131 @ 2012 05 08, 19:01)
Taip, už atostogas auklei mokama kaip ir bet kuriame kitame darbe. Tik gal reikėjo susitarti pradžioje.


Ir vėl lietuvės įsijautė į darbdavių vaidmenį. Pasisamdo viena bobulytę ir jau darbdaves vaidina. Jokia čia ne darbo sutartis ir jokie ne darbo santykiai. Tai paslaugos teikimas. O gal jūs ir mūrininkui, kuris jums namą sumūrija atostoginius mokat?
O jeigu jau taip norit būti darbdavėmis, tai nepamirškit darbo sutartį pasirašyt, su darbo saugos instrukcijomis supažindint pasirašytinai (prieš tai dar leidimą tam išsiimkit), mokesčius visus, kas be ko mokėkit, ir dar deklaracijas teikit VMI ir Sodrai. O bobulytė dar jus paskui darbo inspekcijai įskųs, kad pietų pertraukos po 4 valandų darbo nesuteikiat. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane domina, už kiek realu pasisamdyti auklę 2 m. mergaitei nuo rudens Vilniuje, Pašilaičiuose (šalia 7 troleibuso žiedo). Pakaktų su vaiku būti taip, kaip ir mama kad būtų: pažaisti kartu, pasimokyti kokių eilėraščių ar pan., išeiti į lauką, pagaminti vaikui valgyt, namų tvarkymo paslaugų mūsų šeimos biudžetas neleidžia biggrin.gif Mūsų pačių darbo grafikas dažniausiai 8-17 val, kartais vyras galėtų anksčiau paleisti. Kaip suprantu, tokiu atveju geriau tartis dėl mėnesinės fiksuotos algos? Ar realu rasti žmogų už, dar geriau iki 1000 Lt?
Nuo rudens draugė pakeitė 2 aukles, tai už tokią algą tik su alkoholiu turinčias problemų susirado unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 08 gegužės 2012 - 18:46
QUOTE(prieblanda @ 2012 05 08, 19:46)
Mane domina, už kiek realu pasisamdyti auklę 2 m. mergaitei nuo rudens Vilniuje, Pašilaičiuose (šalia 7 troleibuso žiedo). Pakaktų su vaiku būti taip, kaip ir mama kad būtų: pažaisti kartu, pasimokyti kokių eilėraščių ar pan., išeiti į lauką, pagaminti vaikui valgyt, namų tvarkymo paslaugų mūsų šeimos biudžetas neleidžia biggrin.gif Mūsų pačių darbo grafikas dažniausiai 8-17 val, kartais vyras galėtų anksčiau paleisti. Kaip suprantu, tokiu atveju geriau tartis dėl mėnesinės fiksuotos algos? Ar realu rasti žmogų už, dar geriau iki 1000 Lt?
Nuo rudens draugė pakeitė 2 aukles, tai už tokią algą tik su alkoholiu turinčias problemų susirado  unsure.gif

Sveiki 4u.gif
suprantu, kad Jums 1000lt .suma tikrai dideli pinigai, bet kaip suprantu Jūs norite AUKLĖS, kuri visokeriopai rūpintųsi (prižiūrėtų, ugdytų ir dar gamintų) Jūsų vaiku. Pagalvokit, ar Jūs pati eitumėt už 1000lt. prižiūrėti svetimo vaiko + jums nebūtų suteikiamų jokių soc. garantijų ... Dėl to už tokią sumą ir eina dažniausiai dirbti žmonės, kurie neturi jokių kitų ambicijų kaip tik už algą nusipirkti alkoholio...aišku atsiranda viena kita sau galinti leisti dirbti už tokią sumą moteris (gal vyras neblogai uždirba ar šiaip kas išlaiko..), bet pripažinkime - retai. Aš siūlyčiau Jums pagalvoti apie privatų darželį, aišku geresni irgi kainuoja daigiau nei 1000lt. per mėn. Bet jūsų mergaitei jau dveji ir jai darželį manau bus tikrai smagiau su vaikučiais nei kiaurą dieną namie su neaiškia moteriške tūpėt 4u.gif
Atsakyti