Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę

Ar keliant nuotraukas iš kompiuterio per "browse" jos nebus per didelės jei yra 640x480 ? Vieną nuotrauką įkėlus į žinutę, rašo, kad nedaug vietos beliko. Aš norėčiau įkelt keletą į vieną žinutę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2015 06 25, 22:12)
Ar keliant nuotraukas iš kompiuterio per "browse" jos nebus per didelės jei yra 640x480 ?

Aš norėčiau įkelt keletą į vieną žinutę  smile.gif

Ne, 640x480 dydis yra pats tas smile.gif

Bandykit, turėtų leisti. Arba kelkit, papildydama žinutę (t. y. parašote žinutę su viena nuotrauka, atsakot, tada iškart rašot naują žinutę, įkeldama kitą nuotrauką).
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2015 06 26, 08:38)
Ne, 640x480 dydis yra pats tas smile.gif

Bandykit, turėtų leisti. Arba kelkit, papildydama žinutę (t. y. parašote žinutę su viena nuotrauka, atsakot, tada iškart rašot naują žinutę, įkeldama kitą nuotrauką).

Ačiū už atsakymą, pabandysiu bigsmile.gif

Atsakyti
Gal kas turit nuotraukų albumą Google +, anksčiau Picasa vadinosi. Anksčiau leisdavo kuo puikiausiai įkelti, o dabar niekaip, ar aš ko nesuprantu ar jau nebegalima. Nes netinka paveikslėlio plėtinys, tiek kelian t per chrome, tiek per Mozilą. padėkit prašau, jau neturiu nei kantrybės, nei jėgų, jau kelios savaitės kaip negaliu nieko įkelti per IMG mygtuką

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/BxtUykrlFYB6vrhkUvOEI8AAfwYhZ2kHZYJkBQjc_vo=w1227-h920-no[/IMG


Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2015 06 26, 20:05)
Gal kas turit nuotraukų albumą Google +, anksčiau Picasa vadinosi. Anksčiau leisdavo kuo puikiausiai įkelti, o dabar niekaip, ar aš ko nesuprantu ar jau nebegalima. Nes netinka paveikslėlio plėtinys, tiek kelian t per chrome, tiek per Mozilą. padėkit prašau, jau neturiu nei kantrybės, nei jėgų, jau kelios savaitės kaip negaliu nieko įkelti per IMG mygtuką

Gali būti pačioj Picasoj kažkas pakeista, kad nebeįsidėtų tiesioginės nuotraukų nuorodos į forumus.

Papildyta:
Pažiūrėjau, tai ši nuotrauka įsikelia, bet čia nekelsiu, nes yra per didelė.

1. https://plus.google....426775939071558

2. https://lh4.googleus...no/P1030114.JPG
Atsakyti
Nerandu kaip kelti nuotraukas iš telefono...
Atsakyti
Sveiki,

gal kas galėtų pagelbėt smile.gif
Bandau suprasti kokiu būdu galima įkelti nuotrauką čia iš kompiuterio, tačiau sekasi nelabai kaip. Jei kas gali labai paprastai paaiškint žingsnius šio proceso būčiau labai dėkinga. Bandau skaitinėti, kurtis albumus, bet nieko man nesigauna doh.gif Gal yra koks paprastas būdas įkelti nuotrauką į skelbimų skyrelį verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2015 06 03, 09:37)
gal žinote kaip įkelti nuotraukas i forumą iš telefono?

QUOTE(Monira @ 2015 07 03, 22:26)
Nerandu kaip kelti nuotraukas iš telefono...

Pabandykit taip 4u.gif

QUOTE(xinax @ 2015 07 10, 11:37)
Bandau suprasti kokiu būdu galima įkelti nuotrauką čia iš kompiuterio, tačiau sekasi nelabai kaip. Jei kas gali labai paprastai paaiškint žingsnius šio proceso būčiau labai dėkinga. Bandau skaitinėti, kurtis albumus, bet nieko man nesigauna doh.gif Gal yra koks paprastas būdas įkelti  nuotrauką į skelbimų skyrelį verysad.gif

Tiesiai iš kompiuterio galima įkelti tik keliuose forumo skyreliuose, Skelbimų lentoje to padaryti negalima. Todėl Jums reikia susikurti kokį nors internetinį fotoalbumą (fotki.com, radikal.ru ar pan.).
Atsakyti
Bet kaip tik butent skelbimu lentoje ir reikia nuotrauku... Reikia kad ten butu paprasta jas ikelti g.gif

Nes bent man kitur tai ju is viso gali nebuti ... o su skelbimu lenta vis vargas...
na, bet cia komercinis formumas, tai suprantama.... Reikia vis ieskoti kaip apeiti...
Juk reklamos uzsakovams visai nearanku kai as rubelius ir ziasliukus 100 kartu pigiau parduodu nei jie ....
Atsakyti
Pastaruoju metu, isikeliant nuotraukas is fotki.com, susiduriu su problema, kad cia jos isikelia milzinisko dydzio. Patarkit, kaip jas sumazinti? Visada taip pat isikeldavau ir niekad tokiu problemu neturejau..
Atsakyti
QUOTE(Inga++ @ 2015 08 29, 20:17)
Pastaruoju metu, isikeliant nuotraukas is fotki.com, susiduriu su problema, kad cia jos isikelia milzinisko dydzio. Patarkit, kaip jas sumazinti? Visada taip pat isikeldavau ir niekad tokiu problemu neturejau..

Taip, jau pastebėjau tą. Bus kažkas pačiam fotki.com pasikeitę. Įkeltų į fotki.com nuotraukų turbūt negalima sumažint, reikia jas keliant mažint.
Pažiūrėkit, kokie albumo nustatymai: įeinat į albumą, kairėj pusėj Album Menu -> Album Properties, einat iki pačios apačios Advanced Properties -> Photo view size ir turi būti 600 px.
Atsakyti
Ačiū Borzika 4u.gif Ta pati problema su nuotraukų dydžiu ir Fotki.com 4u.gif Bet pabandžiau - pakeičiau pixelius, bet visvien nuotraukos nesikeičia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crema: 09 rugsėjo 2015 - 19:41