Įkraunama...
Įkraunama...

Laiškas sūneliui, planų griovėjui ir kovotojui...

LaimingaMamyte, aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Drauge mano ...nuostabi, jautr,šilta istorija. Truksta žodžiu... wub.gif wub.gif wub.gif
skaitau,lapsnuoja ašaros..tavo pasakojime matau save,tokios pačios mintys tkios pačios dienos tik ačiu dievui be priepuoliu..Svarbiausia dabar jus augsit, džiaugsites ir būsit sveiki sveikuteliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basic: 17 balandžio 2012 - 16:50
linkiu tik sveikatos ir dar daug kartu sveikatos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi kaip susigraudinau, iki pat paskutinio zodzio griebia uz dusios. Stiprybes, sveikatos Jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Itza* @ 2012 04 10, 11:56)
Siandien mano paukstukui jau vieneri!!!  wub.gif Ryte taip gera buvo ji apkabinti, matyti sypsena, juk taip neseniai tai buvo didziausia mano svajone ir noras, tiek bijota, kad ta laime gali isslysti is ranku....  Bet siandien mes svenciam!!!!  wub.gif  wub.gif

Sveikinimai paukstukui, tokiam stipriam kovotojui, atsventusiam savo 2 gimtadienius 4u.gif
Zaviuosi sio mazo kovotojo mamos stiprybe, begaline meile ... Tik Motinos meile buna tokia stipri ..
Atsakyti
kokia nuostabi istorija! negalejau nustot verkti, 4u.gif sveikatos jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Basic @ 2012 04 17, 15:42)
Drauge mano ...nuostabi, jautr,šilta istorija. Truksta žodžiu... wub.gif
skaitau,lapsnuoja ašaros..tavo pasakojime matau save,tokios pačios mintys tkios pačios dienos tik ačiu dievui be priepuoliu..Svarbiausia dabar jus augsit, džiaugsites ir būsit sveiki sveikuteliai thumbup.gif

Kas geriau supras, negu mama, kuriai teko pereiti per ta pati 4u.gif Laimingos mes be galo, kad is ligonines isejom ne tusciom rankom. Kiekviena diena ziuriu, kaip uzmiega mano buziukas ir galvoju kaip mums pasiseke wub.gif
QUOTE(rabelkyte @ 2012 04 19, 13:24)
linkiu tik sveikatos ir dar daug kartu sveikatos  4u.gif

Aciu rebelkyte, neikainojamas dalykas sveikata 4u.gif
QUOTE(Jurgaig @ 2012 04 20, 09:29)
Oi kaip susigraudinau, iki pat paskutinio zodzio griebia uz dusios. Stiprybes, sveikatos Jums smile.gif

Aciu wub.gif
QUOTE(Lotyna @ 2012 04 20, 17:31)
Sveikinimai paukstukui, tokiam stipriam kovotojui, atsventusiam savo 2 gimtadienius  4u.gif
Zaviuosi sio mazo kovotojo mamos stiprybe, begaline meile ... Tik Motinos meile buna tokia stipri ..

Dekoju uz sveikinimus ir grazu zodi wub.gif
QUOTE(vytaute23 @ 2012 04 20, 22:54)
kokia nuostabi istorija! negalejau nustot verkti,  4u.gif sveikatos jums  4u.gif

Aciu, kad skaitet ir uz palinkejimus 4u.gif
Atsakyti
Jūsų istorijos pradžia laiminga, bet su gniužulu skausmo. Linkiu kad švęstumėte du gimtadienius metuose ilgai labai ilgai 4u.gif
Mamytė stipri, tėvelis palaikys, o vaikelis teiks džaugsmą wub.gif
Atsakyti
Itza nuostabi istorija, stipri mamytė..nuostabus sūnelis wub.gif
Sveikatos jums.. 4u.gif
Atsakyti
Tie aprašyti išgyvenimai dėl mažylio sveikatos tiesiog gniaužia kvapą. Linkiu, kad viskas, kas bloga liktų praeity.
Atsakyti
siroma ir Aš-, aciu uz palinkejimus wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jaudinanti istorija, paskaiciau, o po keletos valandu sunus isijunge deinele, ir as pagalvojau, kad ji Jums labai tinka
http://www.youtube.c...h?v=TxHfFM_DJXU
Atsakyti