Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(biscuit @ 2012 03 23, 12:07)
Čia tokio patie modelio tik kitos spalvos:

http://www.highheelc...ed-smock-dress/

Aha, gal ir nieko visai vasarai prie juros g.gif neatrodo, kad, kaip skudurelis butu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sofili @ 2012 03 23, 11:10)
Aha, gal ir nieko visai vasarai prie juros g.gif  neatrodo, kad, kaip skudurelis butu bigsmile.gif


Man tavo įdėta graži. Ši marga tai schmoll.gif

Žiūriu visos pavasario proga profilius keičia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 23 kovo 2012 - 11:13
QUOTE(biscuit @ 2012 03 23, 12:12)
Man tavo įdėta graži. Ši marga tai  schmoll.gif

Žiūriu visos pavarario proga profilius keičia  lotuliukas.gif

man ta marga irgi negrazi, bet ant merginos pats modeliukas neblogai ziurisi ax.gif
pavasaris-atsinaujinimu metas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sofili @ 2012 03 23, 11:14)
man ta marga irgi negrazi, bet ant merginos pats modeliukas neblogai ziurisi ax.gif
pavasaris-atsinaujinimu metas tongue.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaiciukes su 80B imti S ar M reiketu

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2012 03 25, 21:09)
Mergaiciukes su 80B imti S ar M reiketu

user posted image
user posted image

Pagal ju lenteles reiktu M, bet tiktu ir S ir M. Is M neiskrisit, bus uzdaresnis virsus, o S atitinkamai atviresnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minna @ 2012 03 26, 10:04)
Pagal ju lenteles reiktu M, bet tiktu ir S ir M. Is M neiskrisit, bus uzdaresnis virsus, o S atitinkamai atviresnis 4u.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau radau ko ieskojau bigsmile.gif thumbup.gif
Merginos, as is karto su klausimu ax.gif
Noriu VS maudymkes. Virsu nesioju 80C, apacia 40d, idomu kokio dydzio man reiketu is VS? Konkreciai domina sitie modeliukai:
user posted image
user posted image
Is anksto dekoju patarusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Vakar Kaune Daukšos gatvej praėjau ta parduotuvele kur prekiauja VS.Bet buvo uzdaryta.maciau yra maudymuku ir liemeneliu...Gal kas buvot? kaip kainos, o gal ten kokios "senienos"...? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migle111: 28 kovo 2012 - 11:14
Atsiprašau, kad ne į temą ax.gif ...Bet neradau kur kitur parašyti g.gif Ir aš ne tarpininkauju, nepulkite iš karto mirksiukas.gif
Gal kas nori kartu užsisakyti iš VS be tarpininkių? Šįkart man reikia tik 1 daikto, bet siuntimas bus brangus, pagalvojau, gal kas nori prisijungti? Gal irgi esate ką nusižiūrėjusios, bet nerandate iš čia siūlomų? Pasidalinsime išlaidomis ax.gif ..platesnė info suteiksiu į AŽ.
P.s.: tarpininkės nesiūlykite savo paslaugų, be jūsų vis tiek labiau apsimoka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paprikyt: 29 kovo 2012 - 12:36
QUOTE(paprikyt @ 2012 03 29, 12:29)
Atsiprašau, kad ne į temą ax.gif ...Bet neradau kur kitur parašyti  g.gif Ir aš ne tarpininkauju, nepulkite iš karto mirksiukas.gif
Gal kas nori kartu užsisakyti iš VS be tarpininkių? Šįkart man reikia tik 1 daikto, bet siuntimas bus brangus, pagalvojau, gal kas  nori prisijungti? Gal irgi esate ką nusižiūrėjusios, bet nerandate iš čia siūlomų?  Pasidalinsime išlaidomis ax.gif ..platesnė info suteiksiu į AŽ.
P.s.: tarpininkės nesiūlykite savo paslaugų, be jūsų vis tiek labiau apsimoka  mirksiukas.gif


Jei siustis tiesiai i Lt, be tarpininkiu, tai zinokit brangiau gaunasi..
Nebent pirkti ir siustis i JAV pas kazka, kad cia atsiustu.. bet is patirties zinau, kad pigiau iš jų, vien dėl siuntimo.. o jei brangiai perkate, tai pigiau be jų, bet gali pridėti PVM ir t.t. as ne tarpininke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiordžas @ 2012 03 29, 13:59)
Jei siustis tiesiai i Lt, be tarpininkiu, tai zinokit brangiau gaunasi..
Nebent pirkti ir siustis i JAV pas kazka, kad cia atsiustu.. bet is patirties zinau, kad pigiau iš jų, vien dėl siuntimo.. o jei brangiai perkate, tai pigiau be jų, bet gali pridėti PVM ir t.t. as ne tarpininke biggrin.gif



Dėkui už pastebėjimą smile.gif Bet yra vienas bet...
Sumoku tą patį ar keliais litais daugiau nei tarpininkėms, bet kai pati parsisiunčiu, žinau ką parsisiunčiu, kad tai tikrai originalas, ir, kad kokybė thumbup.gif Ir dar su VS sąskaita, kaip originalo įrodymu...tai ko daugiau ir norėti? Aš neįtikinėju niekieno čia pirkti, kiekvienas renkasi ką nori ir kur nori pirkti mirksiukas.gif


P.s: Jei perki iki 518 lt (nuo 518 lt apmokestinama 21 proc. PVM ir muitais, tad pirkti apsimoka iki 518 lt) .t.y panašiai iki 190 $ (į šią sumą įskaičiuojamos ir siuntimo išlaidos, t.y. 39 $), tai net ir sumokėjus 21 proc. PVM gaunasi pigiau arba kartais tas pats kaip ir per tarpininkes. Tai kam jūs perkate per jas??? Pasiskaičiuokite, arba galiu jumks paskaičiuoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paprikyt: 29 kovo 2012 - 13:30