Įkraunama...
Įkraunama...

Vakcinos

labai abejoju ar tikrai visi buvo neskiepyti, greičiausiai pati mama neprisiminė. Vyriausias susirgęs gimė 1998 m tuo metu Lietuvoje tikrai dar nebuvo tos "mados" neskiepyti vaikų, visus vakcinavo iš eilės.
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2012 04 12, 10:13)

tokia jau ir reta liga, zinau ne viena atveji kai skiepinti susirgo. Puciamas burbulas ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2012 04 12, 14:11)
labai abejoju ar tikrai visi buvo neskiepyti, greičiausiai pati mama neprisiminė. Vyriausias susirgęs gimė 1998 m tuo metu Lietuvoje tikrai dar nebuvo tos "mados" neskiepyti vaikų, visus vakcinavo iš eilės.

Mama gal ir nepamena, bet juk yra med. kortelės.
Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2012 04 12, 14:31)
tokia jau ir reta liga, zinau ne viena atveji kai skiepinti susirgo. Puciamas burbulas ir tiek...

Kiek aš žinau, tai po 20-30 kasmet.
Nežinau, man atrodo, jei neskiepytų, tai siautėtų epidemijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 12 balandžio 2012 - 13:55
QUOTE(Eureka @ 2012 04 12, 13:53)
Nežinau, man atrodo, jei neskiepytų, tai siautėtų epidemijos.


Patys medikai teigia, kad kūdikius iki metų kokliušu apkrėčia dažniausiai artimiausi žmonės, t.y. suaugę, tėvai, seneliai, dėdės, tetos ir t.t. Vadinasi nei vienas iš mūsų, kurie net ir vaikystėje buvome skiepyti nuo kokliušo šiuo metu jam imuniteto neturime, bet epidemijos dėl to nekyla g.gif O turėtų. O ir revakcinacijos niekas mums nebruka, nei nuo kokliušo nei nuo Hepatito B. Vienintelė difterija ir stabligė. O gal vis tik būtų geriau kūdikius apsaugoti nuo šių ligų vakcinuojant suaugusius?
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2012 04 13, 08:44)
Patys medikai teigia, kad kūdikius iki metų kokliušu apkrėčia dažniausiai artimiausi žmonės, t.y. suaugę, tėvai, seneliai, dėdės, tetos ir t.t.  Vadinasi nei vienas iš mūsų, kurie net ir vaikystėje buvome skiepyti nuo kokliušo šiuo metu jam imuniteto neturime, bet epidemijos dėl to nekyla  g.gif  O turėtų. O ir revakcinacijos niekas mums nebruka, nei nuo kokliušo nei nuo Hepatito B. Vienintelė difterija ir stabligė. O gal vis tik būtų geriau kūdikius apsaugoti nuo šių ligų vakcinuojant suaugusius?

Mes nuo hepatito B neskiepyti.
Girdėjau, jau Lt atsiranda vakcinų su kokliušo komponentu. Suaugusius irgi reiktų skiepyti,tik kad jie nelabai lankosi poliklinikoje. Nu, galėtų privalomai, nes pastaruoju metu daugėja susirgimų. Skaičiau, kad kaimyninėse šalyse daug serga, iš kurių galimai ir priveža į Lt. O tėvai, dėdės, tetos ir t.t. užsikrečia, manyčiau, viešose vietose, o paskui prineša namo užkrato.
Tik, kad suaugusiems kokliušas nėr toks pavojingas, kaip kūdikiams. O kūdikius skiepija todėl, kad jie sunkiausiai serga, yra imlesni. Pagal pateiktą statistiką serga vyresni vaikai, kūdikiai - labai retai. Na, bet kiekvieno gi reikalas, skiepyti ar ne.
Atsakyti
Tikrai galetu skiepyt suaugusius, tada kudikiams nereiktu sirgt nei sunkiai nei lengvai.. Ale visi zino kad naujagimius paskiepyt daug lengviau bet kuom ir belenkiek.. nes suauge tai jau tikrai visi 100 proc neis ir nesiskiepys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 04 13, 11:09)
Tikrai galetu skiepyt suaugusius, tada kudikiams nereiktu sirgt nei sunkiai nei lengvai.. Ale visi zino kad naujagimius paskiepyt daug lengviau bet kuom ir belenkiek.. nes suauge tai jau tikrai visi 100 proc neis ir nesiskiepys  biggrin.gif

Kokiu būdu jūs suaugusįjį, ypač gyvenantį atitinkamą gyvenimo būdą, priversite poliklinikoje apsilankyti,gydytis? Dabar man atrodo, yra plati pasirinkimo laisvė. g.gif Mano kaime sergančiųjų TBC pašonėje buvo. Tai vieno jau gyvųjų tarpe nėra. Mirė nuo TBC. Nesigydė ir taškas.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2012 04 13, 12:20)
Kokiu būdu jūs suaugusįjį, ypač gyvenantį atitinkamą gyvenimo būdą, priversite poliklinikoje apsilankyti,gydytis? Dabar man atrodo, yra plati pasirinkimo laisvė.  g.gif Mano kaime sergančiųjų TBC pašonėje buvo. Tai vieno jau gyvųjų tarpe nėra. Mirė nuo TBC. Nesigydė ir taškas.



Naujausiais duomenimis, skeipas nuo TBC neveiksmingas
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2012 04 13, 11:33)
Naujausiais duomenimis, skeipas nuo TBC neveiksmingas

Buvo kalbėta apie atsisakymą gydytis mirksiukas.gif Tai juk taip pat asmens teisė: noriu gydausi, noriu ne. Juo labiau, kad TBC gydymui skirti vaistai turi aibę šalutinių poveikių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2012 04 13, 11:33)
Naujausiais duomenimis, skeipas nuo TBC neveiksmingas

Naujausiais duomenimis skiepas nuo TBC dalinai saugo kūdikius nuo komplikacijų, o suaugusiųjų neveikia.
Va, Dange teisi, kalbėjau apie gydymą, o ne apie TBC skiepo veiksmingumą.
Atsakyti
Tie suaugę, kurie net poliklinikose nesilanko ir gyvena netinkamai, tai jie ir vaikų neveda į poliklinikas, jiems viskas dzin. Bet normalios seimos dazniausiai su tokiom asobom bendru reikalu neturi ir i svecius pas kudiki tokiu nekviecia.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2012 04 13, 13:26)
Tie suaugę, kurie net poliklinikose nesilanko ir gyvena netinkamai, tai jie ir vaikų neveda į poliklinikas, jiems viskas dzin. Bet normalios seimos dazniausiai su tokiom asobom bendru reikalu neturi ir i svecius pas kudiki tokiu nekviecia.

Bevarde, asocialai, apie kuriuos kalbate, nėra vienintelis TBC šaltinis. Lygiai tuo pačiu pasirinkimo laisvės principu gyvena ir kiti: tie,kurie pasirenka alternatyvios medicinos siūlomas priemones TBC gydyti, tie, kurie perka kasmetinio sveikatos patikrinimo pažymas, nes:1) neturi laiko vaikščioti po gydytojus 2) mano, kad rentgeno tyrimas pakenks jų sveikatai ir tt ir pan., ir dar daugybė įvairių variantų.
Atsakyti