Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužės mėnesio vaikai

Future maman, taip pat nuoširdžiausi sveikinimai wub.gif

Ot užderėjo leliukų thumbup.gif ek, mielos malonios akimirkos kai prisimenu 4u.gif
Atsakyti
Linkejimai septynmeciams, juk musu menesis prasidejo, pats graziausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2013 05 02, 20:56)
Linkejimai septynmeciams, juk musu menesis prasidejo, pats graziausias 4u.gif

Barikada, sveikinimai tavo Augustinui birthday.gif Jūs jau atšventėt gimtadienį thumbup.gif

mes tai dar planuojam, Kotryna dar ir vėjaraupiais susirgo, tai gerai, kod nors iki gimtadienio ir išleistuvių pasveiks thumbup.gif

Sveikinimai ir kitiems gegužinukams thumbup.gif gaila, kad sąrašiuko neberandu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 02 gegužės 2013 - 20:41
Labutis 4u.gif
Kaštonai žydi - gegužiukai švenčia gimtadienius bigsmile.gif man dabar žydintys kaštonai visada asocijuosis su dukros gimtadieniu wub.gif reikia tikėtis iki sekmadienio nenužydės ax.gif
Atsakyti
Sveikos septynmeciu mamos. Geros vasaros ir sekmingu mokslo metu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2013 02 24, 23:29)
tik pasnekink, tai ir sneka biggrin.gif isdidzios tongue.gif

liepa arba rugpjuti, jau kaip uzsigeis bigsmile.gif
didelis Domantelis, maniskis dabar apie 125-128 cm.


Sveiki sveiki:) Barikada esate paciam laukime, kaip dziugu smile.gif Geros vasareles geguziukams:)
Atsakyti
Sveikos, gegužinukų mamos!
Apėmė šį vakarą nostalgiją... Ryt, turbūt, kaip ir dauguma mūsų temos vaikučių, einame į pirmą klasę. Kartu laukėmės, kartu dalinomės klausimais, patarimais, džiaugsmais, rūpesčiais, tad noriu palinkėti visiems vaikiukams, kurie pradeda mokslus mokykloje šiemet, ar jau pradėjo pernai, linksmo, tiesaus ir saugaus mokslų kelio. Mamoms ir tevėliams - gerų emocijų bei kantrybės. Gražios jums šventės ryt!

Jorio mama
Atsakyti
sveikos

Ačiū, Jorio mamyte 4u.gif


Jomantė irgi pirmokėlė wub.gif klausiau aš jos vieną vakarą: kodėl tu taip greit augi? biggrin.gif nepajusiu, kai po dvejų metų ir mažoji bus pirmokėlė sad.gif

Atsakyti
sveikos
QUOTE(alileo @ 2013 09 02, 00:50)
Sveikos, gegužinukų mamos!
Apėmė šį vakarą nostalgiją... Ryt, turbūt, kaip ir dauguma mūsų temos vaikučių, einame į pirmą klasę. Kartu laukėmės, kartu dalinomės klausimais, patarimais, džiaugsmais, rūpesčiais, tad noriu palinkėti visiems vaikiukams, kurie pradeda mokslus mokykloje šiemet, ar jau pradėjo pernai, linksmo, tiesaus ir saugaus mokslų kelio. Mamoms ir tevėliams - gerų emocijų bei kantrybės. Gražios jums šventės ryt!

Jorio mama


aciu 4u.gif
QUOTE(Levander @ 2013 09 03, 08:43)
sveikos

Ačiū, Jorio mamyte  4u.gif
Jomantė irgi pirmokėlė  wub.gif klausiau aš jos vieną vakarą: kodėl tu taip greit augi?  biggrin.gif  nepajusiu, kai po dvejų metų ir mažoji bus pirmokėlė sad.gif

maniskis pasisokinedamas iskeliavo mokyklon. Tai mamyte pirkite broliuka, bus maziukas namie biggrin.gif ir iki pirmos klases ilgai dar teks laukti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2013 09 03, 10:19)
Tai mamyte pirkite broliuka, bus maziukas namie biggrin.gif

pirksim pirksim blush2.gif biggrin.gif bet šiek tiek vėliau biggrin.gif
o jūsų šeimynai sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif kuo vardu broliukas? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 03 rugsėjo 2013 - 21:38
QUOTE(Levander @ 2013 09 03, 22:38)
pirksim pirksim  blush2.gif  biggrin.gif bet šiek tiek vėliau  biggrin.gif
o jūsų šeimynai sveikinimai  wub.gif  wub.gif  wub.gif kuo vardu broliukas?  bigsmile.gif

aciu uz sveikinimus. Motiejus mus pagrandukas vardu smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Atėjau ir aš atsižymėti smile.gif

Ir mums prasidėjo jau pamokos. Klasėje iš mūsų darželio 5 berniukai, viena mergytė, tai draugų yra smile.gif Nors vakar grįžo nepatenkintas, kad pasodino su kitu berniuku. O su kitu pasodino, nes mano vaikinas vienas aukščiausių klasėje - 1,37 m. kažkur.
Dar vakar įstojom į muzikos mokyklą smile.gif Išreiškė norą Artiomas. Nežinau, man atrodo, kad jis nelabai įsivaizduoja kas ten ir kaip, bet jei nori, sakau lai eina. Pamokos vyks mūsų mokykloje, tai niekur vežiot nereikia. Tegul pabando. Apskritai mokykla kol kas esam patenkinti. Labai daug būrelių visokių nemokamų. Mokytoja irgi gera. Svarbiausia, kad Artiomui tinka.
Dabar porą dienų po 3,4 pamokas per dieną, o kitą savaitę jau kiekvieną dieną po 5.
Va taip ir gyvenam smile.gif Kol kas namų darbai - ką nors nuspalvint ir pan. Daro pats, kol ateinu jau būna padaryta, bet paprastai padaryta ne iki galo. Matosi, kad skuba, nori greičiau pabaigti. Bet vis tiek pagiriu, kad daro.
kaip jums sekasi pirmos dienos ?

Barikada nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif Pas mane šitame fronte jokių naujienų smile.gif Manau, kad taip jau ir bus.
Atsakyti