Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo takų infekcijos, VUR

QUOTE(MichGirl @ 2014 07 07, 23:14)
Nu nzn, vaikui 37.5 tempa, slapimo tyrimai geri, vaikas ligos jokios tokios istorijos neturi ir israse antibus 13-ai dienu? dievazi kai kurie daktarai neturi ka daugiau veikti tik gasdinti zmones... nusiraminkit ir tiek, tempos nera, slapime nieko nematot, neuzuodziat ir nieko nerado tyrimai reiskia vaikas sveikas. Sysioti dazniau vaikai gali ir be jokios priezasties, keista kad gyd to nepaaiskino... daug mazu vaiku turi tokius laikotarpius kur kelias dienas daznai slapinasi, paskui praeina kaip uzeje ir tiek. Mano abi panos taip dare, bet abi sveikos. Nusiraminkit ir neieskokit ligu kur ju nera.

Na ka jau geras menuo praejo, o kaip lakstom i wc taip lakstom. Galvojau gal nuo tu slapima varanciu vaistu, iprotis.. bet ne. Ryt vel keliausim pas gydytoja, gaila kad musu atostogauja. O ka jeigu vel slapimo tyrimas bus geras? Laksto labai daznai. Nebegalim net isvaziuoti kur toliau.. Kokius dar tyrimus turi padaryti gydytoja, be kraujo ir slapimo??
Antibiotiku negerem, tik slapima varanciu vaistu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 13 liepos 2014 - 23:00
QUOTE(emamyte @ 2014 07 09, 10:38)
mamytes, prasau patarimu.
dukrytei 2metukai, esam karta tureja slapimo taku uzdegima, simptomai buvo tokie; slapindamasi verdavo, slapinosi po labai nedaug, slapimas dvoke, buvo tamsiai tamsiai geltonos spalvos ir seip vaikas buvo labai neramus.
dabar sekmadieni pradejo kilti temp iki 40laipsniu, nulekem i budincia poliklinika, ten atliko karaujuko tyrima CRB ir pasake kad yra bakterija, paskyre antibijotika amoksicilina. temp dar vakar kilo iki 38,5. siandien kaip ir nera. visa laika slapinosi gausiai, neperdaznai, slapimas grazus, geltonas, be astraus kvapo. jokiu persalimo simptomu nera, ar tai gali buti vel kazkas susije su slapimo takais? nes siandien slapimas jau tamsesnes spalvos ir man atrodo, kad atsirado kvapas (sunku pasakyti, nes sisioja i tualeta) jei tai infekcija ar pagelbes amoksicilinas? ir neiskreips slapimo tyrimo?

nejuokaukit - darykit paseli. kad ir mokama. sumokesit 20 lt, bet antibai bus tokie kurie veikia o ne tik apgydys iki sekancio karto. paskui kai susirgs tai mazai nepasirodys. davarysit bereikalo iki inkstu uzdegimo
amoksicilinai - labai silpni antibai. dažniausiai neveikiantys TU bakteriju schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Raganaa999 @ 2014 07 13, 22:55)
Na ka jau geras menuo praejo, o kaip lakstom i wc taip lakstom. Galvojau gal nuo tu slapima varanciu vaistu, iprotis.. bet ne. Ryt vel keliausim pas gydytoja, gaila kad musu atostogauja. O ka jeigu vel slapimo tyrimas bus geras? Laksto labai daznai. Nebegalim net isvaziuoti kur toliau.. Kokius dar tyrimus turi padaryti gydytoja, be kraujo ir slapimo??
Antibiotiku negerem, tik slapima varanciu vaistu  g.gif

mano dukriukui pirmus kartus kai sirgo inkstu uzdegimu (jau ir temp. buvo nenumusamai uzkilus virs 40) paprastas slapimo tyrimas buvo idealus doh.gif
ieskojo visokiu ligu (nes kraujo tyrimai tai tragiski buvo) pradedant sepsiu baigiant liaukemija verysad.gif
tai va, noriu pasakyt, kad pap. tyrimas gali nieko blogo ir nerodyti, bet jei jauciat kad kazkas negerai - darykit bendra kraujo tyrima, CRB ir slapimo paseli.
Nors man atrodo, kad jusu vaikuciui pusles uzdegimas (cistitas).
nezaiskit su slapima varanciai - ju vaikams is vis negalima, geriau duokit melyyniu lapu arbatos, petrazoliu arbatos, ARBUZA thumbup.gif jei gali praryt - kokiu ladycare ir pan. tableciu/kapsuliu. Kojas laikyt siltai. ledu kuri laika neduot bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIVULIA: 15 liepos 2014 - 14:52
Šiandien pasidarėm šlapimo pūslės ir inkstu echoskopiją, viskas tvarkoj. Penktadienį einam pas ginekologę, gal ta ką ras..
Atsakyti
Mamytės, ar yra čia kieno sūneliui yra daryta cistograma? Ar labai skausminga? Nes nesuvokiu, kaip galima daryt visai be jokios nejautros, man ten atrodo nežmoniškai skaudėt turi doh.gif verysad.gif Pradedu abejot, ar leist vaiką kankint verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 07 22, 07:24)
Mamytės, ar yra čia kieno sūneliui yra daryta cistograma? Ar labai skausminga? Nes nesuvokiu, kaip galima daryt visai be jokios nejautros, man ten atrodo nežmoniškai skaudėt turi doh.gif  verysad.gif Pradedu abejot, ar leist vaiką kankint  verysad.gif

ss turiu dukryte, bet drauges sunelis turejes. Kiek zinau viskas nornaliai, daredar visai nesenai gimusiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 07 22, 03:24)
Mamytės, ar yra čia kieno sūneliui yra daryta cistograma? Ar labai skausminga? Nes nesuvokiu, kaip galima daryt visai be jokios nejautros, man ten atrodo nežmoniškai skaudėt turi doh.gif  verysad.gif Pradedu abejot, ar leist vaiką kankint  verysad.gif


taip mano sunus turejes ir ne viena... leliukas lengviau kazkiek pernese, bet kai 2 metu bunant dare tai vaje vaje... 20 minuciu klykimo visu garsu, paskui dvi dienas uzkimes buvo. As visa ta laika ji uzsigulus raminau ir prilaikyt padejau tai likom abu slapi nuo prakaito... labai traumatiska patirtis... bet reikejo ir tiek. Jeigu yra rimtu priezasciu tam tyrimui, tai darykit, bent suzinosit ar yra refliukso beda ar ne. Echo pvz jos neparodo.
Papildyta:
QUOTE(Raganaa999 @ 2014 07 13, 16:55)
Na ka jau geras menuo praejo, o kaip lakstom i wc taip lakstom. Galvojau gal nuo tu slapima varanciu vaistu, iprotis.. bet ne. Ryt vel keliausim pas gydytoja, gaila kad musu atostogauja. O ka jeigu vel slapimo tyrimas bus geras? Laksto labai daznai. Nebegalim net isvaziuoti kur toliau.. Kokius dar tyrimus turi padaryti gydytoja, be kraujo ir slapimo??
Antibiotiku negerem, tik slapima varanciu vaistu  g.gif


as pasikalbeciau su gyd apie tai ar tai gali but psichologinis dalykas daugiau nei fizinis...
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2014 07 25, 20:01)
taip mano sunus turejes ir ne viena... leliukas lengviau kazkiek pernese, bet kai 2 metu bunant dare tai vaje vaje... 20 minuciu klykimo visu garsu, paskui dvi dienas uzkimes buvo. As visa ta laika ji uzsigulus raminau ir prilaikyt padejau tai likom abu slapi nuo prakaito... labai traumatiska patirtis... bet reikejo ir tiek. Jeigu yra rimtu priezasciu tam tyrimui, tai darykit, bent suzinosit ar yra refliukso beda ar ne. Echo pvz jos neparodo.

o jezau sad.gif jam peroksidą ant žaizdos kai pilu, klykia ant viso namo, o čia... doh.gif verysad.gif verysad.gif
o tai leidžia kartu būt?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 07 25, 13:03)
o jezau sad.gif jam peroksidą ant žaizdos kai pilu, klykia ant viso namo, o čia... doh.gif  verysad.gif  verysad.gif
o tai leidžia kartu būt?


jo bjaurus reikalas buvo, bet siai dienai vaikis pagaliau sveikas, tai visa tai dabar praeitis...

As JAV gyvenu, tai pas mus ne tai kad leidzia, bet net praso, kad tevai butu (gali vienas, gali ir abu tevai), bet LT sake merginos lygtais neleidzia.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2014 07 29, 03:26)
jo bjaurus reikalas buvo, bet siai dienai vaikis pagaliau sveikas, tai visa tai dabar praeitis...

As JAV gyvenu, tai pas mus ne tai kad leidzia, bet net praso, kad tevai butu (gali vienas, gali ir abu tevai), bet LT sake merginos lygtais neleidzia.


Lietuvoje irgi praso buti kartu
Atsakyti
Šiandien ėmė kraują iš venos... laikėm trise. keliese ten reiks laikyt, net neįsivaizduoju sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2014 07 25, 19:01)
taip mano sunus turejes ir ne viena... leliukas lengviau kazkiek pernese, bet kai 2 metu bunant dare tai vaje vaje... 20 minuciu klykimo visu garsu, paskui dvi dienas uzkimes buvo. As visa ta laika ji uzsigulus raminau ir prilaikyt padejau tai likom abu slapi nuo prakaito... labai traumatiska patirtis... bet reikejo ir tiek. Jeigu yra rimtu priezasciu tam tyrimui, tai darykit, bent suzinosit ar yra refliukso beda ar ne. Echo pvz jos neparodo.


Skaitau ir galvoju, maniškiui irgi darė cistoskopiją , tai užmigdė ir po 15min. grąžino pabudusi ir rėkiantį. Buvau kol užmigo.
Ar apie tą pačią proceūrą rašote?
Atsakyti
QUOTE(natasele @ 2014 09 30, 01:11)
Skaitau ir galvoju, maniškiui irgi darė cistoskopiją , tai užmigdė ir po  15min. grąžino pabudusi ir rėkiantį. Buvau kol užmigo.
Ar apie tą pačią proceūrą rašote?

yra cistografija, cistograma, jau net nežinau, kaip teisingiau ji vadinas, kurios metu vaiko nemigdo, nes jis turi būt sąmoningas, kad galėtų reikiamu metu sąmoningai pasišlapinti. jos metu įvedamas kateteris per šlaplę į šlapimo pūslę. aš kalbėjau apie šią procedūrą, ji ir skausminga ir baisi vaikui
Atsakyti