Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip aš sulieknėjau lažybų dėka...

Sveiki, noreciau pasidalinti savo lieknejimo istorija.

Pries 3 savaites su draugu nusprendeme isigyti suniuka. Ilgai ieskojome kokios veisles sunyti pirkti, ir galiausiai radome bendra kompromisa , Vestukas!

Paziurejome skelbimus, nusterom, kokie jie brangus doh.gif Bet vistiek nusprendem kad pirksim apart kainos.
Pasisiuliau uz sunyti moketi per puse, nes jis kainuoja 2000lt su dokumentais, o tukstanciai nesimeto.

As kaip tik buvau pradejusi sportuoti , o motyvacijos nelabai turejau... vis patingedavau, daugiau kalbedavau nei darydavau, tai man draugas pasisiule motyvuoti, ir stai, lazybos:
iki balandzio 1 turiu numesti 6 kg, ir padovanos man suniuka ax.gif
Labai uzsidegiau noru sportuoti, keisti mityba, ir stai rezultatas -4 kg, tai telieka 2 kg smile.gif

Lieknejimas labai paprastas:

1. 5x per diena tuo paciu laiku valgymas. 3 pagrindiniai patiekalai ir 2 uzkandziai
2. Sportas kas antra diena sporto saleje, ivairus pratimai + pasivaiksciojimas kiekviena diena lauke bent 30 min.
3. Daug skysciu, geriu daug kavos, tai skatina tustinimasi, mane labai super veikia + zalia arbata mazdaug po 0.5 l kasdien
4. Esu vegetare, tai mano racionas pagrinde susidaro is darzoviu ir vaisiu, pagrindiniai patiekalai is siu produktu:)
5. POZITYVUS NUSITEIKIMAS!!! tai manau svarbiausia!, kiekviena ryta prabundu paziuriu i veidrodi ir kartoju sau, as esu liekna ir grazi, stebuklai vyksta, mylejau save ir su +4 kg ir be ju smile.gif bet jauciuosi dabar tikrai labai labai gerai, lengvesne, grakstesne o ir apsipirkti parduotuveje malonu ! thumbup.gif

Stai tokia mano lieknejimo istorija, dar kol kas be galutiniu rezultatu, bet jau pusiaukeleje smile.gif

Atsakyti
Na jau ir balandis, taigi, kokie galutiniai rezultatai? smile.gif
Atsakyti
Jau ir gegužė smile.gif
Atsakyti
manau, merginai draugas padovanojo suniuka smile.gif
Atsakyti
Manau, kad užsiregistravimas forume ir savo pažadų išdėstymas jai buvo kaip stimulas... Tikėkimės, su šuniuku jau laksto mergina smile.gif
Atsakyti