Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt..., rod

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 04 05, 10:16)
Kazin ar zinant visa istorija, jums butu labai malonu, kai sitaip apjuodintu ...


As nesigilinu ir noriu viska nuleisti juokais, tikiu kad jusu tiesos yra daugiau mirksiukas.gif Nes taip nebuna kad visiems kokybiska, o vienam nea ir tada produktas blogas biggrin.gif As lapelytes vietoje buciau kreipusis del nekokybisko padeklo i firma ir issiaikinusi, gal but ten brokas jai pasitaike ir padekla butu pakeite, o jeigu net butu grazine pinigus 4u.gif O pulti perdarineti padekla tai jau nea schmoll.gif Kam pirkti tada tegu iskart padaro bus pigiau wink.gif

Tik neuzmetykit pomidorais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atize: 05 balandžio 2012 - 10:23
QUOTE(Atize @ 2012 04 05, 11:22)
As nesigilinu ir noriu viska nuleisti juokais, tikiu kad jusu tiesos yra daugiau  mirksiukas.gif  Nes taip nebuna kad visiems kokybiska, o vienam nea ir tada produktas blogas  biggrin.gif  As lapelytes vietoje buciau kreipusis del nekokybisko padeklo i firma ir issiaikinusi, gal but ten brokas jai pasitaike ir padekla butu pakeite, o jeigu net butu grazine pinigus  4u.gif O pulti perdarineti  padekla tai jau nea  schmoll.gif  Kam pirkti tada tegu iskart padaro bus pigiau wink.gif

Tik neuzmetykit pomidorais  4u.gif


biggrin.gif
va va...
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2012 04 05, 10:39)
turiu ne vieną stiklinį, ornamentuotą ir daugiaaukštį stovą, pirktą būtent iš padėkliukų, naudoju dažnai, niekas man nerūdija, niekas negenda schmoll.gif drožlytes galėjot ir nusiimti, nebūtina daryti tragedijos ax.gif

Šiaip nenorėjau kištis,bet va čia nesutinku. Taip,galėjo nusirinkt,bet ką aš žinau... Juk jūs,Olesta,jei papuls koks brokelis padaryt ir klientė dėl jo papriekaištaus, nesakysite "galėjot ir pasitaisyt,nebūtina daryti tragedijos:" Bet šiaip nežinau nei pradžios,nei tęsinio,nei pabaigos šios istorijos,bet dirbu prekyboj,su klientais,tai žinau,kad visko būna.Atrodo visada stengiesi,visada nori,kad būtų gerai,kad klientas liktų patenkintas,kad draugui parekomenduotų,bet va kartais taip nutinka... Na ir ieškai kažkaip būdų,kad išspręstum problemą..Gal ne visada pavyksta gražiai...
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 04 05, 10:36)
Šiaip nenorėjau kištis,bet va čia nesutinku. Taip,galėjo nusirinkt,bet ką aš žinau... Juk jūs,Olesta,jei papuls koks brokelis padaryt ir klientė dėl jo papriekaištaus, nesakysite "galėjot ir pasitaisyt,nebūtina daryti tragedijos:" Bet šiaip nežinau nei pradžios,nei tęsinio,nei pabaigos šios istorijos,bet dirbu prekyboj,su klientais,tai žinau,kad visko būna.Atrodo visada stengiesi,visada nori,kad būtų gerai,kad klientas liktų patenkintas,kad draugui parekomenduotų,bet va kartais taip nutinka... Na ir ieškai kažkaip būdų,kad išspręstum problemą..Gal ne visada pavyksta gražiai...



visiems visko nutinka, bet su pardaveju reikia kalbetis ir ieskoti kompromiso ax.gif As taipd aug sykiu gaudavau ir dovanu ir nuolaidu dideliu.....
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2012 04 05, 11:39)
visiems visko nutinka, bet su pardaveju reikia kalbetis ir ieskoti kompromiso  ax.gif  As taipd aug sykiu gaudavau ir dovanu ir nuolaidu dideliu.....

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2012 04 05, 11:39)
visiems visko nutinka, bet su pardaveju reikia kalbetis ir ieskoti kompromiso  ax.gif  As taipd aug sykiu gaudavau ir dovanu ir nuolaidu dideliu.....

o kas sake kad nekalbejau?
ir dar kokie nepatenkinti buvo,kai turejo sumoketi siuntimo islaidas (siunciau atgal detales,kad jie atsiustu naujas)
vienu zodziu,nereikia cia ispusti burbulo,nusipirkau,zinau,kad blogas ir viskas,kitam kam tinka,tai labai gerai
gal ir jie patys pasitaise po mano pirkimo,gal pradejo atkreipti demesi,kad geriau darytu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k.lapelyte: 05 balandžio 2012 - 10:49
QUOTE(k.lapelyte @ 2012 04 05, 10:49)
o kas sake kad nekalbejau?
ir dar kokie nepatenkinti buvo,kai turejo sumoketi siuntimo islaidas (siunciau atgal detales,kad jie atsiustu naujas)
vienu zodziu,nereikia cia ispusti burbulo,nusipirkau,zinau,kad blogas ir viskas,kitam kam tinka,tai labai gerai
gal ir jie patys pasitaise po mano pirkimo,gal pradejo atkreipti demesi,kad geriau darytu



tebunie taip kaip tu sakai nesigilinsiu.... sunglasses2.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 03 31, 20:16)

Gal man kas nors galit pasakyti kaip yra padaroma ta apatine juosta aplink torta? g.gif
Atsakyti
OOOOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
tai jus cia taip tema "dakalinejat" ??? lotuliukas.gif doh.gif
baikit gi - negrazu, as atejau tortu "pavalgyt" o cia... greit dekit ant padeklu kas ka turit ir rodom biggrin.gif
as va neturiu nei to nei to tai bent paspoksau, bet kad ner i ka blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 05 balandžio 2012 - 12:37
QUOTE(Kausriukas @ 2012 04 05, 13:22)
Gal man kas nors galit pasakyti kaip yra padaroma ta apatine juosta aplink torta?  g.gif


Padarot juostele (ranka pavoliojat), ir apjuosiat torta, o paskui kokio nors spec irankio pagalba, kurio galiukas ovalus, apvalus, paspaudziat ir taip per visa torta. Va ir visas mokslas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 04 05, 13:52)
Padarot juostele (ranka pavoliojat), ir apjuosiat torta, o paskui kokio nors spec irankio pagalba, kurio galiukas ovalus, apvalus, paspaudziat ir taip per visa torta. Va ir visas mokslas biggrin.gif

Labai tinka flomasterio kamštelis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...little mary...: 05 balandžio 2012 - 13:22