Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas nėštumui po persileidimo, abrazijos

[quote=vylabusle,2012 04 18, 08:19]
Man 6 DPO. doh.gif Nežinia tęsiasi. Sugadinau ovuliacijos testą - nė vaiduoklio, tai imu manyti, kad nieko čia nebus šį ciklą, bet ryt eisiu progesterono tikrintis - tai gal skaičiukas bent jau nuramins, kad o netrūksta, o jeigu viskas gerai - ne šį, tai kitą ciklą būtinai "užtaisysim".

sveika , na mums panasiai tai man irgi kazkur 6DPO gal ir 5DPO , pasidariau ir as OT , tai vaiduoklis gan gerai matosi smile.gif nera labai ryskus bet matyti galima . tai man gal dar tesias vaisingos dienos ? smile.gif snd visa nakty prasapnavau , kad mano NT TEIGIAMAS ... kad laukiuosi , kaio butu gerai kad isipildytu sapnai . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2012 04 18, 11:46)
Duniu kaip Jūs gyvenat matau vis paskaitinėji?  blush2.gif

Kai perskaiciau savo varda,net pasimeciau (maloniai) biggrin.gif
Norejau daug kartu prisijungti,bet pritruksta vis zodziu...pradedavau rasyti ...po to viska istrindavau...Pradzioj is skausmo (zodziai atrode per banalus viska issakyti ka jauti) ,veliau ...nezinau...galvoju,kai turesiu geru ziniu-butinai tada parasysiu-padrasinsiu smile.gif
Siap,supratau,kad visos mes labai panasiai isgyvenam nelaimes...kartais skaiciau merginu mintys,ir atrodo,kad ta pati viska jutau 100 procentu smile.gif
O as nusiteikus labai optimistiskai, visos pajegos mestos i planavima. Jokiu minciu apie nesekme biggrin.gif viju lauk-tik totalus pozityvas biggrin.gif Dirbu su pasamone,ir zinau ,kad viskas priklauso nuo musu mastymo...Todel,labai dziaugiuosi,kai paskaitau Vylabusle postus,ir esu del jos tikra,kad jau laaabai greitai tures nestuke.gif rezultata bu labai pajungus visa save galutiniam nestuke.gif tikslui biggrin.gif Va tok karingas nusiteikimas turi ir buti - kiekvienas ciklas kaip paskutinis smile.gif nes is tikruoju tok ir bus 4u.gif ir kuo musu nusiteikimas tvirtesnis,tuo greiciau ateis tas paskutinis ciklas wub.gif garantuoju biggrin.gif
o as apie tai kas ivyko,galvoju kad taip turejo butu,kad turejau visa tai isgyventi (aisku pradzioj ne tokios mintys buvo mano galvoj).Jokiu tyrimu nedariau,nes tai uzima laiko( ir nemanau, kad reikia pirmam kartui). Buvau kitoj temoj imetus vokieciu darytus tyrimus, kuri rodo,kad pertraukos 3-6-12 men jokios itakos didesnes kitam nestumui neturi...bet aisku,turi buti psichologiskai pasiruosus...tas svarbiausia smile.gif tiesiog,is karto nuo sekancio ciklo pradejau planuoti -matuoti BT ir daryti OT. Pagal BT pirma cikla maciau,kad su hormonais ne kas...veliau,jau matau,organizmas grista i savo "vezes"...taigi,manau anksciau ir nebusi nestuke.gif ,jei dar organizmas nebus pasiruoses smile.gif
Taigi, gaudau as savo zirniuka su Jumis jau nuo sausio menesio wub.gif Nors Jus manes nepazistat,bet as Jus jau puikiai visas zinau neakivazdizi wub.gif Kiekviena diena ateinu i svecius suzinoti kaip Jums sekasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duniu: 18 balandžio 2012 - 14:42
QUOTE(gegu @ 2012 04 18, 16:36)
tiesiog renkuosi info, kad nebuciau ziopla ir kad ko nepraleisciau ir kad nebutu soko paskuj.. Nes su nesivystanciu taip ir buvo nei as zinojau, kad buna tokie dalykai, todel atsigavimo ir susitaikymo laikotarpis labai sunkus..

visos mes cia tokios, kurios pirmakart nelaimes nesitikejo... visada atrode kad jau man tai to nebus... deja... ir po to pirmojo soko atidziai viska nagrinejam, ieskom informacijos, viskuo domimes. stengiames,kad tik daugiau tai nepasikartotu...
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2012 04 18, 14:40)
Nors Jus manes nepazistat,bet as Jus jau puikiai visas zinau neakivazdizi wub.gif Kiekviena diena ateinu i svecius suzinoti kaip Jums sekasi smile.gif

ogo bigsmile.gif
daznokai uzmatydavau tave temoje tongue.gif ir ne tik mirksiukas.gif bet ir as nueinu i temas pasiskaityti gauti tam tikros info nors ten nebendrauju smile.gif
tai ka malonu susipazinti drinks_cheers.gif
o kada ivyko nelaime? kiek laiko buvo?
Atsakyti
Oi prisisnekejot smile.gif
Del vyro, manasis dabar is vis atsiribojas .. tik klausia
ka daktarai sako.. ar viskas man gerai..o kas lemia nestumo,is vis nieko nekalbam..man net nejauku.bet yra kaip yra.

vylabusle,lauksim zinios)tikiuosi gera naujiena suzinot 4u.gif
debesuole, gal metas pagadint NT?

man ana cikla (.)(.) irgi buvo papilnejusios..bet neskausmingi..ir iskart po O maude,dure pilvuka..tiek vilciu turejau-bet deja. Tai si cikla is vis vilciu nededu,kazkaip nesibodo laukt,ir nesulaukt unsure.gif be to ir ND, buvo kazkokie nekokie...

ciquita, tavo A, buvo panasiai kaip ir man ..(tik 10 lapkricio) linkiu kad stipretu ir rysketu tie juosteliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2012 04 18, 14:45)
visos mes cia tokios, kurios pirmakart nelaimes nesitikejo... visada atrode kad jau man tai to nebus... deja... ir po to pirmojo soko atidziai viska nagrinejam, ieskom informacijos, viskuo domimes. stengiames,kad tik daugiau tai nepasikartotu...

zinok, as ne tik kad nesitikejau, as net nezinojau, kad buna tokie dalykai blush2.gif zinojau tik apie pusline isvisa, nes drauge turejusi ir tiek, bet kad buna visokie nesivystantys nestumai, biocheminiai ir t.t. tai man toli iki tokios info blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2012 04 18, 15:40)
Kai perskaiciau savo varda,net pasimeciau (maloniai) biggrin.gif
Norejau daug kartu prisijungti,bet pritruksta vis zodziu...pradedavau rasyti ...po to viska istrindavau...Pradzioj is skausmo (zodziai atrode per banalus viska issakyti ka jauti) ,veliau ...nezinau...galvoju,kai turesiu geru ziniu-butinai tada parasysiu-padrasinsiu smile.gif
Siap,supratau,kad visos mes labai panasiai isgyvenam nelaimes...kartais skaiciau merginu mintys,ir atrodo,kad ta pati viska jutau 100 procentu smile.gif
O as nusiteikus labai optimistiskai, visos pajegos mestos i planavima. Jokiu minciu apie nesekme  biggrin.gif viju lauk-tik totalus pozityvas  biggrin.gif Dirbu su pasamone,ir zinau ,kad viskas priklauso nuo musu mastymo...Todel,labai dziaugiuosi,kai paskaitau Vylabusle postus,ir esu del jos tikra,kad jau laaabai greitai tures  nestuke.gif rezultata bu labai pajungus visa save galutiniam  nestuke.gif tikslui biggrin.gif Va tok karingas nusiteikimas turi ir buti - kiekvienas ciklas kaip paskutinis smile.gif nes is tikruoju tok ir bus 4u.gif ir kuo musu nusiteikimas tvirtesnis,tuo greiciau ateis tas paskutinis ciklas wub.gif garantuoju biggrin.gif
o as apie tai kas ivyko,galvoju kad taip turejo butu,kad turejau visa tai isgyventi (aisku pradzioj ne tokios mintys buvo mano galvoj).Jokiu tyrimu nedariau,nes tai uzima laiko( ir nemanau, kad reikia pirmam kartui). Buvau kitoj temoj imetus vokieciu darytus tyrimus, kuri rodo,kad pertraukos 3-6-12 men jokios itakos didesnes kitam nestumui neturi...bet aisku,turi buti psichologiskai pasiruosus...tas svarbiausia smile.gif tiesiog,is karto nuo sekancio ciklo pradejau planuoti -matuoti BT ir daryti OT. Pagal BT pirma cikla maciau,kad su hormonais ne kas...veliau,jau matau,organizmas grista i savo "vezes"...taigi,manau anksciau ir nebusi  nestuke.gif ,jei dar organizmas nebus pasiruoses smile.gif
Taigi, gaudau as savo zirniuka su Jumis jau nuo sausio menesio wub.gif Nors Jus manes nepazistat,bet as Jus jau puikiai visas zinau neakivazdizi wub.gif Kiekviena diena ateinu i svecius suzinoti kaip Jums sekasi smile.gif


...smagu skaityti, kad jau nuotaikos geresnės, o aš Tave pamenu lygtais iš laparoskopijos temos mirksiukas.gif

Papildyta:
[quote=irena1987,2012 04 18, 15:37]
[quote=vylabusle,2012 04 18, 08:19]
Man 6 DPO. doh.gif Nežinia tęsiasi. Sugadinau ovuliacijos testą - nė vaiduoklio, tai imu manyti, kad nieko čia nebus šį ciklą, bet ryt eisiu progesterono tikrintis - tai gal skaičiukas bent jau nuramins, kad o netrūksta, o jeigu viskas gerai - ne šį, tai kitą ciklą būtinai "užtaisysim".

sveika , na mums panasiai tai man irgi kazkur 6DPO gal ir 5DPO , pasidariau ir as OT , tai vaiduoklis gan gerai matosi smile.gif nera labai ryskus bet matyti galima . tai man gal dar tesias vaisingos dienos ? smile.gif snd visa nakty prasapnavau , kad mano NT TEIGIAMAS ... kad laukiuosi , kaio butu gerai kad isipildytu sapnai . 4u.gif
[/quote]

...turbūt žinai, kad OTII būna ir esant nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2012 04 18, 14:55)
...turbūt žinai, kad OTII būna ir esant  nestuke.gif

buna ir atvirskciai, OT II gan ryskios, o NT I unsure.gif
Atsakyti
sara , zinau kad jai OT su dviem linijom tai gali rodyt nestuma, bet man gal tik blanksta po O tie bruksneliai . aisq laikau kumscius kad butu ziniukas uzkibes smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irena1987 @ 2012 04 18, 15:37)
sveika , na mums panasiai tai man irgi kazkur 6DPO gal ir 5DPO , pasidariau ir as OT , tai vaiduoklis gan gerai matosi smile.gif nera labai ryskus bet matyti galima . tai man gal dar tesias vaisingos dienos ? smile.gif snd visa nakty prasapnavau , kad mano NT TEIGIAMAS ... kad laukiuosi , kaio butu gerai kad isipildytu sapnai .  4u.gif

Irena, tai visai gali būti nėštumas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Duniu @ 2012 04 18, 15:40)
Kai perskaiciau savo varda,net pasimeciau (maloniai) biggrin.gif
Taigi, gaudau as savo zirniuka su Jumis jau nuo sausio menesio wub.gif Nors Jus manes nepazistat,bet as Jus jau puikiai visas zinau neakivazdizi wub.gif Kiekviena diena ateinu i svecius suzinoti kaip Jums sekasi smile.gif


Malonu susipažinti, Duniu! Planuokime kartu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(irena1987 @ 2012 04 18, 16:03)
sara , zinau kad jai OT  su dviem linijom tai gali rodyt nestuma, bet man gal tik blanksta po O tie bruksneliai . aisq laikau kumscius kad butu ziniukas uzkibes smile.gif 4u.gif


O kokio jautrumo testas? Ilgokai blanksta, sakyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gegu @ 2012 04 18, 15:48)
ogo  bigsmile.gif
daznokai uzmatydavau tave temoje  tongue.gif  ir ne tik  mirksiukas.gif  bet ir as nueinu i temas pasiskaityti gauti tam tikros info nors ten nebendrauju smile.gif
tai ka malonu susipazinti  drinks_cheers.gif
o kada ivyko nelaime? kiek laiko buvo?

Gruodzio 29 diena vaziavom i pirma pasimatyma,turejo buti 13 savaiciu...bet pasake,kad tuscia (visom prasmem jauciausi tuscia dar ilga laika).Sake nustojo vystytis 8-9 savaiciu. Veliau,mano gyd sake,kad visgi galejo buti genetiniu anomaliju,nes nors ir po menesio negalejo taip rezorbuotis ir nieko nebuti (atsiprasau uz detales). 30 diena pradejo teplioti (visgi stipriai matyt buvau nusiteikus ,kad nestuke.gif nes teplioti pradejo tik kai suzinojau kad jau 5 savaites kaip neturiu maziuko) .Nors ir tepliojo,bet abrazija vistiek buvo paskirta.Taigi, grizau namo 31 diena...tokie ir buvo musu nauji metai- su asarom, su skausmu ir didele tustuma.... bet viska palikom ten 2011 ...
vaje,visgi ne taip jau ir uzgijo...uzlejo prisiminimai ir sunkumas...
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 04 18, 14:18)
Irena, tai visai gali būti nėštumas  4u.gif
Papildyta:
Malonu susipažinti, Duniu! Planuokime kartu  4u.gif
Papildyta:
O kokio jautrumo testas? Ilgokai blanksta, sakyčiau  mirksiukas.gif


kad as nzn , nieko neraso . ant pakelio . as cia is ebay pirkau . as labai tikiuosi kad uzkibo zirniukas . na bent ligoninei sesele taip sake kad labai daug sansu kad iskart uzkibsi po persileidimo .
vylabusle , tau irgi linkiu kad butum uzkibus . 4u.gif
Atsakyti