Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta III

QUOTE(Leksa @ 2014 08 11, 12:42)
mano manymu vistiek siuo atveju jusu jaunikaitis neteisus. Tevai jam padeda ir jis privalo uz pagalba atsilygint. O magistra baigs del saves, ne del tevu. Jam tas diplomas bus reikalingas, tai nereikia sakyt, kad tipo cia del ju, per juos ir pan. Dekinguma reikia parodyt, o mama jo nejaucia. O jei taip jau tai yra problema, tai tegul neina jis to magistro mokytis, gi tipo nenorejo, neima is mamos pinigu ir OK bus. Ji uz tuos pinigus samdytis ka gales. Visi bus patenkinti.


Ne taip mane supratote, as turejau omeny, kad tevai juos spaude jau seniai magistra mokytis, del to jau seniai buvo sugalvotas sitas budas, kad abu tevai kazkaip prisides prie mokslu (t.y. MB ne del spaudimo eina mokytis, del saves, bet tas planas jau seniai buvo sugalvotas del tevu paciu noro, kad jie mokytusi toliau, kad tai butu tarsi postumis jiems).

Del dekingumo parodymo, tai juk minejau keleta atveju, piniginiu ir ne, kuriais MB padeda jai ir isreiskia ta dekinguma. Ir sita situacija buvo ne del nedekingumo, bet del to, kad MB turejo planu susitikt su draugu, kuris jai nepatinka tuomet kai ji pakeite savo planus. Ne del dekingumo nejautimo ji isterikavo, o del to, kad ne pagal jos dudele viskas gavosi ir MB nesuskubo keisti savo planu ..Cia jau ne pirmas kartas toks, kai kazkas nesigauna pagal ja ir prasideda isterijos su duru trankymais/ragelio metimais, o tais kartais tikrai jokiu pazadu nebudavo.. Ir tikrai ji nieko kito nesisamdytu uz tuos pinigus (kuriu MB net gi gali nereiket)...Jus tokia kategoriska, atrodo vat jeigu anyta nebutu pazadejus padet per mokslo metus, tai sita situacija butu kitokia...nebutu, viskas butu lygiai taip pat, tik vienu grasinimu maziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2014 08 16, 12:14)
Ne taip mane supratote, as turejau omeny, kad tevai juos spaude jau seniai magistra mokytis, del to jau seniai buvo sugalvotas sitas budas, kad abu tevai kazkaip prisides prie mokslu (t.y. MB ne del spaudimo eina mokytis, del saves, bet tas planas jau seniai buvo sugalvotas del tevu paciu noro, kad jie mokytusi toliau, kad tai butu tarsi postumis jiems).


tai vargsiuka nabageli taip tevai del mokslu uzspaude, kad jis nors ir pats nenori, vistiek vardan tevu mokysis? Neturi valios, kad jiems pasipriesint ir nesimokyti, jei pats to nenori? Ar visgi nori? Tik dabar yra pretekstas sakyti, kad gi del tevu, cia per juos......?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 08 16, 11:24)
tai vargsiuka nabageli taip tevai del mokslu uzspaude, kad jis nors ir pats nenori, vistiek vardan tevu mokysis? Neturi valios, kad jiems pasipriesint ir nesimokyti, jei pats to nenori? Ar visgi nori? Tik dabar yra pretekstas sakyti, kad gi del tevu, cia per juos......?


Ohh ne. MB baige bakalaura pries 3 metus, tevai jau spaude baiginejant bakalaura eit toliau mokytis, bet MB nenorejo. Tada buvo sugalvotas tas planas, kad tevai pades. Bet MB vis tiek nejo, nes nenorejo. Dabar pats nori ir eis, su tevu pagalba. Nezinau kur jus iskaitete, kad jis nenori eit i magistra..Ir apskritai niekur nebuvo kaltinami tevai, kad cia spaude ir del ju tik eina mokytis.
Atsakyti
jei viena puse skatina mokytis, duoda pinigu, t.y. suteikia tokia galimybe,tai ir tikisi uz tai sulaukti dekingumo, kad ir pagalbos forma. Jums kazkas keisto tame?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terroriste: 24 rugpjūčio 2014 - 10:00
Ne. Juk rasiau, kad MB tikrai dekingas ir padeda kai gali, net pavyzdziu daviau. Man keista, kai yra susitarimas ir motina ji pazeidzia ir tada prasideda didziausia isterija su nekalbejimais ir pan del to vieno karto, kai MB negali prisitaikyt. Be to, juk kaip ir sakiau, ta isterija ivyko ne del to, kad motina pazadejo padet ir jautesi, kad MB nedekingas, bet del to kad MB planai itrauke drauga, kuris jo mamai nepatinka. Tiesa pasakius, jie jau susitaike seniau ir mama pati pripazino, kad buvo neteisi..

Man dabar iskyla klausimas..Tai jeigu as kazkam pazadu (pabreziu, pazadu, o ne jau duodu pinigu) padet su pinigais, tai as dabar turiu teise kiekviena karta reikalaut ju besalygiskos pagalbos, planu pakeitimo kai tik man to reikia ir pan?
Atsakyti
tevams reikia stengtis padet ir neimant is ju pinigu.
Atsakyti
Labai sutinku. Bet tai ir taip buna musu seimose. Man neatrodo, kad radikalus savu planu nepakeitimas viena karta vien del to, kad jai uzejo noras bendrus planus pakeisti be jokios normalesnes priezasties ar pranesimo apie tai is anksto yra kazkoks blogis.
Atsakyti
o jei tai nebuvo staigus noras "cia ir dabar" ta nama apziuret (jei del sito problema, dabar tiksliai nepamenu). Gi norint kazkoki nama apziuret, tai dar reikai su jo savininku laika suderinti, o ne vien kada paciai norisi. Na, paskambino tas savininkas, pasake "siandien ....val", tai ir norejo moteris tai atlikt ta diena, kai su jis jai laika skyre.
Ot ir tragedija darot, ypac, jei veliau suprato, kad neteisi. O jei ir nebutu supratus, tai irgi dalis tiesos pas ja. Sunus atsisako padet, nes gi mat su draugais aluti susitares turkt.
Atsakyti
Tragedijos as is nieko nedarau..tiesiog tai ivyko, sunervino mane, cia parasiau ir prasidejo diskusija. Jus turit savo nuomone, as turiu savo..jusu nuomoneje labai daug netikslumu, tai ir paaiskinu...pvz del jos staigaus planu pakeitimo, tai sutikciau, kad nestaigu jeigu ji butu pranesus anksciau..si karta pranese nakti pries. Ir ne savininkas pakeite savo nuomone, o ji pridejo daugiau apziuriu kitu namu, susitikimu su bankais ir pan. Kas tikrai butu ne problema, jeigu ji, zinodama kad MB turi planu, butu sudarius tuos susitikimus kitam laikui/dienai (pries papriestaraujant, kad seimininkas gali negalet, tie butai yra parduodami agenturu, kurios sudaro laikus kada tik norisi) arba pranesus nors pries kelias dienas.
Del 'alucio siurbimo', man butu idomu suzinoti kodel jus nusprendet kad tai buvo susitikimo esme...kodel pvz tai negali buti draugiskas susitikimas dvieju draugu kurie dabar susitinka kokius 2 kartus per metus nes kitaip neimanoma...arba draugo palydejimas i ligonine palaikyti moraliskai, arba padejimas sutvarkyti dokumentus kai laikas spaudzia arba dar milijonai tikslu...apskritai, ar svarbu koks buvo susitikimo tikslas? Juk MB yra suauges zmogus ir gali priimti savo sprendimus. Jis gali nuspresti ar gali pakeisti savo planus ar negali, ar apskritai verta. Ir nejaugi mama neturetu rodyti sokios tokios pagarbos savo sunui ir jo sprendimams, nesvarbu ar i tai isivele pinigai ar ne?
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2014 08 27, 13:14)

Del 'alucio siurbimo', man butu idomu suzinoti kodel jus nusprendet kad tai buvo susitikimo esme...kodel pvz tai negali buti draugiskas susitikimas dvieju draugu kurie dabar susitinka kokius 2 kartus per metus nes kitaip neimanoma...arba draugo palydejimas i ligonine palaikyti moraliskai, arba padejimas sutvarkyti dokumentus kai laikas spaudzia arba dar milijonai tikslu...

nes butut is karto parasius.
Atsakyti
Kodel? As nemanau, kad tai ka jie dare turi reiksmes jo mamos reakcijai, nes mama net nezinojo, jai tebuvo pasakyta, kad jie turi planu ir to uzteko. Man susitikimo tikslas tiesiog neatrode svarbus, kaip ir dar nemazai dalyku kuriuos jau parasiau, nes kitaip MB gaunasi cia savanaudis, aluti siurbiantis, nepadedantis ir nedekingas sunus..
Atsakyti
man tai atrodo, kad TexSy tiesiog uzejo noras paburnot ant anytos, vien del to, kad anyta. Na, juk ir anytoms taip buna, kai burnoja ant marciu. Jei taip butu pasielgus TexSy mama, tai tikriausiai ji nei skustusi internete, nei atsimintu is viso, bet gi cia taip pasielge ANYTA devil.gif kaip ji drista mad.gif va del mamos tai kitas reikalas... problemos nebutu, o jei ir butu, tai tikrai niekam nesiskusciau, baisus cia daykas, na, nesutarem ir tiek, bet dabar drista kazko reikalaut, boba svetima ta!!!!!! Kiiiiiiiiisasiiiii, reguliuoooooooja, gyvent (baliavot) neduooooooda mad.gif
Atsakyti