Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(simionka @ 2009 07 18, 18:57)
Sveikutes  smile.gif  rasau, nes siandien pradedu vartoti maisto pailda "dermabion", ten tu mieliu kaip vaistininke sake yra daug, ir palei ja cia bene geriausias papildas. dar nusipirkau silicio rugsties 1%, sake pavalyt vis spuogiukus kad nusausintu, o tada jiem sakes.  biggrin.gif  tai ilindau i kelius forumus, o ten kai prirasyta, kad nuo tu "dermabion" 2 savaites tenka kentet. daug spuogu islenda, nes labai valo oda. kiek skaiciau, tai praeina po 3, 2 savaiciu berimas. bet nieko tiksliau nebuvo parasyta. tai gal kuri esat bandzius toki buda nuo spuogiuku. be to, spuogota saves nelaikau, na dabar kol tokia kaitra, tai veidas suprakaituodavo ir issikele keletas, bet dar pastebejau toki dalyka. ar gali buti kad man pavyzdziui kol ejau i mokykla ir kasryt tepdavaus pudra, manau netgi odos bukle buvo geresne (nes pudra naudoju gan gera, sarmoj perku dazniausiai). per vasara pudra uzsitepu veida nebent i menesi kokius 5 kartus. tai gal ir tas prisideda, kad dabar siek tiek pabere. tai vat, padekit, ir parasykit kas esat bande "dermabion", ar verta, gal ten po to isvers labai ir is beveik sveikos odos, susidirbsiu i kokia spoguota? aciu uz komentarus ;]


Vartojau ir aš kažkada šitą papildą. Nieko nevyko. Nei geriau, nei blogiau. smile.gif Pas mane pakankamai lygi oda, tik nemažai tokių mažiukų spuogelių. Gal tas papildas veiksmingesnis ant problematiškesnės odos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simionka @ 2009 07 19, 09:55)
Salicilo rūgštis, o ne silicio ;DD  kazkaip visai ne toki parasiau. ;D

del to, kad jis savo veiksingumu iskelia psuogus tikrai neverta tiketi, pabai jau parastas paaskinimas, ir joks papildas taip neveikia, kad kad tokiu budu valytu oda (per spuogus) Jei spuogai ir iskyla, tai kaip neigiama reakcija, o ne del stipriu valymo savybiu. Neteko apie toki girdeti, todel negaliu sakyti, kad jis geras ar blogas, bet del spuogu iskelimo tai tikrai vienareiksmiskai.
del pudros- pudr negali mazinti spuogu atsiradimo, nes purda yra papildomas spuoksnis ant odos, 'nesvarumas', kuriame gali dauginti mikroorganizmai ir jei yra polinkis i spuogus, juos sukelti, todel pudra garantuotai maskuoja bet tikrai ne gydo.
vasara gali atsirasti mazu spuogiuku, neturalu, prakaitavimas, dulkes ir pan smile.gif
va tokia mano nuomone.
salicilo rugstis kiek gruboka ir nelabai veiksminga priemone, siulyciau Octenisan losjona pameginti nuo bakteriju, kuriios sukelia pulingus spuogiukus
Atsakyti
QUOTE(Kabuki @ 2008 10 01, 18:53)
Nuo maisto nepriklauso spuogu kiekis ax.gif


Deja, kai kam priklauso. Pvz., mane beria nuo rūkytų mėsos produktų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saloniki @ 2009 07 20, 08:45)
Deja, kai kam priklauso. Pvz., mane beria nuo rūkytų mėsos produktų  verysad.gif

ziurint kokie spuogai. pazystama viena beria nuo maisto irgi ir akivaizdziai, per kokias 5 minutes isberia, jei ne ta ka reikia suvalgo, pvz. zemes riesutai, kartais nuo citrusiniu... daresi alerginius meginius, tai nustate, kad ji niekam nealergiska, o akivaizdziai zmogu beria... tai vat taip. bet jos berimas ne pulingais spuogiukais, ir tie spuogiukai savaime praeina be jokiu uzdegiminiu ar puliniu 'komplikaciju'.

taciau tie grubus pulingi spuogai yra greiciau hormonines kilmes, komplikuoti bakterines infekcijos, ir jiems maistas nelabai turetu tureti itakos..
Atsakyti
Prieš metus turėjau labai dideliu problemų su veido oda. atsirabo daugybė spuogu, kurie buvo pūlingi, skaudantys, tiek ant veido tiek ant kaklo. Net paauglė būdama neturėjau panašių spuogų plantacijų. Atrodžiau klaikiai, doh.gif niekas nepadejo nei jokios valymo priemones nei dar kas. pradėjau minti takus pas dermatologus antrojoje ligoninėje (Kaune). Daktare pradėjo pasakoti, kad negalima valgyti angliavandeniu ir taip toliau. Laikiausi jos nurodymų, seile varvindavau ziuredama i vaisius, saldainius, bet spuogu nemažėjo. jau buvau praradusi viltį vėl būti graži. Tada nusprendžiau apsilankyti pas privatų (jei nesi kažkam tai alergiška, pvz jei esi alergiška kiaušiniams ir jų prisivalgai žinoma, kad išbers) bet jei nėra alergijos maistas tam itakos neturi. paaiškino, kad tai yra paveldima, ir kad pagydoma hormoniniais vaistais. Tada jis man išrašė Femine 35 vartoju jau pusmeti ir labai džiaugiuosi nes spuogai išnyko. Liko tik randai nuo buvusių spuogų, jau pradėjau vartoti kontratubeks( tepalas nuo randų) ir mano veidas vėl tampa panašus i veida, vėl galiu jaustis graži ir pasitikėti savimi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drugyte @ 2009 07 20, 16:00)
Prieš metus turėjau labai dideliu problemų su veido oda. atsirabo daugybė spuogu, kurie buvo pūlingi, skaudantys, tiek ant veido tiek ant kaklo. Net paauglė būdama neturėjau panašių spuogų plantacijų. Atrodžiau klaikiai,  doh.gif niekas nepadejo nei jokios valymo priemones nei dar kas. pradėjau minti takus pas dermatologus antrojoje ligoninėje (Kaune). Daktare pradėjo pasakoti, kad negalima valgyti angliavandeniu ir taip toliau. Laikiausi jos nurodymų, seile varvindavau ziuredama i vaisius, saldainius, bet spuogu nemažėjo. jau buvau praradusi viltį vėl būti graži. Tada nusprendžiau apsilankyti pas privatų (jei nesi kažkam tai alergiška, pvz jei esi alergiška kiaušiniams ir jų prisivalgai žinoma, kad išbers) bet jei nėra alergijos maistas tam itakos neturi. paaiškino, kad tai yra paveldima, ir kad pagydoma hormoniniais vaistais. Tada jis man išrašė Femine 35 vartoju jau pusmeti ir labai džiaugiuosi nes spuogai išnyko. Liko tik randai nuo buvusių spuogų, jau pradėjau vartoti kontratubeks( tepalas nuo randų) ir mano veidas vėl tampa panašus i veida, vėl galiu jaustis graži ir pasitikėti savimi... blush2.gif


jo, todel nereikia per daug zavetis mintimi, kad visi spuogai nuo maisto, ir hormoniniai daug labiau linke uzdegimeti ir puliuoti
kitas dalykas yra tai, kad hormoninis gydymas toli grazu ne viesiems padeda... ir tie vaistai yra stiprus
todel pravartu i pulingus spuogus linkusia oda plauti octenisan losjonu, kol nera pasalinama priezastis ar jie savaime nepraeina, tada greiciausiai nereikes naikinti likusiu randeliu
Atsakyti
Na nežinau kitom gal ir padeda losionai, turejau ju kalnus visokiausiu nevienas nepadejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(drugyte @ 2009 07 21, 13:03)
Na nežinau kitom gal ir padeda losionai, turejau ju kalnus visokiausiu nevienas nepadejo verysad.gif

sito nebandet smile.gif bet jis pulingiems ir uzdegiminiams spuogams, o ne lengvam berimukui,
Atsakyti
QUOTE(Čik. @ 2009 07 19, 18:10)
Vartojau ir aš kažkada šitą papildą. Nieko nevyko. Nei geriau, nei blogiau. smile.gif  Pas mane pakankamai lygi oda, tik nemažai tokių mažiukų spuogelių. Gal tas papildas veiksmingesnis ant problematiškesnės odos. smile.gif




aisku, na dar paziuresiu kaip cia bus. mano odele irgi nera labai problematiska. tai vistiek netikiu kad ka bloga padarys, tai sugersiu ir tiek. ;D
Papildyta:
QUOTE(didyle @ 2009 07 19, 22:34)
del to, kad jis savo veiksingumu iskelia psuogus tikrai neverta tiketi, pabai jau parastas paaskinimas, ir joks papildas taip neveikia, kad kad tokiu budu valytu oda (per spuogus) Jei spuogai ir iskyla, tai kaip neigiama reakcija, o ne del stipriu valymo savybiu. Neteko apie toki girdeti, todel negaliu sakyti, kad jis geras ar blogas, bet del spuogu iskelimo tai tikrai vienareiksmiskai.
del pudros- pudr negali mazinti spuogu atsiradimo, nes purda yra papildomas spuoksnis ant odos, 'nesvarumas', kuriame gali dauginti mikroorganizmai ir jei yra polinkis i spuogus, juos sukelti, todel pudra garantuotai maskuoja bet tikrai ne gydo.
vasara gali atsirasti mazu spuogiuku, neturalu, prakaitavimas, dulkes ir pan smile.gif
va tokia mano nuomone.
salicilo rugstis kiek gruboka ir nelabai veiksminga priemone, siulyciau Octenisan losjona pameginti nuo bakteriju, kuriios sukelia pulingus spuogiukus



na jo, gali buti kad spuogus iskele kokia alergija, be to tos merginos, kuriu komentarus skaiciau (juos rase pries kokius 2 m., naujesniu komentaru neradau) rase apie dideli kieki sio papildo. ale, jos gere pirma savaite po 6 tabletes i diena. tai gal ir issauke kokius spuogus. del pudros, manau istikruju ji tik maskuoja, negydo. bet manau, kad gal tas jos sluoksnis sudarydavo kokia terpe mikroorganizmams daugintis, bet kaip ir rasei, tik jei oda linkusi, ja beria. o matyt man gaudavosi, kad tas sluoksnis pudros, vos ne uzdengdavo ja nuo aplinkos, ir gal maziau oda budavo veikiama. nes zurnale skaiciau, kad dermatologes, netgi pataria vasara jei ne krema nuo saules tai geros pudros tepti. nes ji apsauginis sluoksnis. apie prakaitavima ir dulkes visiskai sutinku. per vasara oda vis blizga, matyt ir lauke dazniau bunu, tai ir susidaro tu spuogiuku. be to, apie ta rugsti. bent kol kas kol ja naudoju ji man visai nebloga. aisku atrodytu, kad vien koks spiritas, bet siaip jos deka koks sasiukas nusilupa jau po nakties, o pirmiau sasai nekrisdavo jei jau kur prasirakinedavo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 04 11, 12:53)
Man irgi 24 metai ir su spuogais kovoju jau apie 10 metu....
Pas mane tai kyla jie skruostu srytyse daugiausiai. Jie tai tokie skausmingi ir pulingi ir ilgai gyja.
Dabar naudoju Acne B5. Ziuresim....
Jo, batono irgi atsisakiau.... biggrin.gif



Minejai kad tau spuogeliai daugiausia kyla ant skruostu..
pabandyk pasidometi kazkur, ka reiskia kai beria skruostus..

radau kazkada labai gera straipsni tokiame zurnale, kad gal kai pvz beria kakta ar po lupom, tai problemu yra su virskinimu ar su kepenim ir t.t
Atsakyti
as nuejau pas odos gyd. prirase visokiu priemoniu, spec prausikliu, kremuku, vaistuku ir tikrai spuogu kaip nebuta. jau geriau nueikit pasikonsultuot, nei prsisipirkti visokiu priemoniu, kurios neaisku pades ar ne
Atsakyti