Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai iš veltinio 3

Ačiū, merginos smile.gif


to bulaukiux mažosios rankovytės tikrai per daug iškirptos, bet čia jau brėžinio klaida. Nes ten nekirpta, o iskart iskirpimas buvo sudeliotas ir tose vietose susitraukė mažiau nei planuota. Bet galės žiema kaip sarafaną užsidėti, o gal ir kitais metais dar tiks.

Dėl Nagornajos kursų. Man davė labai daug naudos, esu labai patenkinta. Dabar vis jos vilnos klojimą bandau įsisavinti.

Ir pabaigai dar vienas mano darbelis. Dianos įtaka lotuliukas.gif , visi kraštai užlankstyti, palenkti ir kitaip suslėpti.
user posted image
Atsakyti
Gražus darbelis Aliira wub.gif
Atsakyti
labai gražus švarkelis(modelis žavingas),o kraštelių koks grožis,lygūs vienodi,tvarkingai atrodo. vis grįžtu pažiūrėt. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulaukiux: 21 rugsėjo 2012 - 20:23
QUOTE(Vijapinavija @ 2012 09 18, 18:48)
As buvau kursuose..labai patiko. Pati Diana labai sauni,,betarpiska, mielai atsakyneja i klausimus, nelaiko jokiu paslapciu..verta, jei tikrai velsit drabuzius arba jau veliat ir turit daug klausimu...as jau va 2 men. dar nieko nesugebejau nuvelti- todel kartais suabejoju, ar vertejo,... bet ,atvirai pasakius, nesigailiu.

thumbup.gif ...ačiūsmile.gif...pavyko užsiregistruoti...
Atsakyti
Ačiū merginos blush2.gif
krašteliai, visi palenkti ir sutvirtinti, kad nesitampytų.
Atsakyti
QUOTE(Aliira @ 2012 09 28, 21:28)
Ačiū merginos  blush2.gif
krašteliai, visi palenkti ir sutvirtinti, kad nesitampytų.

ar tuos kraštelius apkirpai ir palenku dailiai pridigsniavai? ar privėlei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 09 29, 11:20)
ar tuos kraštelius apkirpai ir palenku dailiai pridigsniavai? ar privėlei? g.gif

ten dviem skirtingais budais, apacia lenkta ir prisiuta nematoma siule. Krastas kur sagos prisiuta spec juosta ir tada lenkta i vidu ir vel nematomu dygsniu prisiuta
Atsakyti
QUOTE(Aliira @ 2012 09 21, 19:36)
Ir pabaigai dar vienas mano darbelis. Dianos įtaka  lotuliukas.gif , visi kraštai užlankstyti, palenkti ir kitaip suslėpti.

koks grožis bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės, įsiveržiu su klausimu..labai susijusiu su veltais rūbais smile.gif

Ėmiau ir sugalvojau pasikviesti į Šiaulius mokymams olandę Sharit Vd Meer.
Mokytumėmės velti tuniką... 2013 m gegužės antrą savaitgalį.
Viena grupė pilnai sukomplektuota, ale kilo mintis padaryti dvejus mokymus, kad jos lektuvo bilietai, o t.y. ir mokymų kaina atpigtų.
Mokymų trukmė - 1,5 dienos. Po jų kiekviena išeitumėm su sava tunika smile.gif

Sharit darbus galima apžiūrėti čia:
https://www.facebook....vdmeer?fref=ts
sharit.posterous.com
http://www.flickr.com/photos/sharity
www.sharit.net

Jei ką tai sudomintų, rasykite man email inulei@gmail.com arba skambinkite telefonu 8-61147901 Ina smile.gif

Mažu sukomplektuosim antrą grupę, mažu nebus brangu smile.gif))
Atsakyti
mergikės, nerašykite až, ji kemšasi..
nurodytu emailu arba, dar geriau, telefonu... 8-61147901 smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Aliira @ 2012 09 21, 17:36)
Ir pabaigai dar vienas mano darbelis. Dianos įtaka  lotuliukas.gif , visi kraštai užlankstyti, palenkti ir kitaip suslėpti.

tobulas grozis! wub.gif
Atsakyti
štai mano bandymas ax.gif čia vėliau sau ir esu apsivilkusi

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 27 spalio 2012 - 19:18