Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjamas kryželiu, 118 tema


user posted image


SENA TEMA

SCHEMU PAIESKA

MEDŽIAGOS:

Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

Evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida

ADATOS
Teorijoje rašo, kad ant 14 Aidos tinka siuvinėjimo adata Nr.24 arba Nr.26.
Kuo storesnė adata, tuo mažesnis jos numeris.
8 Aida tinka Nr.22 adata
11 Aida - Nr.24
14 Aida - Nr.26
16 Aida - Nr.26 arba 28
18 Aida - Nr.26 arba 28
22 Aida - Nr.28

Siuvinio tempimas ant kartono reminant

Siuvinejimo remai


Internetines parduotuves

http://www.kasiulai.lt/
http://www.rankdarbiai.com/
http://www.darbstuole.eu/
http://www.siuvinejimomagija.lt/
http://www.erankdarbiai.lt/

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kauno Aleksoto Maximoj pirkau rinkinį skirtukui "Irisai". Kaina 9,90 Lt. Dar buvo ir rinkinys skirtukui su dviem žirafom. KaSiūlų puslapyje tokie po 29 Lt kainuoja unsure.gif Į rinkinį įeina plastikinė kanva, Anchor siūlai, adata, popierinis ratelis siūlams susiskirstyt, schema.
Mano toks mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 23 kovo 2012 - 15:48
Aš tai praeitoje temoje nuskambėjusi Uodegytės klausimą supratau taip, ar nereikėtų kažkaip prašyti fotumo administracijos, kad rankdarbiuose būtų atskirti siuvimo ir siuvinėjimo forumai ax.gif Manau, kad reikėtų. Visai skirtingi dalykai, o suplakti į vieną vietą schmoll.gif Tada tikrai galėtų būti daugiau įvairesnių temų - ir apie dizainus, ir apie kitokias siuvinėjimo rūšis. Būtų viskas lengviau pasiekiama ir randama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2012 03 23, 17:48)
Aš tai praeitoje temoje nuskambėjusi Uodegytės klausimą supratau taip, ar nereikėtų kažkaip prašyti fotumo administracijos, kad rankdarbiuose būtų atskirti siuvimo ir siuvinėjimo forumai ax.gif Manau, kad reikėtų. Visai skirtingi dalykai, o suplakti į vieną vietą schmoll.gif Tada tikrai galėtų būti daugiau įvairesnių temų - ir apie dizainus, ir apie kitokias siuvinėjimo rūšis. Būtų viskas lengviau pasiekiama ir randama mirksiukas.gif

nenorejau kad nuskambetu kaip raginimas ax.gif parasiau laiska,svarstys mano pastebejima ax.gif bet butu liuksiska thumbup.gif taip ,o dabar parasysi apie vervaco ar dim rinkinius informacijos ,nusistums i gala kur nors,ir atejusios ne nematys kad tokios temos egzistuoja unsure.gif



QUOTE(zuzanele @ 2012 03 23, 17:43)
Sveikos 4u.gif
Kauno Aleksoto Maximoj pirkau rinkinį skirtukui "Irisai". Kaina 9,90 Lt. Dar buvo ir rinkinys skirtukui su dviem žirafom. KaSiūlų puslapyje tokie po 29 Lt kainuoja unsure.gif Į rinkinį įeina plastikinė kanva, Anchor siūlai, adata, popierinis ratelis siūlams susiskirstyt, schema.
Mano toks mirksiukas.gif


maciau ir as kazkad maximoj,db neber,bet kainu nelyginau .tai smagu,eini apsipirkt zek ir siuvinejima pigiau nugriebi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 kovo 2012 - 15:56
QUOTE(Uodegyte @ 2012 03 23, 17:56)
maciau ir as kazkad maximoj,db neber,bet kainu nelyginau .tai smagu,eini apsipirkt zek ir siuvinejima pigiau nugriebi  biggrin.gif

Kur aš buvau, tai dar kokia 15 rinkinių buvo 4u.gif Pasiėmiau vieną pabandymui, nes nesu siuvinėjusi ant plastikinės kanvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 03 23, 18:11)
Kur aš buvau, tai dar kokia 15 rinkinių buvo 4u.gif Pasiėmiau vieną pabandymui, nes nesu siuvinėjusi ant plastikinės kanvos ax.gif

as paimciau rimtesni koki rinkinuka,nei mazi paveiksliukai ar skirtukai,knyguciu neskaitau tai man ju nereik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 03 23, 16:43)

Gražu, o kaip kitoje pusėje? Ar siuvinėjasi 2 juostelės, o vėliau jas siusiūt reikia?
Atsakyti
Uodegyte, palaukau tavo iniciatyvą 4u.gif

zuzanėle, labai gražus skirtukas thumbup.gif Tik dabar pamačiau... Matyt parašei, kai aš rašiau ir nepastebėjau blush2.gif Aš retai komentuoju, nes ką jau ten su mano gebėjimais kitų darbelius aptarinėti. Bet šįkart negaliu nepagirti 4u.gif
Atsakyti
Vienareikšmiškai pritariu Uodegytės iniciatyvai dėl siuvinėjimo ir siuvimo temų atskyrimo. Siuvinėjimą išskyrus į atskirą skirsnį būtų galima daug geriau sisteminti informaciją skirtingose temose.
Kuo, pavyzdžiui, biseris ar dekupažas geresni už siuvinėjimą, kad turi savo atskirus skirsnius? biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip pat pritariu, kad siuvimo ir siuvinėjimo temos būtų visiškai atskiros, nors ir abiejose srityse darbuojamės adata, iš esmės tai visiškai skirtingi darbai.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 03 23, 19:55)

Kuo, pavyzdžiui, biseris ar dekupažas geresni už siuvinėjimą, kad turi savo atskirus skirsnius?  biggrin.gif


Aš pasirašiau po peticija, kad dekupažą padarytų atskirą...jis tada buvo ant bangos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 03 23, 15:56)
maciau ir as kazkad maximoj,db neber,bet kainu nelyginau .tai smagu,eini apsipirkt zek ir siuvinejima pigiau nugriebi  biggrin.gif


Pas mus juos labai greitai išpirko. Be nuolaidos jie kažkur 22 ar 25 Lt kainavo.
Atsakyti