Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipiausi dėl vaikų globos

Bandžiau ir aš gauti globoti vaikutį,bet prasidėjo,palaukit,gal įsivaikinkite,dabar tokio nėra,dauguma nesveiki,ar tėveliai gali sutikę gatvėje ka nors man ar vaikui padaryti,ir t.t. pasiūlė mergytę kurios pralaukiau 6 mėnesius,daugiau nesikreipiau.stengiuosi kitiems kuo padėti iš šalies. pagalvojus gal tam vaikui
kada nors išėjus į gyvenimą iš vaikų namų būtum kažkoks ramstis.vis kaip sakant būt ne vienas
Atsakyti
QUOTE(JJAPOSKA @ 2006 04 11, 15:18)
pasiūlė mergytę kurios pralaukiau 6 mėnesius


Aš nelabai supratau - paprastai kai pasiūlo, tai iš karto ir važiuoji su tuo vaiku susipažinti bei nusprendi - imsi tu jį globai ar įvaikinimui ar neimsi. O kodėl dar kažkokius 6 menesius lauki reikejo? Gal "neoficialiai" pasiūlė?
Atsakyti
TAI KAD LYG IR OFICIALIAI. AS KAI SKAMBINAU Į KŪDIKIŲ NAMUS DIREKTORĖ
PASAKĖ KAD PIRMA SAVIVALDYBĖ SPRENDŽIA O PASKUI SUSITINKI SU JAIS.BET KAIP MATYT ATSIRADO APSUKRESNIŲ. TIESIOG MANAU TUO PRADEDANT DOMĖTIS REIKĖTŲ BŪTI NAGLESNIAM,BEABEJO LIPANT PER GALVAS AR IŠTISAI LENDANT PAS JUOS VISKAS VYKSTA GREIČIAU.AŠ MATYT KITOKIA
Atsakyti
JJAPOŠKA ,


Sveikinu tavo nuoširdžiu apsisprendimu . 4u.gif . Linkiu kad tavo noras būtu įgyvendintas . Siulau paskambint i kitus vaikų namus .Nesustok pusiaukelėj . Kokiam mieste gyveni ?
Atsakyti
Ne visiems mirtingiesiems su gerai ketinimais VTAT leidžia globoti. Mano draugė parsiveždavo savo tetos vaikučius iš vaikų namų, jie patys jai skambindavo ir prašydavo šventėms ir savaitgaliams pasiimti. O vat "gerosoios tetos" iš VTAT nusprendė kad jims geriau savaitgalius praleisti pas narkomaną tėvą............ nes jis TĖVAS
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Su socialiniais darbuotojais pabandyk pakalbeti. Juk vaikuciu tikrai yra daug...
Atsakyti