Įkraunama...
Įkraunama...

Minkšti svetainės baldai

QUOTE(pupa7 @ 2016 02 17, 18:40)
Kiek skaiciau anksciau komentaru tai nieks nepadejo isvalyti


Gal pabandykite soda+vandenilio peroksidas. Pasidaryti košytę ir valyti. Aš su šitokia košyte išsivaliau iš baltos natūralios odos visus nešvarumus. Atrodo kaip nauja. Tik pas mane nuo natūralaus dėvėjimosi buvo susitepusi. Žinoma, pradžiai pabandykite kur nors kamputyje, kad nesugadinti odos. Gal padės 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite minksta kampa ant kojyciu? Kazi labai nepatogu isvakyti, jei kojyciu aukstis apie 12 cm? Radau berry balduose visai patinkancia sofa, tik dvejoju, del to kad aukstokos tos kojos? Ka manote?
http://www.berrybald...zmu-gobelenas-2
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 12 11, 23:58)
Gal kas turite minksta kampa ant kojyciu? Kazi labai nepatogu isvakyti, jei kojyciu aukstis apie 12 cm? Radau berry balduose visai patinkancia sofa, tik dvejoju, del to kad aukstokos tos kojos? Ka manote?
http://www.berrybald...zmu-gobelenas-2
mano sitos serijos sofa ir net sito atspalvio. Valyti man tai ziauriai po ja patogu bet as turiu ta teleskopine sluota kur lb lanksti. Ja pakisu po sofa ir visas dulkes issivalau,nereikia traukyt. Va tik gobelenas sviesokas ir visi kleckai matosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 12 11, 22:58)
Gal kas turite minksta kampa ant kojyciu? Kazi labai nepatogu isvakyti, jei kojyciu aukstis apie 12 cm? Radau berry balduose visai patinkancia sofa, tik dvejoju, del to kad aukstokos tos kojos? Ka manote?
http://www.berrybald...zmu-gobelenas-2

Tai čia lb patogus aukštis dėl valymo, sakyčiau arba visai prie žemės arba kaip čia, nes kai būna mažesnis tarpukas šiukšles kaupiasi o pakišti šluotos nesigauna, tai nesąmonė...
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 12 12, 12:25)
Tai čia lb patogus aukštis dėl valymo,  sakyčiau arba visai prie žemės arba kaip čia,  nes kai būna mažesnis tarpukas šiukšles kaupiasi o pakišti šluotos nesigauna, tai nesąmonė...

O kaip manot del stiliaus, ar tokia tik skandinaviskam stiliui dera? Pas mus ne skandinaviskas, contemporary
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 12 12, 17:50)
O kaip manot del stiliaus, ar tokia tik skandinaviskam stiliui dera? Pas mus ne skandinaviskas, contemporary

Na reikia žiūrėti visumą, bet aš pati labai mėgstu eklektišką stilių wub.gif, t. y įvairių stilių skoningą derinį...
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 12 12, 18:50)
O kaip manot del stiliaus, ar tokia tik skandinaviskam stiliui dera? Pas mus ne skandinaviskas, contemporary

na pas mane ne skandinaviskas o klasika derinta su skandinavisku. Dera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 12 13, 01:34)
na pas mane ne skandinaviskas o klasika derinta su skandinavisku. Dera  smile.gif

Nu gal deres ir pas mus biggrin.gif o kokio plocio pas jus sviestuvas miegamajam? Metalinis? Atrodo toki pat noriu pirkt tik Ardenoj nebuvo 60 cm o tik 50cm, galvoju ar nebus per mazas 12 kvadr miegamajam? Gal didesnis geriau ziuretusi?
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 12 13, 11:30)
Nu gal deres ir pas mus biggrin.gif o kokio plocio pas jus sviestuvas miegamajam? Metalinis? Atrodo toki pat noriu pirkt tik Ardenoj nebuvo 60 cm o tik 50cm, galvoju ar nebus per mazas 12 kvadr miegamajam? Gal didesnis geriau ziuretusi?

pas mane miegame 40 cm o svetainej 60. Tai lyginant su svetaines bliudu, miegame 40 atrodo mazokas, bet sviesos pakankamai smile.gif kvadratu miegame panasiai apie 11. Bet priklauso kiek jus sviesos norite miegame smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Va ir sofa kaip tik matysis biggrin.gif tik aisku cia dar ne galas interjero kurime biggrin.gif svetainej erdve didesne gal koks 18 kw.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 13 gruodžio 2016 - 14:31
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 12 13, 15:28)
pas mane miegame 40 cm o svetainej 60. Tai lyginant su svetaines bliudu, miegame 40 atrodo mazokas, bet sviesos pakankamai  smile.gif

Va ir sofa kaip tik matysis  biggrin.gif tik aisku cia dar ne galas interjero kurime  biggrin.gif svetainej erdve didesne gal koks 18 kw.

Oo aciu uz nuotraukytes!!! Grazi sofa ir fotelis! As linkstu prie kampo:) na man noretusi sviesos, tai jauciu reik laukt 60 cm bet sake tik sausio vid bus, kaip islaukt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 12 14, 00:55)
Oo aciu uz nuotraukytes!!! Grazi sofa ir fotelis! As linkstu prie kampo:) na man noretusi sviesos, tai jauciu reik laukt 60 cm bet sake tik sausio vid bus, kaip islaukt rolleyes.gif

pas mane kampas cia nelabai telpa smile.gif
o kiek lempu i 50 sukasi? nes i 40 - 3 ir as jas dar ne tokias ryskias sukausi kiek pamenu (Man atrodo 60 W). O i ta 60 cm ejo 4rios ir viena ju apie 100 W, tai svetaine praktiskai operacine. smile.gif as to bliudo irgi laukiau gal 1.5 menesio, keista isties kad jie is lenku taip ilgai veza unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 12 14, 02:02)
pas mane kampas cia nelabai telpa  smile.gif
o kiek lempu i 50 sukasi? nes i 40 - 3 ir as jas dar ne tokias ryskias sukausi kiek pamenu (Man atrodo 60 W). O i ta 60 cm ejo 4rios ir viena ju apie 100 W, tai svetaine praktiskai operacine.  smile.gif as to bliudo irgi laukiau gal 1.5 menesio, keista isties kad jie is lenku taip ilgai veza  unsure.gif

Patikslino mum pristatymo laika, sake tiketina vasario pirmoj pusej, gal jie nenormalus blink.gif ten sukasi 3 lempos po 60 W
Atsakyti