Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

QUOTE(irena1987 @ 2012 05 12, 23:53)
suprantu , daug kur buna tokia situacija . be draudimo, turetum uz viska moketi .. na tai teks laukti lietuveles dbr .. 4u.gif

taip ir labai tikiuos kad cia nieko rimto...
Atsakyti
QUOTE(irena1987 @ 2012 05 12, 22:21)
. ir dar pasake , jai i lova gulates tik vaiko daryti tai irgi nieko nesigaus . blokuoja pastojima . tai vienu zodziu reikia tik maziau galvoti apie pastojima  4u.gif

Tikra tiesa As pastuojau is 3 ciklo tai paliginus su jumis tai labai jau greitai nors to metu man atrode visa amzynibe. Net buvau pas gine nuejus( aisku jai pasakiau kad jau 8 ciklai kitaip ji net nekalbetu su manim) Pirmus men. dariausi OT, ND darem vos ne kiekviena diena, ir nieko o kiek pozymiu jauciau. 3 Cikla paprasciausiai vaikas susirgo ir apie 3 savaites pragulejom ligoniniai As pati nuo vaiko sirgau, tai juokiu jau cia OT nedariau net galvoti apie pastojima nebuvo kada, ir net ND darem tik 2 kartus ir ka as butent per tos 2 kartus ir pastojau ax.gif
Atsakyti
Tai va, šiandien jaučiuosi jau visai kaip prieš mmm, toks jausmas, kad tuoj tuoj pramuš sad.gif bet jei pramuš, vis vien manau, kad kažkas pas mane kabinosi, nes praėjus savaitė buvo labai neįprasta (tokio pilvo maudimo nesu jautus), o ir NT II be reikalo ko gero nerodo.
Atsakyti
nu cia gal irgi dar ne pabaiga.. Mano viena drauge pastojusi sulauke normaliu eiliniu mmm, sekanti menesi jau buvo maziau... bet baigesi aisu gerai..
Atsakyti
dbr jau kelios dienos nebesisaugom,ir sekanty ryta vis maudzia pilvuko apacia,gal kas su tuo susidure?nz ne ka galvot.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyrga @ 2012 05 12, 23:39)
danijoj bet kadangi esu cia tik sezoniniam darbui tai neturint spec dokumentu neviskas taip paprasta...



jeigu leidima dirbti Danijoj turite, tai turetumete tureti ir taip vadinama geltona CPR kortele, o su ja tai tikrai be problemu priims.
Atsakyti
QUOTE(kristote87 @ 2012 05 13, 13:01)
jeigu leidima dirbti Danijoj turite, tai turetumete tureti ir taip vadinama geltona CPR kortele, o su ja tai tikrai be problemu priims.

na kiek klausiau cia esanciu sake kad sudetingai ,bet jei nors truputi pabloges tikrai bandysiu kreiptis,o dabar vis save raminu kad cia nieko rimta...
Atsakyti
QUOTE(kristote87 @ 2012 05 13, 13:01)
jeigu leidima dirbti Danijoj turite, tai turetumete tureti ir taip vadinama geltona CPR kortele, o su ja tai tikrai be problemu priims.



O jei siu dokumentu neturite, yra daktarai dirbantys ten kur ligonines priimamasis. Ir jie apziura tikrai turi suteikti...
Kokiam jus mieste? galeciau parasyti telefono numeri, kuriuo gali pasikonsultuoti, ka tokiu atveju daryti ir kur eiti.

Atsakyti
QUOTE(kristote87 @ 2012 05 13, 13:09)
O jei siu dokumentu neturite, yra daktarai dirbantys ten kur ligonines priimamasis. Ir jie apziura tikrai turi suteikti...
Kokiam jus mieste? galeciau parasyti telefono numeri, kuriuo gali pasikonsultuoti, ka tokiu atveju daryti ir kur eiti.

Kopenhagoi as,aciu uz pagalba turiu istiesu as viena adresiuka jau dave syrit,cia pazystama tik ir jinai man sako kad gal cia viskas greit praeis...o ka jus manot kas cia galetu but?
Atsakyti
QUOTE(Vyrga @ 2012 05 13, 13:14)
Kopenhagoi as,aciu uz pagalba turiu istiesu as viena adresiuka jau dave syrit,cia pazystama tik ir jinai man sako kad gal cia viskas greit praeis...o ka jus manot kas cia galetu but?


Na as asmeniskai su tokiu atveju nebuvau susidurusi tai mazai ka ir galiu konstatuoti, bet panasu i uzdegima... Arba gal per didelis darbo kruvis, nemiga, alkoholis, netinkama, nereguliari mityba, kita aplinka... gal tiesiog issireguliavo kiausidziu veikla. g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti