Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

nu blyn brangoka g.gif .. ir as taip nenoriu tu dvieju dienu, vaiksto visi priplauke.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Brigita* @ 2006 11 17, 10:53)
nu blyn brangoka g.gif .. ir as taip nenoriu tu dvieju dienu, vaiksto visi priplauke.. blink.gif


Man irgi brangoka del to ir uzsisakiau Petrauskus, nors Petroneles man laaabai patiko. O mes darysim 2dienas, nes daugelis sveciu is kitu miestu, tai nepaleisi ju nakti. O beto kad ir viesbuti uzsakius, juk juos kur nors pavalgydint kita diena reiktu... Zodziu, man toks gana priimtinas variantas wink.gif
Atsakyti
tai va ir pas mus yra is kitu miestu..ai vienu zodziu pasidare tikru galvos skausmu man.. o kai su vyrioku pakalbu tai namo stogas pakyla iki dangaus lotuliukas.gif ..o tas net nebuves vestuvese jokiose, tik siaip viena karta ejom i liudininkus.. tai net neturi jokio zalio supratimo
Atsakyti
QUOTE(*Brigita* @ 2006 11 17, 11:02)
tai va ir  pas mus yra is kitu miestu..ai vienu zodziu pasidare tikru galvos skausmu man.. o kai su vyrioku pakalbu tai namo stogas pakyla iki dangaus lotuliukas.gif ..o tas net nebuves vestuvese jokiose, tik siaip viena karta ejom i liudininkus.. tai net neturi jokio zalio supratimo


drinks_cheers.gif su vyrais sunku. Maniskis irgi nori sodybos, limuzino, baltu balandziu... Kai pasakau, kad nelabai iseis tilpti i 15000, tai turbut tilpsim i 17000Lt, tai irgi stogas kilnojas namie lotuliukas.gif Jis turbut galvoja, kad viskas laabai pigu siais laikas mad.gif wacko.gif bis.gif
Atsakyti
tai turbut, kad jie taip masto... biggrin.gif .. mes ir bandysim i 15000 tilpti..
Atsakyti
QUOTE(*Brigita* @ 2006 11 17, 11:11)
tai turbut, kad jie taip masto... biggrin.gif .. mes ir bandysim i 15000 tilpti..


O kiek pas jus zmoniu? ir kada jusu data?
Mes irgi taip planavom, bet jau kai daug ka uzsisakem, tai dabar jau plane 15150Lt. o dar esu tikra kad kokios smulkmenos dasides blush2.gif
Atsakyti
oi mus dar toli , kita tik rudeni.. o zmoniu tai sakau, kad jau sociai 55.. g.gif .. ir nesimazina jis niekaip.. na as dar taip visko nesirasiau, nes tiksliai, dar del vietos nzn..
Atsakyti
Vajezau as tai tikiuosi kad jau maximum bus 9000lt
doh.gif
Cia is tos serijos - drambliuko svajones skraidyti smile.gif
Atsakyti
ribosiuke..ziurint kiek zmoniu bus vestuvese.. as mastau, kad vien tik maistas ir alkoholis kiek kainuos, tai akys ant kaktos soka.. ax.gif
Atsakyti
Na jei rudeni, tai gal biski viskas pigiau... Bet jei su nakvyne, tai vistiek 100lt/zm planuokis... aisku daug isena kai padaugini is 55 doh.gif Bet visos juk tikimes kad istekam vieninteli karta gyvenime thumbup.gif
Atsakyti
ernestuke, maciau samdet pirsli.. kiek prasesi?
Papildyta:
tai va, kad tas vienintelis kartas.. tai as galvoju, kad zmugui koks 100 -120 lt.
Atsakyti
QUOTE(*Brigita* @ 2006 11 17, 11:26)
ernestuke, maciau samdet pirsli.. kiek prasesi?
Papildyta:
tai va, kad tas vienintelis kartas.. tai as galvoju, kad zmugui koks 100 -120 lt.


900Lt vienai dienai, bet mes tik pirsly, svocia jam duosim ax.gif o jei su svocia tai dar +500Lt.

Jo as paskaiciavau kad alkoholis tai apie 1000Lt atsieis. Pas mus visi megejai pabaliavot sveciai...
Atsakyti