Įkraunama...
Įkraunama...

Spektakliai

QUOTE(Forgete @ 2012 10 31, 22:22)
Lauksiu tiksincios bombos atsiliepimo, idomu kaip ten Eimuciui gaunasi.


Eimučiui gavosi neblogai, bet "Tiksinti bomba" - neverta gaišti laiko, išpūstas burbulas ir sprogimas nebent visiškoms davatkoms unsure.gif Ištempta pertempta guma, daug medicinos (net gi per daug, ir be reikalo), labai silpnas "Saša", lyg mokyklinio lygio vaidinime. Man nepatiko. Šiaip gana taikliai čia http://www.lrytas.lt...ba-nesprogo.htm
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 11 10, 09:28)
Eimučiui gavosi neblogai, bet "Tiksinti bomba" - neverta gaišti laiko, išpūstas burbulas ir sprogimas nebent visiškoms davatkoms unsure.gif Ištempta pertempta guma, daug medicinos (net gi per daug, ir be reikalo), labai silpnas "Saša", lyg mokyklinio lygio vaidinime. Man nepatiko. Šiaip gana taikliai čia http://www.lrytas.lt...ba-nesprogo.htm



Eimutis kaip visada, pastaruoju metus jis nei nustebina, nei nuvilia.
Ir man priešingai, Čižauskas patiko. Aš nedaug jo mačius, bet vakar man jis taip tiko, keliose vietose net nusistebėjau, kokios teisingos intonacijos buvo.
Dėl Kuodytės verta eit ax.gif

O dėl pačio spektaklio: nieko ypatingo, bet visai įdomu. Man visada įdomus Varno dramaturgijos pasirinkimas, kaip jis dėlioja scenas ir muzikos parinkimas. Tikriausiai čia buvo bandymas pačią temą labai akcentuot, gal tai ir pakišo koją. Nes kur čia man, merginai, suprasti tokius skaudulius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 11 10, 08:28)
Eimučiui gavosi neblogai, bet "Tiksinti bomba" - neverta gaišti laiko, išpūstas burbulas ir sprogimas nebent visiškoms davatkoms unsure.gif Ištempta pertempta guma, daug medicinos (net gi per daug, ir be reikalo), labai silpnas "Saša", lyg mokyklinio lygio vaidinime. Man nepatiko. Šiaip gana taikliai čia http://www.lrytas.lt...ba-nesprogo.htm

drinks_cheers.gif
Ir kritiko straipsnis labai taiklus.

"Tiksinčią bombą" mačiau prieš porą savaičių Kaune.
Pirkdama bilietus dar net nežinojau tematikos, norėjau tiesiog pamatyti Varno spektaklį. Jokios informacijos apie jį internete dar nebuvo, iš pradžių net ir kitu pavadinimu jis buvo pristatomas.
Net nesuprantu, kodėl tokia klaidinanti to spektaklo reklama. Nieko šokiruojančio ar pernelyg atviro ten nėra. Negi Lietuvoje dar yra žmonių, kurie nežinotų, kad egzistuoja seksualinės mažumos? Nes tik tokie žiūrovai galėtų būti šokiruoti rolleyes.gif
Varnas viename interviu minėjo, kad ši pjesė jo lentynoje pragulėjo 10 ar daugiau metų. Tai va, jei spektaklis būtų pastatytas prieš 10-15 metų, gal ir būtų kažkas atviro ar šokiruojančio. O dabar... Na, pavėlavo Varnas su "Tiksinčia bomba", tai galėjo ir nestatyti. Pjesė praradusi savo aktualumą.
Bent jau būtų interpretuota kitaip... Paskaičiusi, apie ką bus pjesė, įsivaizdavau, kad bus labiau akcentuojama, kaip žmogus, kuriam liko gyventi nedaug (ir nebūtinai AIDS, juolab kad su šia liga dabar žmonės gali gan ilgai gyventi kokybišką gyvenimą - situacija visai kitokia nei prieš 20 metų), randa savyje jėgų ir drąsos gyventi taip, kaip visada norėjo. Na, kažkas panašaus į filmą "Beldžiant į dangaus vartus". Deja, ta transformacija spektaklyje įvyko maždaug per minutę ir visai neįtikino (draugas piktai pakalbėjo, liepė susirasti veiklos, kad ir eiti savanoriauti į mokyklą, o kita scena - stebuklingai pasikeitęs veikėjas pareigingai mokiniams pasakoja apie AIDS).
Man spektaklyje buvo per daug didaktikos, antroje dalyje - per daug paprastų komiškų scenų. Viena motinos ir sūnaus scena pirmosios dalies pabaigoje emociškai 'užkabino', bet antroje dalyje nieko daugiau nebebuvo vystoma.
Tiesa, Kaune vaidindami aktoriai (konkrečiai - abi moterys) keletą kartų klydo - akivaizdžiai matėsi, kad trumpam pamiršdavo tekstą arba ne tą pasakydavo.
Kuodytė nepatiko, labai 'spjaudė' žodžius.
Overaitė, manau, bandė 'išspausti' iš savo vaidmens, kiek galėjo. Tik kad nelabai ten ką ir buvo spausti...
Atsakyti
QUOTE(Žaliai lyja @ 2012 11 04, 00:36)
Buvau šiandien Miltinio teatro gastrolėse "Laisvi drugeliai" (rež.D.Kazlauskas).
Truputį aukščiau "Domino" lygio, bet tik truputį smile.gif Nuliūdino Mantas, dar kai turi partnerę scenoj, tai dar dar, bet vieno jo palikt negalima (Geriausios tos vietos, kur jis savo vietoj - dainuoja).
Bet kiek mačiau, žmonėms patiko.

kiek aš pastebėjau iš salės, labiausiai patiko paaugliams ir jaunesnėms mergaitėms biggrin.gif man spektaklis labai priminė Beverly Hills serialo laikus lotuliukas.gif pirmoj daly miegas jau buvo suėmęs, antrą dalį išgelbėjo A. Preidytės personažas ir vaidyba. bendrai įvertinus - smarkiai vidutiniškas. dainavo, aišku, gražiai biggrin.gif
Atsakyti
Helianta, pasirašau po kiekvienu sakiniu, labai teisingai parašei. drinks_cheers.gif Ypatingai taikliai parašei apie pavėlavimą. Deja. Dabar jau tiek visko daug, kad tas "skandalingumas" tėra mažytis lašelis. Ir man Kuodytė nepatiko, sausa, nors gal tas nepatikimas sbj, nes nesu mačiusi jos kitų vaidmenų.
Atsakyti
Premjera "Kovos klubas" (rež. Vidas Bareikis)

Iš serijos, kai visi ilgai laukia, daug kalba, o po neturi ko pasakyti. Nes kaip ir nenuvilia, bet nieko "wow" irgi neparodo.

Spektaklis vėl pastatytas vieno aktoriaus, kuris ir vėl savo darbą dirba puikiai. Yra labai daug įdomių dalykų, bet iš esmės viskas per daug ištęsta, labai daug nereikšmingų scenų pridėta.

Ispūdinga dalis lauke, tikriausiai Bareikiui ir reikia kiek galima daugiau dirbti netradicinėse erdvėse ir nelįsti į tradicinę scenos dėžutę.


Gal dar kas matė? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, spektakliu megejos 4u.gif

labai smagu uzsukt i sita skyreli. Prisiskaiciusi jusu atsiliepimu vis pasizymiu, ka noreciau pamatyt smile.gif

Turiu toki 'buitini' klausima blush2.gif
Turim bilietus i Isvaryma, bet tik dabar pamaciau, kad nuo 17 valandos
doh.gif vienas dalyvis niekaip nespeja 17 valandai ir jokiu sansu kad spetu
schmoll.gif bet kadangi spektaklis ilgas as siulau vis tiek eit, nors ir veluojant, bet klausimas ar ileis kas ji? g.gif Operos teatre tai pamenu kolega lauke kavineje ir gerejosi vaizdu ekrane, kol prasidejo pertrauka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2012 11 13, 00:29)
Turim bilietus i Isvaryma, bet tik dabar pamaciau, kad nuo 17 valandos
doh.gif  vienas dalyvis niekaip nespeja 17 valandai ir jokiu sansu kad spetu
schmoll.gif  bet kadangi spektaklis ilgas as siulau vis tiek eit, nors ir veluojant, bet klausimas ar ileis kas ji?  g.gif 
Operos teatre tai pamenu kolega lauke kavineje ir gerejosi vaizdu ekrane, kol prasidejo pertrauka  biggrin.gif

Esam vėlavę į spektaklį Jaunimo teatre, beveik 20 min. doh.gif verysad.gif
Įleido į salę, bet žinoma visą pirmą veiksmą, tas porą val., prastovėjom šone, nes netrikdysi susėdusių žmonių ir nesibrausi tamsoje per visą salę į savo vietas..kojos į užpakalį sulindo doh.gif Gera pamoka buvo su aukštakulniais patrypčiot cool.gif
Iš patirties pasakysiu, kad vėluoti laaabai nemalonu ir geriau nereikia..

Dėl nacionalinio dramos teatro, tai nežinau ar įleidžia..gal reiktų laiku einantiems iškart prie durų paklausti ir vėluojantįjį įspėti mob. tel., jei nesutiks įleisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2012 11 13, 07:37)
Dėl nacionalinio dramos teatro, tai nežinau ar įleidžia..gal reiktų laiku einantiems iškart prie durų paklausti ir vėluojantįjį įspėti mob. tel., jei nesutiks įleisti g.gif




Nežinau, kaip šį sezoną (mažai lankiausi), bet praeitą įleisdavo vėluojančius. Ir dažniausiai būtent per Išvarymą ir vėluodavo (beje, ir pats spektaklis dažnai vėluodavo biggrin.gif). Sakau, kad nežinau kaip šiemet, nes kas sezoną dažnai taisyklės keičiais smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif nežinau ar čia pataikiau smile.gif norėjau paklaust pasiūlymo, kur galima nueiti su draugu Kalėdų proga? Turiu omeny Vilnių, kokį nors spektaklį ar pan., pasikultūrinimui. Reikia kažko nelabai sudėtingo (nelabai dažni lankytojai esam), smagaus, įdomaus ir suprantamo (kad atsirastų draugui noras lankytis dažniau) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2012 11 13, 06:37)
Esam vėlavę į spektaklį Jaunimo teatre, beveik 20 min. doh.gif  verysad.gif
Įleido į salę, bet žinoma visą pirmą veiksmą, tas porą val., prastovėjom šone, nes netrikdysi susėdusių žmonių ir nesibrausi tamsoje per visą salę į savo vietas..kojos į užpakalį sulindo doh.gif Gera pamoka buvo su aukštakulniais patrypčiot cool.gif
Iš patirties pasakysiu, kad vėluoti laaabai nemalonu ir geriau nereikia..

Dėl nacionalinio dramos teatro, tai nežinau ar įleidžia..gal reiktų laiku einantiems iškart prie durų paklausti ir vėluojantįjį įspėti mob. tel., jei nesutiks įleisti g.gif


tikrai žinau, kad nemalonu ir geriau nereikia, bet kartais ieškai mažesnės blogybės smile.gif

QUOTE(Žaliai lyja @ 2012 11 13, 10:08)
Nežinau, kaip šį sezoną (mažai lankiausi), bet praeitą įleisdavo vėluojančius. Ir dažniausiai būtent per Išvarymą ir vėluodavo (beje, ir pats spektaklis dažnai vėluodavo biggrin.gif). Sakau, kad nežinau kaip šiemet, nes kas sezoną dažnai taisyklės keičiais smile.gif


Dėkui už atsiliepimus, bandysim visgi kažkaip susidėliot, kad ateit laiku 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, planuojam nueiti i Jono Vaitkaus "Stepancikovo dvaras" smile.gif gal buvote, noreciau atsiliepimu. Radau keleta atsiliepimu, kurie lb skirtingi, vieniem labai patiko, kitiem nepatiko visai biggrin.gif
Atsakyti